Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika818181

Siedze w domu i dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość dzesi1980
dokladnie-nikt nie idzie do pracy na - wypadek rozwodu hahaha co za bzdury! pracujecie bo 1) lubicie swoja prace 2) musicie Kobiety, ktore siedza w domu i to lubia (nie mowie tutaj o wypadkach gdy kobieta straci prace) robia to z wyboru-bo maja taka mozliwosc, moga! Wiekszosc z Was z tego co czytam po wypowiedziach - nie wszystkie, wiekszosc - MUSI chodzic do pracy i nie moze pozwolic sobie na komfort siedzenia w domu. i jest z zwiazku z tym zwyczajnie zazdrosna. Co do autorki czy to wasza sprawa, ze jej dziecko ma 5 czy 6 lat a ona ciagle siedzi w domu? Lubi i siedzi i ma taka mozliwosc czego jej zwyczajnie zazdroscicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiet pracujacych
jesli ktos nie pracowal 15 lat, to n ie sadze ze bedzie chcial szukac pracy. W Polsce jest z reszta mało pracy ogólnie, wiec gdybym byla w takiej sytuacji, ze mam 40 lat , zero doswiadzcenia w PL, to jechalabym w ciemno do pracy zagranice ( na sezon czy do opieki). znam przypadki dwoch starszych kobiet, akuat kazda z nich ma po 5 dzieci. jednej i drugiej mąż do a i obie sobie poradzily., Jednak otworzyla budkę z warzywami i od lat swietnie sobie radzi, dzieci za to wychowala. Druga wyjeżdzala do Niemiec do opieki, w miedzyczasie dzieci posprowadzala i zyja teraz wszyscy razem w DE. Praca ma zawsze wartosc, tak samo praca w domu ( sama sie nie robi). zauwazcie, ze jak ktos ma malutkie dziecko, to oddaje je pod opieke za która płaci ( czyli ktos wykonuje prace w postaci opieki nad dziecmi). Dlaczego ta sama praca, czyli opieka nad wlasnym dzieckiem w domu juz nie ma wartosci > Nawet nie mowie o pieniadzach, thylko o wartosci w oczach innych. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaorddanka 88
jestem w domu i mi wstyd, szukam ale nie moge znalezc, 2 dzieci mowi do meza albo ide do roboty i bede w domu ok 22, albo niani placisz 2 tys albo mi? wybral placic mi 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glakksjsjsj
zobaczymy z czego będziesz żyła jak mąz sobie kurę domową wymieni na młodszy ambitny model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×