Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
I co dziewczyny zostałyście przyjęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesele - jeśli uda się - zapisuj zawsze. Po nich można sprawdzić kiedy pani wykonała ostatnie badanie a potem czy wykonała bieżące. Czy używanie nicków to jakiś skomplikowany problem???? Większość występuje jako "gość" mi potem nie wiadomo komu odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
To pisałam ja . Odpowiedziałam jak "gość" "gościowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
LATOŚ to tyle co tego roku, w tym roku , latosie= tegoroczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Ostatni raz odpowiadałam "Gościowi"!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowai
Cześć ! Miałam jakiś czas temu dzien próbny i niby miałam mieć odpowiedż czy mnie przyjęli zaraz po dniu próbnym , tzn w ciągu 1-2 dni,a tu cisza :( Czy wy też tak miewacie ?? proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny pytającej o dzień próbny: tak, masz otwarty terminarz dlatego że może się zdarzyć że kogoś umówisz i jeśli zostaniesz zatrudniona będzie już ta pani na Twoim koncie; jeśli chodzi o notatki to w dialerze podczas rozmowy z kimkolwiek pojawiają Ci się statusy np. pani starsza/młodsza, firma itp., zaznaczasz właściwy a notatkę sporządzasz wtedy gdy umawiasz na kolejny kontakt (służy do tego takie puste okienko;>) , bo rozmawiasz z panią we właściwym wieku ale nie pasuje jej obecny termin albo nie minęły jeszcze 2 lata, wsjo paniatno? zajrzyj raz jeszcze do materiałów szkoleniowych jeśli masz wątpliwości, na pewno wszystko jest tam napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mają dużo kandydatów i nie zdążyli odsłuchać wszystkich rozmów, cierpliwości dowai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny spokojnie, ja mialam ze do 7 dni od dnia probnego sie odezwa a minelo wiecej... takze nie ma reguly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a po co uzywacie ninji? skoro laczy sie przez dialer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu wczoraj jak sobie testowalam to wszystko to zaczely do mnie dzownic numery jakies? i co ja niby mialam zrobic?tonie byl przecie dzien probny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dialer to sytem, Nija komunikator...jedno z drugim musi wspolpracowac, a mials wczoraj wlaczony komunikator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak testujesz sobie komunikator czy dobrze Cie slychac itp to nie wlaczaj dialera, a jak chcesz sobie spr co i jak wyglada to nie wlaczaj komunikatora, nie wiem czemu do Ciebie dzwoniono, nie odbieraj i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja jak zaczynalam prace tutaj to uczylam sie w innym sytemie, nie wiem czy teraz podczas nauki/testowania to normalne ze ktos do Was dzwoni, poczytaj jeszcze raz materialy szkoleniowe, moze cos tam bedzie pisalo czy odbieac czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego firma nie ogłasza wyników rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma powiadamia wybrane osoby mailowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dziekuje wam bardzo za pomoc :) od razu lepij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzac ile bylo ostatnio pytan o dzien probny mozna wyciagnac wnioski ze jest duze zapotrzebowanie na nowych pracownikow;) gdy ja sie zatrudnialam bylo podobnie i tez sie niepokoilam bo strasznie dlugo wszystko trwalo, mialo byc tydzien,a po tym czasie dostalam dopiero maila ze jest do odsluchania duzo rozmow i sie nie wyrabiaja i jeszcze musialam czekac nastepny tydzien tak wiec badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj ciagle duzo nowych osob przyjmuja, co chwile ktos odchodzi i przychodzi, prawda jest taka ze dziewczyny same szybko rezygnuja po paru miesiacach, kokosow sie tutaj nie zarabia...takze wytrwalosci dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, miałam dzis dzień próbny. Umówiłam jedną panią na badanie. Wcześniej miałam email, że na drugi dzień dostanę odpowiedz, a prace mogę zacząć od 3listopada. Także czekam :) zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaZ
No nie wiem ja juz czekam przeszło tydzien i nic :( Słuchajcie, jak się nie załapałam to też dają znać , czy tylko tym, co zostają zatrudnieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wszystkich przyjmuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno nie wszystkich przyjmują... gdyby wszystkich przyjmowali to nie byłoby czegoś takiego ja dzień próbny... czekajcie na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie zostaniecie przyjete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaZ
hihi, ja mam zle przeczucia :) mialam "głuche" telefony, to zznowu pani nie w takim wieku albo zero polaczen przez X czasu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikkaD
ja mam zle przeczucia :) mialam "głuche" telefony to znowu pani nie w takim wieku , no i jeszcze X czasu ZERO polaczen... dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaZ
sorry te dwa posty to ja , halina, nie chcialo mnie zlapac na moje imie, to musialam jakis nick wymyslic na szybko :) halina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam spokojnie, poczytacie starsze wpisy, dziewczyny nie raz pisaly ze nikogo nie umowily a i tak zostaly przyjete, wazne jest czy mowicie wyraznie,czy glos jest przyjemny , czy udzielacie wszystkich informacji :) a to ze poloczenia gluche czy poczta sie wlaczala lub dlugie czekanie na polaczenie to nie wasza wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaZ
Problem w tym,ze nie mialam szansy dluzej pogadac :( no takie mialam kijowe łączenie albo brak :) brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×