Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
nie ma reguly na to ile powinno sie dzwonic zeby dobrze zarobic, trzeba tez miec troche szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby dobrze zarobić na dzwonieniu to trzeba by chyba zmienić branżę na bardziej rozrywkową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc , jestem nowa. mam do was pytanie, bo dla mnie to czarna magia... dostałam kilka loginów i haseł, powiedzcie mi prosze, gdize mam wpisać hasło i login do dialera ? nic nie rozumiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pwinnas tez dostac link do strony z dialerem i tam sie logujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wiesz co, ja nie znaduje tego. faktycznie mam info : system dialer i komunikator internetowy, jest strona na yt ale to nie działa, nie ma takiej strony - tak pisze. No i jest jeszcze crm.supervoid.pl ale to tez nie dziaia, nie ma tkiej strony... to co ja mam zrobic ? sciagnełam ninje , niby zarejestrowana.... i tu też mam pytanie, co na telefonie ninja, tam gdzie jest "twoj numer" ma byc napisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja nazwa uzytkowanika ktora sobie wymyslilas przy rejestracji, czyli np. ja mam swoje imie i nazwisko... a co do reszty to sprobuj na spokojnie jescze raz wpisywac te linki ale skoro strony nie dzialaja to napisz do szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tam gdzie masz ten twoj numer tel i nazwe uzytkownika przy wykonywaniu polaczenia tam sie bedzie pojawial nr tel na ktory bedziesz dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bardzo miła, dziekuje za pomoc :) na koniec jeszcze mam 2 pytanka... pod imieniem i nazwiskiem na ninja telefonie, jest tkaie cos :zarejestrowany, wprowadz nr tel ninja - czy mozesz mi jak krowie, na rowie, powiedziec co to znaczy ? acha, wiesz co,w inform na dzien próbny , jest podany nr na infolinie, czy ten wlasnie numer mam podawac paniom, do ktorych dzwonie ? ( slucham przykladowych rozmow i tam wlasnie, na koniec, pani rejestratorka, podaje numer "do siebie") - tak wnioskuje,ze to numer na infolinie, czy zle mysle ? przepraszam za tyle pytan ale jestem lekko zdenerwowana :) bo duzo tego,a ja pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aach, tam wlasnie ( pod imieniem i nazw) pojawi sie numer , do pani, gdzie bede dzwonic, rozumiem... czyli jeszcze tylko to drugie pytanie poprosze o odpowiedz :) Czy pierwszy dzien jest taki trudny, jak sie wydaje ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ten numer do kontaktu podajesz , A co dnia probnego to kazdy sie sresuje, ja mysle ze nie ma czym. Jak tylko ograniesz wszystko z tym dialerem, terminarzem, co gdzie i jak wpisywac to bedzie ok :).nie przejmuj sie jak nikogo nie umowisz. Dziewczyny tutaj pisaly ze nikogo nie umowily a i tak dostaly ta prace. Wystarczy byc milym, uprzejmym, w miare ogarniac lokalizacje miejsca gdzie bedzie badanie no i ta weryfikacje danej Pani(wiek, ost.bad, zapytac o genetyke). Mozesz miec pod reka swoje notatki/materialy szkoleniowe, w kazdej chwili mozesz do nich zagladnac jak czegos zapomnisz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo Ci dziekuje :) stresuje sie, bo wszystko nowe i wydaje sie duzo i istotne ;) wiadome, kwestia wprawy... super, czyli numer infolinia, podaje pani z ktora rozmawiam... terminarz rozumiem dziala dopiero w dzien probny ? bo teraz jak wchodze, to nic sie nie da zrobic tam, znaczy ze jak sie klika to jest "nieruchomy", nie reaguje.... przepraszam,ze tak mecze ale musze sie jakos przygotowac , chocby psychicznie ;) Ty pewnie juz masz spore doswiadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje juz prawie rok, a wiem ze jest tu jedna kolezanka co pracuje ponad 2 lata :) jesli chodzi o ten terminarz to nie pamietam dokladnie ale ja przed dniem probnym moglam sie tam logowac i na miescie probnym sobie cwiczyc "na sucho", mogla zmieniac daty itp, a teraz moze sie cos zmienilo nie wiem, ale moze zapytaj szefa czy to rzeczywiscie tak ma byc ze przed dniem probnym jest nie aktywny? zeby sie upewnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, to sporo :) widac jesteś zadowolona z pracy, to super. wiesz co, zalogowac sie moge , wchodze w terminarz i moge zmienic date,a cała reszta jest "nieruchoma". A jak właże w dialera, to tam jest kilka na zielono do dzwonienia... a w informacji pisze dzien próbny to kraków, czyli nawet jak bedzie znowu kilka zielonych , to tak czy ineczej, musze wówczas klikas na krakow? :) głupie pytania, wiem, ale co mam zrobić jak ja nic nie wiem :) dzisiaj nie dzownisz, masz wolne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Ja też nowa, chętnie się dowiem co i jak w trawie piszczy :) Miałam tak jak koleżanka wyżej, z tymi linkami... Nic nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jak daty mozesz zmieniac to mysle ze jest ok, i ze tak to ma byc, jak ja zaczynalam prace to mialam inny sytem, w innym sie uczylam, na dialerze pracujemy od okolo 2 miesiecy :) dzien probny chyba kazdy przechodzi na Krakowie wiec jezeli pisze Ci szef ze masz dzwonic na Krakowie to tak dzwonisz nie zaleznie od tego czy sa inne miasta aktywne czy nie :) pracuje pracuje dzis, tylko tak jakos kiepsko idzie jak narazie, wiec zagladam tutaj jak dlugo czekam na polaczenie a czy jestem zadowolona z tej pracy? roznie to bywa ...ale jak narazie nic innego nie znalazlam wiec ciagne dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha... moze faktycznie ta cała nieruchoma reszta jest ok... Szkoda,ze nie przeskakuje nic z tych tabelek, wiesz...zeby mozna sprawdzic działanie, no ale zobaczymy jak to bedzie, jak przyjdzie pora. Plan dnia trzeba wypełniać ?? jak to sie robi... mam nadzieje,ze nie nie schrzanie podczas 1-wszego dnia :) na razie zmykam, bede zagladac,a Tobie zycze duzo rozmow z efektem koncowym na TAK :-) ps, widze ze kolezanka sie pojawiala tez nowa , tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawila sie juz u kogos wyplata na koncie na sierpien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pazdziernik a ty nie masz kasy za sierpien ? co to za praca ???? trafilam przypadkiem na to forum i czytam z ciekawości :) same kontrolujecie swoją kasę ,czy ktoś to robi odgórnie ? masakra takie opóżnienia... Jeszcze jak czytam,ze zarabiacie 200 zł na miesiać ,a tu na dodatek tyle czekać na zapłate ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć i czołem, jest tu ktoś ? Widzę pytanie nt planu dnia, ja też bym się chciała dowiedzieć, co tam trzeba wypełnić i jak ? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chodzi Wam o ten plan pracy w terminarzu? bo nie wiem za bardzo o co Wam chodzi? pracuje tu juz troche ale pierwsze slysze PLAN DNIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, małe przejezyczenie :) tak plan pracy czy to sie wypełnia i jak ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem nowa :) Ten plan, to chyba wypełnia się na zakończenie dnia pracy? Też nie wiem. Szukałam informacji i trafiłam na to forum. Zerkam na terminarz i za głowe się łapię :p Nie wiem jak ja sobie poradzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim :) moze mi ktos podpowiedziec nt rozliczen ? ktos to kontroluje czy ja sama jakos musze to miec pod kontrola? w mejlu mam ze mam wydrukowac rachunek, tylko nie wiem czy ten rachunek przysylaja do mnie , czy ? jak to wyglada ? pomozcie prosze :) aa i z tym planem dnia to tez bym sie chciala dowiedziec bo nie wiem. jak ktos jest to prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planu dnia ja nie wypelniam, w materialach szkoleniowych nic nie mialam na ten temat, rachunek przysyla szef, on robi rozliczenie, w terminarzu bedzie zaznaczone na zielono ktora Pani wykonala bad a ktora nie, wiec latwo mozna sobie pomnozyc ilosc zielonych razy 3.7 + premia ( rozpiska premi bedzie w umowie) i wychodzi jaka bedzie wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, czyli szef kontroluje ,serdecznie dzieki :) Myslalam,ze moze ja sama musze jakos tego pilnowac. wszystkie uzywacie sluchawek z mikrofonem do pracy ? moze glupie pytanie,ale wole sie upewnic,czy tak jest. dzieki ze odpisalas :) jak mija praca ( o ile pracujesz dzisiaj) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do pracy uzywam laptop w ktorym mam wbudowany mikrofon, takze mam sluchawki bez mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×