Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
problem w tym wlaśnie że nie pali sie do tego zeby informowac o takich bardzo istotnych sprawach a szkoda... juz nie wazne gdzieby mial to robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compmawhera1971isydu
to jedna wielka sciema! Koles wszystkim proponuje dzien probny, naganiasz mu ludzi, po czym dowiadujesz sie, ze niestety nie spelniasz wymagan (umawiajac w ciagu pierwszej godziny pracy 4 kobiety!). Wg mnie to oszust. Jasne http://gtiny.me/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre... zazwyczaj wszyscy sie dostaja bez problemu do tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno nie wszyscy i nie bez problemu... Logiczne ze jakies warunki trzeba spelniac, chocby to ze trzeba miec dobra dykcje i umiec sie komunikowac z ludzmi, wbrew pozorom nie wszyscy posiadaja takie umiejetnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie wszyscy ale wiekszosc... co chwile ktos tu przychodzi i odchodzi ogłoszeń tego pracodawcy jest pełno w up w calej polsce bo nie liczni zostaja tu tak na dłuższa mete wiekszosc sama rezygnuje po 2, 3 miesiacach kokosów sie tutaj nie zarabia, wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
A ja mialam w zeszlym tyg dzien probny i własnie sie wczoraj dowiedzialam ze sie dostaałam...przynajmniej bedzie czym nude zabic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje,ale znam zdecydowanie lepsze sposoby na nude;) zanudzic to sie nieraz mozna w tej pracy wlasnie;) nie wszystkie dni sa takie udane jak dzisiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak zanudzic to sie mozna nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inraporche1970hknuz
dziwi mnie trochę że na tak wiele ofert pracy nie ma ani jednej osoby która by o nich coś wiedziała Jasne http://ammi.me/bxuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inraporche1970hknuz dziś nie prowakój .. nie pracujesz tutaj to sie nie udzielaj w tym temacie, bo nie wiesz o czym piszesz a te tabletki to reklamuj w dziale zdrowie uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a to prawda ze bez względu ile zarobie to szef i tak bedzie odprowadzał całe składki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc w czwartek mam dzien probny to te zapisane panie gdzie mam odznaczac w terminarzu czy gdzie bo juz sie gubie:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkcarbeso1972xpdmt
Wiesz, jak byś pracowała chociażby miesiąc to wzięłabym pod uwagę to co piszesz. Ale nie pracujesz, nie osiągasz żadnych wyników, siedzisz w domu, przeglądasz internet skoro się wypowiadasz - to chyba w dalszym ciągu Twój prąd? A słuchawki.. co tam bilet do pracy jest tańszy. Jasne http://nkle.in/gYU9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie i jak wam sie podoba "nowa instukcja rozmowy" ? co o niej myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze musze to wydrukowac i wtedy powoli bede dorzucac do rozmow, wyglada to troche przerazajaco ale moze tak zle nie bedzie, poprostu ludzie beda w trakcie naszego mowienia rzucac sluchawkami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze inteligentny czlowiek radzi sobie z rozmowa bez instrukcji;) a tak calkiem powaznie to jest to sciagawka dla osob ktore dopiero co zaczynaja prace a nie takich ktore maja chocby kilkumiesieczne doswiadczenie wiec nie ma co sie wczuwac za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam miesznae uczucia co do tej instukcji... po uslyszeniu nie ktorych argumentow Pan rzeczywiscie rzuci sluchawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny:)mam problem. osoby odbierjące tel mówią, że słyszą muzyke zanim się ze mna połączą, pomimo tego, że wyłaczyłam sygnał na czekanie. jak ją usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko u Ciebie sie to zdarza niestety, nie da sie tego usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp:) szkoda, bo os odbierające tel są już mocno poddenerwowani co niestety nie wpływa korzystnie na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zycie.. nawet w tej pracy gdzie sie zarabia grosze sa utrudnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety takie życie... pierwszy dzień pracy i takie utrudnienia...a Wy też tak macie jeśli jesteście na danej kampanii i łączycie sie z danym nr to długo nawiązuje kontakt i nie możecie się długo połączyć? zniechęca mnie to do działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie... na pozór wydaje sie to latwa i przyjemna praca ale rzeczywistosc jest inna :( nam tez tak sie zdarza ze czeka sie dludo na polaczenie, albo polaczysz sie a ktos po drugiej stronie sie rozlacza zanim zdarzysz powiedziec dzie dobry i wiele inych niedogodnosci sie zdarza :( takze zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie pozory mylą... no cóż po tak długim czasie dzwonienia nie widzę żadnych rezultatów zatem czuję, że ta praca nauczy mnie cierpliwości i wytrwałości albo i nie nauczy i zrezygnuję... na pozór miła fajna praca,ale jest mnóstwo niedogodności z nią związanych...dzień próbny był o wiele lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta praca mogłaby by być lekka i przyjemna gdyby trafiać na kulturalnych ludzi i w niszę gdzie jest mało kobiet przebadanych. Tydzień temu miałam dzień gdzie pracowało mi się z dużą przyjemnością - mili ludzie i co któryś telefon kobieta spełniająca wymagania i chętna na badanie, w 4 godzinki zarejestrowałam kilkanaście pań, pełna satysfakcja. Ale niestety takie dni zdarzają się za rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, to tez zależy tak naprawdę od w pewnym sensie szczęścia. można dzwonić kilka godz i nic z tego a czasem są dni, że w ciągu godz sie zarejestruje więcej osób...dzięki za wsparcie!przekazujesz mi pewną motywację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec miesiaca...listopad nie potwierdzony, a wyplata? heh znowu czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z takim opóźnieniem dostajecie wypłatę? Nie jest to na bieżąco z miesiąca na miesiąc?w umowie jest zaznaczone inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak teraz czekamy na pieniazki za listopad moja droga :( watpie ze sie doczekam w styczniu bo jeszcze duuzo mam nie potwierdzonych z listopada, nie wiem jak u kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ci pisze w umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×