Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Do Krakowa pewnie dzwonilas? Niestety w Krakowie tak czesto bywa, przypuszczam ze tam sie juz dluuugo dzwoni i sa obdzwonione numery... Ale to przeciez nie Twoja wina ze tak trafilas. Jak juz ktos wczesniej napisal liczy sie dykcja, to czy swobodnie prowadzisz rozmowe i czy wiesz o czym mowisz i co chcesz przekazac... Daj znac czy dostalas odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Cześć wszystkim! ;) Ja czekam też na odpowiedź. Umówiłam jedną panią, połączenia były OK. Tylko na początku to zapomniałam wgl wszystko mi się pokręciło co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Dostałyście już odpowiedź? Ja dostałam dziś e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałam przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ;/ czas ucieka a tu ani na tak,ani na nie... Szkoda. Wystarczylo napisac krotka inf ze NIE kwalifikuje sie pani i czesc. lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Gość z wczoraj kiedy zaczynasz? :) Dziewczyny szkoda, że u Was cisza. Ja też nie myślałam, że dostanę tak szybko odpowiedź. Lepiej dostać e-mail odmowny niż czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które pracujecie - jak długo czekałyście na odpowiedź o przyjęciu do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czwartek miałam dzień próbny a we wtorek odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz tu bylo pisane nie raz nie dwa, ze nie ma reguly na to jak dlugo sie czeka na odp. nie ktore dostaly po 2 dniach a nie ktore po okolo 2 tygodniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy szybsza jest odpowiedz pozytywna czy negatywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wysylaja tylko pozytywne odpowiedzi... bo nikt tu nigdy nic nie pisal ze dostal negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozczarowal ten dialer,a raczej obietnice ze zwiekszy on wydajnosc... nie zauwazylam, jestem podobnego zdania co Relgan ze jest niestety gorzej, chyba bylo to zrobione wylacznie pod firme a nie pracownika,no ale wsrod pracodawcow raczej trudno znalezc altruistow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
czyli jaka korzysc ma pracodawca z Dialera? bo nie rozumiem? skoro my wcale wicej nie umawaimay to on takze ma mniejszy zysk... dlaczego Dialer jest zrobiony pod pracodawce? skoro on nawet z Dialera nie korzysta? nie chce go bronic, nie jestem po niczyjej stonie ale moze ktos mi powie jaka korzysc z Dialera ma pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu pisal ze pracodawca twierdzi ze firma zyskala na tej zmianie,a na jakiej zasadzie to juz trzeba by zapytac samego szefa... nie wiem lilia... wiesz no, firma dziala co najmniej ponad 2 lata skoro ma pracownikow o takim stazu, przez ten czas przewinely sie pewnie setki ludzi, kazdy przez ten czas umawial mniej lub wiecej, po dwoch latach w przychodniach stacjonarnych mozna juz "nasze" pacjentki umawiac na kolejny termin, wiekszosc z nich nie pojdzie juz na konto pracownika bo wiekszosci juz dawno nie ma, ida wiec na konto pracodawcy, i tak sie to kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kontakty po byłych pracownicach na pewno też są wykorzystywane, więc pracodawca zawsze ma zysk obojętnie w jakim programie pracujemy, musi mieć zysk, bo inaczej byłby zmuszony rozwiązać działalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba się dziwić że w dużych miastach kobietki wybrzydzają, mają duży wybór przychodni to i każda idzie tam gdzie jej bliżej albo gdzie leczy się od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dużo kobiet mówi, że chodzi do takiej i takiej i nie ma zamiaru zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
No wlasnie ktoś cos pisal ze tylko firma zyskala na dialerze, każdy anonimowo, bo tak najbezpieczniej... Ale skąd takie wnioski czym uzasadnione? Moim zadaniem ani my ani firma póki co nic nie zyskala na tych zmianach. U mnie jest tak samo jak na starym sytemie. Do Dialera sie przyzwyczaiłam...takze wszystko mi jedno ten czy tamten w obu mogę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez Ty tez anonimowo piszesz, a jak niby?;) Ja mysle ze nikt nie narzeka majac na celu zlosliwe dzialanie i robienie firmie czarnego PR-u tylko dzieli sie spostrzezeniami. Ty wczo narzekalas na panie z Krakowa, u mnie w tym miescie frekwencja jeat ok,wiec nie mam powodu narzekac. Poczytalam troche forum i stad wiem ze strasznie duzo dzwonisz, moze dlatego nie widzisz roznicy w umawianiu. Ja dzwonie o wiele mniej i widze ze jest gorzej.Od maja do lipca nie zdarzylo mi sie umowic ponizej 5 pan dziennie, teraz miewam czesto dni ze mam jedna albo wcale. Takie sa fakty, po co mialabym zmyslac? A program sam w sobie rownez nie robi dla mnie roznicy. Tylko nie moge pojac dlaczego jest slabiej, powinno byc lepiej bo jest wiecej polaczen. Ty tym bardziej powinnas umawiac sporo wiecej a nie tak samo skoro duzo pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jest prostsze niż się wydaje.. prawdopodobnie poprzedni program był przeżytkiem i mogła na nim pracować okreslona liczba osób,a na tym wiecej i mimo że pojedynczy pracownik umawia tyle samo albo mniej to firma jako całość i tak ma zysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ja tez jestem anonimowa tylka ze mam nick, kazdy raczej juz wie ze- lilia 1111- to ta co duzo dzwoni a np Relgan-to ta co pracuje ponad 2 lata, a reszta ? goscie, boja sie ze szef rozopzna ktora co zlego pisze o nim i firmie? dawnej kazda miala nicka i przynajmniej bylo wiadome ze nie pisze sie tylko z jedna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
to wyzej gość dziś - to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami tu zaglądam i jakoś nie zauważyłam by ktoś pisał negatywnie o szefie. Ani o firmie zresztą. To że ktoś ponarzeka,że słabo idzie chyba nie jest obraźliwe? Powinno być impulsem dla szefa żeby coś ulepszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak wszystkie nowo przyjęte się pochwala kiedy zaczynają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na wiadomość kiedy mam zacząć. A jak jest z tą umową? Mam ją podpisać i wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Cześć, ja zaczynam od środy, a reszta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
heja. pracujecie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Pracuję a właściwie usiłuję pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
dzis pracuje a planujecie jutro pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×