Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolo L.

Czy jest tu ktoś to mieszkał, mieszka lub będzie mieszkać w Irlandii?

Polecane posty

Gość jeban irlandia
dlaczego irlandia?powiedz mi ceny sa takie prawie w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
do hostelu jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
jeban irlandia - dla mnie irlandia to piękny, zielony kraj z pozytywnymi ludźmi :) nie chcę jechać do UK :( jeśli uda mi się załapać pracę w irlandii i mi sie spodoba, to nie chcę już wracać do polski. tu nie będzie lepiej. tu jest coraz gorzej, i nawet nie z roku na rok, ale z miesiąca na miesiąc, tu trzeba naprawdę zaciskać pasa. będę szlifować angielski do wyjazdu i mam nadzieję że coś tam znajdę dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj so posty?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
gdzie on piekny??hahahhhah powodzenia ,zycze i kup bilet w 2 strony,przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
j**an irlandia - no jak nie spróbuję, to się nie przekonam, ale dublin akurat wszyscy mi odradzają. nie ma co się pchać do stolicy. myślę nad cork albo limerick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam kiedus bylam..
Bylam na emigracji w usa, bardziej z czystej ciekawosci po studiach, jakos tam bylo praca na czarno w knajpie ok napiwki itp wesolo:) ale nie po to koncczylam studia, zeby gary myc, wrocilam do Polski, dostalam super prace, mam gdzie mieszkac itp Bylam u kolezanki ze studiow w tej Irlandii, dla mnie wioska taka mala, nic ciekawego ani sklepow ani specjalnej rozrywki, ona pracuje w faastfood bo wpl nie ma znajomosci na prace zyje na poziomie bo bo jej koles zarabia w korporacji ok 4 tys euro.Ogolnie zyja w fajnym domu(ale tja mam lepszy w Pl za nic bym tam nie pojechla Zyc, pracowaco nie zimno ciemno bbrbrbrbrbr marzylam zeby znalezc sie u siebie w mym cudownym slodkim mieszkanku,podziwiam was naprawde:( ze dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochhhhhh jak
w tej Polsce pieknie, lekko, latwo i przyjemnie :D i ludzie tacy mili :D dobra, przekonaliscie mnie, jutro wracam :D wszyscy tam pewnie przywitaja mnie z otwartymi ramionami, piekny dom, mile sasiedztwo, wspaniala praca za co najmniej 6tysiakow bo za mniej sobie w Pl zycia nie wyobrazam, uwaga Polsko, wraaaaaaaacaaaaaaam :D :D :D No i ta wspaniala polska pogoda - zapomnialo mi sie ;) zawsze slonce, cieplo, cudownie po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delmmaaa z cork
Pogode nie mamy wspaniala ale przynajmniej sa 4 pory roku a nie tak jak tu ciagle tosamo, wieje, leje , jak ktos depresyjny to juz wogole nie polecam tego panstwa.Chyba, ze zaopatzrysz sie w prozak:)i leki uspokajajace jak miesiacami bedziesz lazic po miescie roznaszac cv, niczm to sie nie rozni od Polski tyk samo nikt nie dzwoni:( uparliscie sie na ik i Irlandie kaby innych panst nie bylo na swiecie, ludzie,obidzic sie!Jwszcze jak ktos ma tu rodzine znajomych ma sie gdzie zatrzymac, to mozna sprobowac ale to ryzyko, bardzo duzeJakaos niewyobrazam sobie po wyladowaniu udac sie do hostelu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsdsds
Ja tam wcale nie lubie naszych 4 pór roku. w zime piździ w lato parno, wolę mieć wieczną jesień i wiosnę, to najpiękniejsze pory roku jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addellka33Wiesz ,
Smieszy mnie to cake cwaniakowanie polskiej biedoty na wyspach I wysmiewanie anglikow ze boja sie sniegu,ze nie umieja po nim jezdzic,ze nie przygotowani do zimy,etc.te wszystkie nasze zalosnie wygladajace emigranciny maja mniemanie o sobie ze sa rasa wybrana I bez nich wyspy juz dawno by upadly.nasze wieski twierdza ze najlepiej potrafia prowadzic passaty,najdluzej wytrzymac fizycznie na tasmie w upodleniu za max minimum,najwiecej zaoszczedzic,najtaniej zjesc,bija rekordy w grupowym osadnictwie na metr kwadratowy.ciagle czytam I slysze tylko jacy to jestesmy pracowici,oczytani,inteligentni,wszedzie bylismy I wszystko widzielismy,nasz bigos jest naj,nasza grazyna jest miss world,nasza zawodowka skonczona pod rzeszowem rowna sie oxfordowi...tylko czemu polskie rumiano-buraczane pociechy na pokladzie rajanera wabia sie dzesika albo riczard???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są posty?
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allojjzza333
styczen jest tragiczny wszedzie:( ale czy wiosna sie poprawi?watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego ktos
mi wmawia ze mi tu zle??? Dlaczego mam wyjedzac z IE jak mi tu dobrze? Nie kazdemu sie udaje, ale i nie kazdy kto tu przyjechal jest taka sierota, ze mu sie nie wiedzie. Nawet w kryzysie mozna tu dobrze zarabiac (wiadomo ze nie myjac gary), wiec po co te przepychanki? Co mi pogoda, co brudni/nie brudni/ madrzy/ glupi/ zacofani/ swiatowi Irlandczycy, skoro tu zyje tak, ze niczego mi nie brakuje? Czy majac wystarczajace srodki na koncie czlowiek mysli ze deszcz pada? NIE! Tym bardziej, ze bez przesady, nie pada az tyle. Mam znajomych w Pl, mam rodzine, widze jak zyja i na co im brakuje od pierwszego do pierwszego i zadne glupie gadanie, ktore ma tu miejsce mnie z Irlandii nie wypedzi ;) Kto ma ochote niech tu przyjezdza, kto nie, niech dalej siedzi tam gdzie jest i czyta bzdury. Najbardziej lubie wypowiedzi tych, ktorzy nigdy sie nie odwazyli nigdzie wyjechac- oni wiedza zawsze najlepiej i najwiecej :D Gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia K.
nie rozumiem dlaczego ktos - A ile już siedzisz w Irlandii? I mniej więcej jaka to jest lokalizacja? Bo też zamierzam wyjechać, ale tyle się nasłuchałam, że tam pracy nie, itp. A coś muszę zrobić, bo w Polsce jest coraz gorzej, nie ma tu dla mnie przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci broni
a siedz tam ,kto ci broni! tylko nie oczekuj ,ze wrocisz do kraju to bedziesz mogla znalezc cos normalnego,zapomnij, przez lata uwsteczniania sie,czeka cie tylko szmata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są posty?
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop z babki
a po ile teraz stoją bilety z polski do irlandii i z irlandii do polski? bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch78
ok 100e,modlin taniej/wawa drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop z babki
100 euro za jeden bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
no czyw jedna czy dwie mala roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie te bilety
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
za 50 mozna wychaczyc jakie drogie??/ to samolot a nie mzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie te bilety
za 50 euro? czyli jakieś 200 zł za bilet tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
tak zdaza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam sie was
Moze , ktos zna namairy na polska agencje pracy w dublinie podobno sa dwia jakies zna ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajss
13:24 [zgłoś do usunięcia] zapytam sie was Moze , ktos zna namairy na polska agencje pracy w dublinie podobno sa dwia jakies zna ktos? oooo podłączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego uwsteczniania??? :D
jaki powrot? do czego? do moherowa??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OFELIA
9 rok wlasnie sie zaczal, mieszkam w Cork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie inne watki
o wyjazdach, fakt wiekszosc o uk jest, ale mozna znalezc info, ze nie na zmywaku sie swiat konczy, jak wiekszosc tutaj twierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×