Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mowidka

tynkowanie czy centralne

Polecane posty

A tak po prawdzie to gdzie mieszkanie?? Mam znajomego który jest bardzo dobrym fachowcem właśnie w tych pracach. Mógłbym wam go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocieplenie, mąż też jest budowlańcem, więc raczej sami byśmy robili bez ekipy, ewentualnie z pomocą rodziny (bracia też budowlańcy) rusztowanie mamy żelazne w rodzinie też już gadaliśmy że bez problemu pożyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z śląska!! Czyli raczej nie da rady wam polecić fachowca!! No chyba że mieszkacie gdzieś w okolicach Chrzanowa czy Oświęcimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakieś 20% zaoszczędzi to wasze koszta w ociepleniu domu! Dobrze jak się ma taką rodzinę która pomoże w takich pracach. To zawsze duży plus kiedy jest liczyć na pomoc rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry_hall
no właśnie dobrze, zaoszczędzicie na ekipie wiecie, że wam tego po prostu nie zepsują. a co do ocieplenia to nam 2 lata temu ocieplili, wzięliśmy fachowców, którzy ocieplali mojemu bratu dom, bo niestety mój mąż nie jest uzdolniony jeśli chodzi takie rzeczy xD i ocieplili nam ściany styropianem 12 cm, kropkowanym (polskiego producenta termo organiki), do tego wymieniliśmy okna na energooszczędne (oczywiście również rodzimy oknoplast), bo nasz były totalnie nieszczelne i muszę powiedzieć, że różnica jest ogromna jeśli chodzi o rachunki za ogrzewanie! w zeszłym roku były o 40% niższe! więc przy naszych 200m2 stosunkowo szybko się zwróci całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepszą rzeczą bedzie ciepło sieciowe, to chyba lepsze zdecydowanie dla srodowiska, ale to juz Twoj wybor, ja mam energie z termiki www.termika.pgnig.pl/cieplo-sieciowe/ wiec mozesz sobie wejsc i poczytac, na pewno na cos sie zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomosky
Co do tynkowania to mogę Ci polecić kogoś sprawdzonego - firma Mileo http://www.mileo-bud.pl. Robota wykonana bardzo dobrze, cena konkurencyjna. Brak zastrzeżeń, jedni z najlepszych w tej materii. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×