Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolo L.

Czy jest tu ktoś to mieszkał, mieszka lub będzie mieszkać w Irlandii?

Polecane posty

Gość lisa montenegro
to pomoże mi ktoś? czy studia zaoczne w polsce i praca na wyspach ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuzzwa poleglaaammmm
A IRLANDKI NIBY STYL I SZUK KLASA????? AHHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHAHHA GDZIE???? MENELICE ZAPASIONE, UBRANE Jak dziwki tanie polka przynajmiej umyta i czysta i nie stapetoowana jak bladz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda polka taka???
bo ja jakos sporo brudasek widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda polka taka???
nie stapetowana??? :D :D :D pokaz mi jedna ktora nie ma metra tynku na gebie ;) Przejdz sie po galeriach, same pseudo gwiazdy, a w portfelu null, zero ;) ale dame gra :D nadete, wulgarne, slownictwo z rynsztoka, brzydkie, zniszczone wlosy, spalona skora, zaniedbana cera, pokaleczone zyletka nogi i nie daj boze szpilki, bo malo ktora chodzic w nich umie - wole irlandke w dresie, ktora nikogo nie gra, nie udaje, nie napina sie, jest po prostu wyluzowana i na wszystko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym jest, im biedniej
sza, tym bardziej gwiazdorzy :) a na zakupy zamiast do new yorku to do lumpeksu leci :) i autobusami jezdzi :D polska to pieeeekny kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda polka taka???
sama jestem spasioną knurzycą w dresie dla tego irlandki są bliskie memu sercu :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda polka taka???
sama jestem spasioną knurzycą w dresie dla tego irlandki są bliskie memu sercu :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdsnkjdssdjknds
najgorsze w dobrze rozwiniętych państwach jest to, iż jest tam mnóstwo ścierw w postaci ciapatych i murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu sie podszywac lubi :)
nie jestem spasiona, ale jak ci ulzy, to pisz co chcesz, nie mam stalego nicka, wiec ciezko ci bedzie nadazyc ;) buziaki dla ciebie kochanie :* Co do "ciapatych" - no fakt sporo ich, ale na jedna grupe zawodowa nie pozwole powiedzic nic - na lekarzy z Indii, Afryki itp. Sa rewelacyjni, ciepli, empatyczni, nigdy wczesniej nie spotkalam sie z takim poszanowaniem pacjenta, jego prawa do prywatnosci i godnosci osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrewwew
ktos tu sie podszywac lubi - bo to nie są muzułmanie, smoluchy owszem, ale największe ścierwa to wyznawcy islamu,a hindusi mogą być bardzo sympatyczni fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina deep
ja polecam irlandię, mimo iż irlandczycy są szpetni to baaaaardzo czarujący, mają urok, którego polaczkom niestety brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma pani racje67
kraje anglojezyczne byly modne max do 2006roku, ja sie dziwie ze ktos tam jescze siedzi, dla mnie to byla masakra ta pogoda, ci ludzieuposledzeni, ten narod pijany, ten ich dziwny angielski angielskiego nie przypominajacy, te smierdzace domy, wilgoc, straszna komunikacja,ludzie powracali awansuja w pl, rozwijaja sie a tam cofkatylko, za jakies marne euraczki jakies a dzis,(kiedys milam 14, 70eh)dzis max 9eEmozna zarobic.dobre dla studentow, 3 ale nie dla ludzi kolo 30, 40lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka otwocka32
w tej polszy to macie jakies dziwne parcie kredycik, dzieciaczki i kariera tu gdzie zyje nie ma cisnieia na wszysstko styka,kariera to wymysl cywilizacji ja tam wole zyc bez klopotow na luzie bez cisnienia by byc kims, ja lubie i wole latwe prace a stac na wszystko ,jechac nad wode albo w gory:)bez stresu i i obciazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9e na h
to chyba na zmywaku??? Bo w normalnej pracy masz co najmniej 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOS Z KURWAup
co masz na mysli normalna praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża bombka
23:01 [zgłoś do usunięcia] ma pani racje67 "ci ludzieuposledzeni" ­ irole są upośledzeni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża bombka
no niektórzy w sumie tak :D ale to pewnie przez pijaństwo, bo cóż innego w taką pogodę mogą robić jak siedzieć w pubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczki tornskie
8.65-wszedzie jesli wogole mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
hej, ja właśnie powoli zbieram ekipę i chcemy wyruszyć do irlandii, ale czy ten wyjazd na pewno się tam opłaca? przyznam że pojedziemy trochę w ciemno, bardzo zależy mi na pracy tam, najlepiej ze starszymi ludźmi, czy jest jakaś szansa dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foiolka
w tych czasach?gdzie pol miliona ludzi bez racy? to samoboj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addellka33
bylam tam od kwietnia do konca rokumam 3 jezyki obce, szulam nawet roboty na zmywaku ale jest tyle chcetnych na miejsce co graniczyloz cudem.Prae przez agencje s aczasem na dzien dwa za 8.65 cenyw stolicy 800-900 apattament to normalka, dom 1200 nie licze cudzej kasy ale tak to wyglada. mam tu matke, siostre i meza wiec wiem jak zyja i ile placa.Wiesz 1000e-4tys to ja i w Polsce zarobie, przedstawiam realiai tyle.Nie czaruj dziewczynie i nie mow o cenach mieszkan na wsi hah hah bo dojezdzac do miasta nie bedzie poki co miala czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy z tym
8.65???? jebnieci jestescie??? przepraszam, ale juz nie moge. Co roku mam podwyzke, nikt z moich znajomych nie ma mniej niz 10/h, serio nie znam nikogo bezrobotnego, oprocz kilku matek, ktore sa bezrobotne swiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
tak????? powiedz gdzie pracujez?chetnie zmienie,powidz gdzie jest praca? pomoz1!skoro tak placa a ladnie znam mase ludzi bez pracy i t dlugo 8.65---poszlabym na skrzydlach i za 5e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
glupot ludziom,nie wciskaj,bo uwieza,ze to prawda i pojada:( i wpierdziela sie w bagno gorsze niz sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
jeban irlandia - a w którym mieście mieszkasz? ile czasu szukasz pracy w irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
7 miesiecy Dublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
jeban irlandia - może dlatego, bo zdecydowałaś się na stolicę? może wybierz inne miasto? np. polacy w londynie (zwłaszcza ci nowi) też cienko przędą, wszędzie w stolicach jest przesyt ludzi a ceny są kosmiczne, nawet w naszej warszawce... ja chcę jakoś w czerwcu wyjechać do irlandii, nie ukrywam że trochę się boję, ale na pewno to lepsze niż polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
tu mieszka cala rodzina, gdzie pojade? nie polceam ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeban irlandia
zabierz duza euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapakabanna
j**an irlandia - wiem, wiem, przecież w obecnych czasach nie pojadę tam goła i wesoła :D zabiorę trochę kasy, tylko że ceny w polsce a w irlandii są diametralnie różne, ale rodzice pewnie mi dołożą, tu w polce naprawdę nie ma perspektyw, wolę wyjechać na wyspy i sama zobaczyć jak to jest, choć trochę się boję, jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam za granicę w celach zarobkowych, a teraz jeszcze ten kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×