Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość Relgan
W święta nigdy nie pracujemy... jutro jest święto...Chyba nie wypada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no wiem wiem ze nie wypada i nigdy w niedziele i swieta nie dzwonilam, tylko mam takie Panie w terminarzu ktorych nigdy nie moge zastac w domu i tak sie zastanawialam czy by jutro nie przedzwonic ale chyba zrezygnuje bo moga pomyslec ze to cos podejrzanego ze w swieto wydzwaniam i je tylko spłosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś też ta Gdynia dość beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Dziś też ta Gdynia dość beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
To już lepiej w niedzielę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja po pol godzinie zrezygnowalam z Gdyni, bo tylko poczta, albo nikt sie nie odzywał bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
W Gdyni na 51 połączeń 21 pań starszych a 10 połączeń"głuchych'. Szkoda czasu. Przez 2 godziny 1 osoba umówiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
od rana ubylo tylko 9 terminow w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie z tymi 'głuchymi' połączeniami to nie wiadomo co zrobić tak naprawde tzn. jaki status zaznaczyć, bo takie połączenie oznacza chyba że dany numer jest już nieaktualny więc jak się zaznaczy 'nie odbiera' to znowu trafi do bazy i ponownie będzie wkurzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Myślę, że te głuche to często telefony odebrane, trzymane na melodyjce i już rozłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację, choć czasami takich połączeń mam kilka pod rząd... A co do melodyjek, to właściwie ludzie nie powinni ich słyszeć, bo mam ustawione na automatyczne odbieranie,ale jednak wiem że są bo nieraz się pytają po co ta muzyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
jak dziś Wam idzie? Ja przez godzinę umówiłam 2 panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
Hej czy u Was wszystko ok dzis dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
Pytam bo od rana mam problemy, nie wiem czy to wina laptopa(od rana sprawdzam aktualizacje, przeinstalowywuje komunikator itp) nie slychac mnie, odbija sie glos moj i rozmowcy masakara, nie mam sil i nerwow juz, nie wiem gdzie tkwi problem...ma ktos pmoze podobnie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
dziekuje za wyczerpujace wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Hej mam ten sam problem od wczoraj. Nikt mnie nie słyszy pomimo tego, że ja słyszę dobrze i wyraźnie. Myślałam że to może wina mojego mikrofonu, ale widzę że jednak nie, bo sprawdzałam na innym i było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
u mnie dzis narazie jest ok a wczoraj dopiero pod wieczor moglam normalnie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
A jak tam zapisywanie idzie? Bo u mnie lichutko dzwonie godzinke i jak na razie to zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj przez 2 godziny miałam zero... Potem co prawda w godzinę zapisałam 6 i pewnie byłoby więcej gdybym nie była umówiona ale i tak miałam poczucie straty czasu... Dzisiaj jest ok jak dotąd. Może też tak trafisz że w godzinę nadrobisz, czego Ci życzę:) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
U mnie wczoraj były połączenia OK, przez 2 godziny 5 kobiet umówiłam :) dziś trochę dłużej i mam umówionych 11 ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ładnie monikakowalska:) gratuluję, oby poszły wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie do której pracują mammobusy? Bo pani chce się zapisać ale nie pasują jej te godziny co są w terminarzu, bo jest wtedy w pracy. Jak mogę taką panią zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login nie wchodzi
zapisz na dostepną godzine ale zapytaj pacjentke na która by odpowiadało i zostaw to info w terminarzu przy nazwisku, przy potwierdzaniu juz dziewczyny wiedzą do której będzie mammobus i być może dograją godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
szef kiedys pisal nam w mailu ze dzien przed badaniem wiadomo juz do ktorej najdluzej bedzie stal mammobus, zeby wpisac o ktorej Pani moze byc a infolinia przy potwierdzaniu przekaze Pani do ktorej bedzie mammobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
Dziewczyny macie tak czasem, że jak jest napis "Trwa oczekiwanie na połączenie" i zaczynam z kimś rozmawiać a ten napis nie ginie? nie wyświetla mi się wtedy numer i jak akurat pani chce się umówić to nie mam jak skopiować nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
ja wtedy odswiezam strone i wchodzi numer, dzis am problem z Ninja nie daje sie rozlaczyc albo wcale nie slysze..masakra(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tak niestety bardzo często nieraz! klikam wtedy na "opuść" i w 99,9% numer mi się pokazuje, robię tak zawsze nie tylko gdy kogoś zapisuję!!! a to dlatego żeby nie dzwonić do tych samych ludzi po kilka razy bo to z pewnością denerwuje po pierwsze a po drugie na pewno nie działa na korzyść naszych przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
u mnie tez cos nie tak jest z Nija, tez nie moge sie rozlczyc czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Jeżeli nie wyskakuje ankieta to kliknij na połączenia i z powrotem na dialer- 100% skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolatoja12
Jak to jest z umowa zlecenie, czy przyslugje mi ubezpieczenie zdrowotne nawet jezeli nic nie zarobie? Albo zrobie powiedzmy 100 zł przez miesiac. Chcialabym sprobowac ale szkoda mi sie wyrejesrowywac z urzedu pracy jezeli mialabym stracic ubezpieczenie zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×