Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Gość Miszkaa
u nas ciężka noc. Pola budziła się i płakała. Coś jej jest jednak i z jedzeniem makabra. Czekam na wyniki i zobaczymy. Dziś byłam z Gabą u dentysty. Wszystko ok. Inka - dobrze, że się wyjaśniło. Moja Pola też ma jakieś plamki i nie wiem od czego. Na skazę to raczej nie wygląda. ja kupuję Enfamil ( mi się wydaje, że to najlepsze mleko - choć teraz ten Bebilon ulepszony też chyba ok) w aptece magicznej po 44 zł z groszami za 800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, no to pięknie :). no tak często tego czego się tak boimy idzie gładko, chodzi mi odstawianie od piersi, a z tym czego nie przewidujemy jest ciężko, takie życie ;). jeszcze trochę i zupełnie przestanie jeść w nocy :) My od poniedziałku znów oduczamy jedzenie w nocy i na razie ok. Wybudza się raz, ale smok, jak się mocniej wydziera, to wezmę na chwilę na ręce i zasypia. ---- miszka, kiedy wyniki będą? pewnie nic takiego, jak małe ter plamki. u nas dużo tego było, więc się przestraszyłam. to apteka internetowa? ja w Rossmannie kupiłam za 49 zł, najtaniej w necie widziałam za 42 zł, no ale jeszcze koszty przesyłki. myślę jeszcze czy nie wrócić do Hipp. są takie rozbieżności cenowego tego samego mleka, np. Hipp w Rossmannie 800 g- 37 zł, w spożywczaku widziałam za 50 zł, w aptece 55zł, no rozumiem kilka zł więcej,ale aż takie różnie żeby były :O Oj to trzeba być niezłym specem żeby wiedzieć, które mleko jest najlepsze. To już Gaba od poniedziałku do przedszkola? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka, pisałaś o nowym składzie Bebilonu, no my właśnie 1,5 tygodnia go mieliśmy i właśnie na to też rzuciłam cień podejrzenia, że jakiś składnik mu nie podpasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
Inka - ja wybrałam enfamil ze względu na skład, bo wcześniej żadne mleko inne nie miało np DHA. A teraz ten nowy bebilon ma i się zastanawiam, czy na to nie przejść. Ja kupuję w normalnej aptece - stacjonarnej. Nie wiem czy one są w całej Polsce. U nas jest taka sieć. W tesco też były, ale to promocja chyba czasowa -za 45 zł. Tak, Gaba od poniedziałku do przedszkola. Mam stresa strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Cóż za piękny dzień ;), idziemy zaraz na 2 godzinny spacer. --- miszka, to będziesz miała trochę lżej, dobrze i kilka godzin tylko z jedną córą ;), oby tylko Gaba nie zaczęła tam chorować. a to prywatne, daleko od domu macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja wczoraj uciekłam do pracy, mała została z nianią, dzisiaj jestem w domu i jutro też wybywam do pracy. Od dwóch dni mamy romantyczne wieczory-składamy meble hehe, dzisiaj skończyli łazienkę i dzisiaj my bierzemy się za malowanie sypialni. Jola urlop na całego i dobrze. Wypoczywaj :-) Inka idą nam kolejne ząbki, idą idą i wyjść nie chcą. Może faktycznie od ząbków sama już nie wiem. Dobrze że wysypka zchodzi. Miszka kurde co znów się do Twojej Poli przyplatalo. Napisz jak odbierzesz wyniki co to się dzieje. A może będzie wszystko dobrze. Nie ma co się bać. Może trochę płakać na początku, ale jak mądre przedszkolanki to będą kazać Ci wyjść i same zajmą się Gabą. Ponoć najlepsza metoda. To zdanie przedszkolanki mojego szwagra żony cioci z przedszkola jak to dzieci mówią. Mama niedługo nie będzie w ogóle się budzić. Super że się udało Moja dzisiaj się obudziła o 6 zrobiłam jej mleko do butli miałam nadzieję że pociągnie zostawiam ją w pokoju w lozeczku i jak wróciłam to ona już spala. Jedza postawiła mnie na równe nogi. O 7 obudziła się to próbowałam jej dać z butli nie chciała dałam dałam z niekapka zadowolona zjadła 220 ml i poszła dalej spać i spala do 9 szok normalnie. Moja to chyba będzie informatyk po tatusiu zabawki ją nie interesują, ale laptopy, tablety, telefony tak. Sciagnelismy na tableta program do rysowania i tak z pół godziny jest cisza. Mam sposób na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzialam na allegro enfamil 800gx6 za 256 zl wychodzi po 42 zł. Przesyłka gratis. U nas problemow z jedzeniem narazie brak, ale zeby nie bylo za milo to gorzej jakos spi, bardzo niespokojnie, wybudza sie i placze, nie wiem czy to za duzo wrazen u babci czy kolejne zeby bo slinotoku dostal. Tak czy siak o wyspaniu moge tylko pomarzyc :P W pracy narazie ok, ale zaczyna do mnie docierac, ze teraz to juz na nic kompletnie nie bede miec czasu. Żeby cos zalatwic zostaje mi tylko weekend, sprzatnie, pranie po 20, a gdzie czas na relaks - ni ma :P Miszka no ciekawe jak Gabie pojdzie w przedszkolu, nie stresuj sie zeby jej sie nie udzielilo. Miejmy nadzieje ze nie taki wilk straszny jak go maluja. Bede trzymac kciuki :) Inka jak tam? Wyspacerowana? Majka moj tez zabawki ma w nosie, ale tak od zawsze bylo, wolal sie bawic tym co nie do zabawy, na widok laptopa dostaje szalu z podniecenia :D Jak tam nowa niania? Jestes zadowolona? Mama gratulacje, pewnie niebawem nie obudzi sie ani razu, czego ci zycze i sobie przy okazji :P Jola wypoczywaj, tez na wyjazdach trzymalam sie rytmu dnia, raz sie nie trzymalam i caly dzien pozniej mialam jazdy, bo niewyspany i marudny wiec doskonale cie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, mówisz sposób na Ole ;). na jaki kolor malujecie? ;) --- lolipop, spoko powoli się zorganizujecie i będzie git ;) opłaca się ten enfamil z allegro, tylko że mi aż 6, nr 2, to nie potrzeba, bo jeszcze trochę i będzie trzeba na nr 3 przejść. się wyspacerowałam :D. ale kurna już chłodne wieczory się robią, zakładam sweter wieczorem, a rano zimno mi po łapach, jak śpie w krótkim rękawku, albo to po prostu starość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jaka cisza piątkowa ;) Ja dziś spędzam samotnie wieczór, mąż na wychodnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pokłóciłam się z mężem. Przyszedł o 20 z pracy i po naszym malowaniu Inka ja też sama dzisiaj jestem. Lolipop z niani jak narazie jestem zadowolona. Spokojnie jeszcze trochę i się zorganizujesz i będziesz mieć czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mleka to moja pije nan od początku i jestem zadowolona. Inka no nie wiem o czym rozmawiamy. Masz jakies propozycję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to.muszę się Wam pochwalić dzisiaj zaszalalam Po pracy wyskoczyłam z przyjaciółką na zakupy wszystkie galerię we Wrocławiu były nasze zachaczylysmy o fryzjera i ...zrobiłam sobie grzywnkę. I będę latać co dwa tygodnie bo będę miała wygladac jak koń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu metlik coś z mały ? Nasze plany na weekend-malowanie sypialni. Wybrałam kolor szary i miałbyć soczysty pomarańczowy no ale nie mieli i stanęło na takim jakby czerwonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos malowania, to mi się w wczoraj niezła akcja przypomniała :D. U moich sąsiadów jutro jest wesele. I wczoraj zaczęli malować dom, ok. 18.30 :D. Rychło w czas :D, co prawda machnęli tylko 2 ściany do połowy, bo wyżej mają białe ;) i extra :D W ogóle są ciekawi, bo w tym domu mieszka para seniorów, ich syn, jego który rozwiódł się z żoną ze 2 lata temu, wcześniej tam razem mieszkali, no i jeszcze jest dwóch synów tego syna seniorów ;), żeby było ciekawiej, ten starszy się żeni i z żoną będzie też tu mieszkał ;), włoska rodzina :D,ale w sumie ich lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak, chyba z tych nudów... Lubię pomarańczowy, czerwony mniej, ale też jest ok. Nic specjalnego, w niedzielę ma przyjechać do nas kuzynka, chrzestna Alberta...a jutro trzeba przegląd garderoby na wesele zrobić, bo za tydzień mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to ciekawie. Moja ciotka to sobie dzień przed weselem córki telewizor kupiła i naklejki specjalnie nie ściągnęła wszyscy wiedzieli że nowy a za miesiąc jak byliśmy u nich to już stary był nie a plazme oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy wesle za tydzień ale tylko cywily i obiad. Młodzi wpadli i tak to wszystko na szybko. W tym tygodniu dopiero się dowiedzieliśmy a mąż ma być świadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _misza_
Majka - to fajnie,że Ola z niekapka mleko pije. Nawet lepiej jak z butli. Moja to nie chce ani mleka, ani nic innego pić. Jeść też nie chce. Już jej dziś bajki włączyłam w tv, byle coś przełknęła. Ja wiem, że to niepedagogiczne, ale praktyka jest inna niż teoria i co zrobić jak dziecko nic nie je? Gaba też się na bajkach przy jedzeniu chowała i już powoli z tego wyrasta. Ja jestem masakrycznie zmęczona, Pola którąś noc z rzędu śpi koszmarnie. Budzi się co 10, 20 min i płacze. Dziś był wynik posiewu. Znów zapalenie dróg moczowych i znowu nowa bakteria. To już trzecia od czerwca. Mam skierowanie do nefrologa,bo to nie jest normalne, żeby ciągle łapać zapalenia. Mamy podejrzenie jakiejś wady wrodzonej. Idę już, bo mi się spać chce okrutnie a jeszcze zupę na jutro gotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba dalej. A rodzice młodych błogosławili centralne za TV i jest na kamerze telewizor z naklejką. Mi ten czerwony to nie za bardzo się ma ale ponoć czerwony pobudza dzikie instykty Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka, współczuję ci z tymi problemami z Polą, no faktycznie za często łapie infekcje :O, oby to nic przewlekłego nie było. rozumiem...też pewnie bym włączała cuda niewidy żeby dziecko choć trochę zjadło, od razu mam lepsze samopoczucie, jak wiem, że mały dobrze je. trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka moja ma takie dni że nie chce jeść. Kurde ty bidulo. Już nie wiem co powiedzieć. Powiedzą coś więcej jak.będziesz wiedziała. Faktycznie normalne to nie jest ale może wyrośnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×