Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
sa lepsze i gorsze dni, nie zawsze jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilkunastu tygodni jest nieciekawie,ale sama na wlasnej skorze musisz sie przekonac czy jest sens zaczynac czy nie, po pierwsze moze bedziesz miala wiecej szczescia a po drugie zawsze jest nadzieja ze poprawi sie organizacja w firmie na tyle, ze praca bedzie bardziej skuteczna i wyniki bardziej zadowalajace dla nas, wiec nie sugeruj sie tym co czytasz tylko zdaj sie na wlasne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Krakow wczoraj i dzisaj to jakas porazka, glowa mnie boli od tego : ale o co chodzi? kto mowi? to jakas reklama? Panie po 70 to maja juz umierac? w mammobusach nie lepiej, 90% ma aktualne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wczesniej pytal ile sie czeka na odpowiedz po dniu probnym i ktos odpowiedzial,ze 2 tygodnie. To chyba nie prawda? Rozmawialam z kolezanka i ona mowila,ze ma miec dz.p. 28 ,a 29 ze niby odpowiedz czy zostala przyjeta .... To jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja - zablokowalo mnie :) O tym ze ma znac odpowiedz 29 - jest napisane w @ ktory przyszedl jej razem z danymi do d.p. ktos wie jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznie to jest nie ktore pisaly ze czekalay okolo 1 tyg a np. ja czekalam okolo 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a powiedzccie mi jak to jest z rozliczeniem za same nasze dzwonienie? Co z tego ze dzwonimy z komunikatora, jesli (jak pamietacie) najpierw musimy sie zarejestrowac na tej stronie super Voip i podajemy SWOJE DANE w tej umowie i akceptujemy m.in. punkt,ze to my ponosimy koszty polaczen bo tam sa NASZE dane, a nie Pana Szwalka? wiec skad wiecie ,ze ta firma co sciagamy tam ten ninja nie obciazy nas kosztami polaczen?bo Pan Szwalek nie widnieje w tej umowie tylko my? he? Oswieccie mnie plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pamietam zebym tam podawala jakies dane, sciagam komuniktaor rejestruje sie moge sobie wymyslic dowolna nazwe uzytkownika, moze to byc moje imie i nazwisko ale nie musi moze byc wymyslone zosia kowalska, kunegunda czy cocia klocia, pracuje prawie rok i do tej pory jakos nie dostalam zendego rachunku za polaczenia czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Za połączenia telefoniczne płaci pracodawca.Przecież nigdzie nie podajemy swoich danych- przynajmniej ja nie podawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa kolezanko poczytaj jeszcze raz na spokojnie i dokladnie materialy szkoleniowe, cos chyba zle zrozumialas, nigdzie tam nie trzeba podawac swoich danych a tym bardziej placic za polczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra to powiedzcie mi jak wklepuje dane do tego ninja -ustawienia to skad mam wziac to haslo ,pisze ze w panelu SIP czy jakos tak, ja za cholere nie moge tego znalezc, dlatego sie rejestrowalam najpierw na stronie bo myslalam, ze moze trzeba sie zarejestrowac i bedzie to haslo wtedy w jakims "panelu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak dobrze mowilam cytuje ze strony superVoip "Po zarejestrowaniu się w naszej sieci w panelu zarządzania w zakłdace Ustawienia SIP znajdziecie Państwo login do usługi voip oraz hasło" wiec conie musialam sie zarejestrowac zeby miec login i sie nastepnie zalogowac?tak jak to zwykle sie odbywa? wiec sobie sama hasla nie ustanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to : NAZWA Użytkownika: 125xxxx (login do usługi voip widoczny w zakładce ustawienia SIP w panelu) HASŁO: (widoczne w zakładce ustawienia SIP w panelu) gdzie jest ta zaklada SIP? bo ja zacholere nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy w materialach szkoleniowych masz taka instrukcje do tego z obrazkami? krok po kroku napisane co robic- powinnas miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to jest na stronie ta instrukcja ale tam pisze zebyw pierw sie zarejestrowac zeby uzyskac login do uslugi voip i haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obsluga komunikatora Ninija" takie cos masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
login i haslo do komunikatora dostajesz od szefa w mailu "rozpoczecie pracy" lub "dzien probny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki, juz wszystko jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to tylko ja mam beznadziejne polaczenie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie beznadziejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, jedna pani na pytanie kiedy ostatnio wykonywała mammo odpowiedziała - LATOŚ, i teraz bądź tu mądry, pisz wiersze i wiedz co poeta miał na myśli... co to znaczy latoś? w tym roku czy w zeszłym czy jeszcze coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu ledwo co mnie slysza panie hahah nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie słyszą ale znowu mam większość głuchych/pustych połączeń co mnie niesamowicie irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodzwaniam się 50km dalej niż miejscowość w której będzie badanie, ktoś mógłby staranniej dobierać numery, bo to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety czesto sie zdarza ze Panie nawet nie wiedza gdzie dana miejscowosc jest i jak tam dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy co ma szef w opisie "simp zablokowany" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
simp-tam sprawdza pesele, czasem sie zdarzy ze jest zablokowany wiec nie moze Ci sprawdzic przez caly dzien dopiero nastepnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi jedno bo glupieje - dostalam juz wszelkie instruktzrze te 4 punkty z loginami i sobie to testowalam, przesluchalam, mialam wlaczana ninja i nagle ni stad niz zowad do mnie dzwoni ajakies numery lol z poczatkiem 1234...i jeden normalny z kierunkowym 32 i co ja przeciez jeszcze nie zaczelam tylko sie przygotowywalam..co ja mialam to odebrac? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak poza tym w ten dzien probny mam miec otwarty terminarz i dialera tak? normalnie wszedzie wpisywac juz wtedy tj np zbierac numery i kopiowac do terminarza jakbym juz pracowala?a i co znaczy zapisac w notatce (czyli w ktorym miejscu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te pesele mam wpisywac tylko wtedy jak nie wiadomo dokladnie kiedy babka miala badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×