Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość lilia 1111
tak pobierane sa skaldki na ubespieczenie zdrowotne nie zaleznie od tego ile zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza pani mnie rozbawila do lez... Na moje grzeczne dzien dobry odpowiada: bujaj sie Felaaa... bo jutro niedzielaaa! A z kolei pan, na pytanie czy jest tu kobieta w wieku 50-69 mowi: nooo, są takieee.. ale co, mam teraz chodzic po calej wiosce i je wolac? haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
pomaga u mnie za zawiechę odwieżenie :) oj te teksty to nieraz rozwalają człowieka.. mi wczoraj pan powiedział, że jak chce się skontaktować z jego żoną to tylko na cmentarzu ją zastanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jak zapytałam Pana czy zona jest w tym przedziale 50-69 to mi odp : ja nie bedę się za żone spowiadał i se rozłoaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
a u mnie są kampanie z tych miejscowości co nie ma danych gdzie będzie stał mammobus? jak mam pani to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
to sa przychodnie stacjonarne napewno masz tabelke "medica-punkty" tam sa adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
ooo! dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Witajcie dziewczyny, mam takie pytanko czy idzie samemu sprawdzać peselki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo jak same sprawdzalysmy to simp ciagle byl zablokowany poprzez nieprawidlowe wpisywanie hasel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Gdyby wszystkie panie czytały ze zrozumieniem instrukcje P.Karola i stosowały się do nich, mogłybyśmy sprawdzać pesele. Inaczej było bez sensu, bo ciągle ktoś blokował dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wystarczylo tylko zapisac haslo w przegladarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos juz wyplate z wrzesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no wlasnie macie wyplate za wrzesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
i ja nie mam, w takim tępie to chyba ostatnia wypłata przed świętami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ciekawe czy te szare zostana wyrownane i doliczone do ostatniej wyplaty w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie znac jak sie pojawia u Was pieniazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
A po jakim czasie w systemie zmieniają kolor pacjentki? Chodzi mi o te co np.przyszły bądź nie? 'jak zaczęłam pracę 17listopada to kiedy będę miała pierwszą wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj kochana za listopad wyplata pewnie bedzie po Nowym Roku, my jeszcze nie mamy wyplaty za WRZESIEN a gdzie tam za listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mediki pacjentki sa bardzo pozno potwierdzane, z innych przychodni na biezaco, teoretycznie wyplata powinna byc pod koniec kolejnego miesiaca,ale sie to troche rozwleka w czasie, ja akurat zarabiam malo,wiec tydzien w ta czy w tamta mnie nie urzadza... ;) jezeli zaczelas prace w drugiej polowie miesiaca i masz malo pan w listopadzie to moze dopisza Ci je do grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dopisza, ja tez zaczynalam prace w polowie miesiaca i kazdy miesiac jest liczony osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
Dzięki dziewczyny za odpowiedź! ;) Chociaż to mało pocieszający fakt, że są takie opóźnienia w wypłatach. Teraz sprawdzałam i te pacjentki, które umówiłam są na niebiesko? Tylko ta z dnia próbnego jest na zielono, więc jak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz to zrozumieć że infolinia dzwoniła do twoich pacjentek z zapytaniem czy będą na badaniu, a te powiedziały - tak, ale nie ciesz się za szybko, bo u mnie we wrześniu połowa potwierdzonych i tak nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
Ta na "zielono" wykonala badanie i jest potwierdzona przez przychodnie..te niebieskie jeszcze nie sa potwierdzone czy byly...jesli ktoras nie byla bedzie na brązowo..przypomnij sobie to w materiałach od p.Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tez szare, ktore niestety nie sa odrazu wyjasniane i doliczane do wyplaty :( zalegaja nawet kilka miesiecy... i nie wiadomo kiedy zostana doliczone i czy wogole kiedykolwiek ktos za nie zaplaci ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez urazy,ale przynudzasz z tymi szarymi, przeciez mozesz zwrocic uwage szefowi jesli masz ich duzo zaleglych, pewnie p.Karol nie za wszystkim nadaza i po prostu trzeba mu zwrocic uwage, to nic zlego jesli sie upomnisz o swoje, masz prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne ... upominalam sie nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie z wyplatami tez nie nadaza, tyle pracownikow ma ze za wrzesien jeszcze sie nie moze wyrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, jesli dzisiaj nie bedzie przelewu to wyplata za wrzesieni bedzie w grudniu, moze od razu z prezentem mokolajkowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha prezent mikolajkowy od frmy masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×