Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Gość exżona_zaraza
mnie najbardziej irytują te łoniaki, które pałętają się po całym domu. naciskam i próbuję wymóc golenie - ale jak grochem o ścianę - niestety :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się, ale powinni tego chcieć, a nie być do tego zmuszani! Możesz więc nimfa odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie: czy facet może oczekiwać, że kobieta skróci dla niego włosy na głowie, bo mu one przeszkadzają podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami pewnie moze. Aczkolwiek większość mężczyzn lubi długie.:) Poza tym porównanie jest lekko nietrafione- włosy na głowie od razu widać- a więc widziały gały co brały.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exżona_zaraza
to troche absurdalne porownanie. znajdz mi faceta, ktory wolalby gola czache na piersi czuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie mówię o gołej czaszce. Mogę Ci wskazać mnóstwo pięknych kobiet o krótkich włosach... No to co z tego, że "widziały gały, co brały", ale może gały nie wiedziały, że to będzie tak uciążliwe podczas seksu... Twoje porównanie z zębami było chyba jeszcze bardziej absurdalne - niemycie włosów czy zębów prowadzi do ich wypadania i różnych chorób z tym związanych, a niegolenie włosów łonowych nie przynosi żadnych szkód, a i po kontakcie z mydłem i wodą nie przynosi żadnych nieprzyjemnych zapachów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
Ja tam tylko sobie skracam włoski na krótko ale bez przesady :D i jest idealnie ! włosy na ciele też skracam klata i brzuch a nogi i ręce zostawiam w spokoju :D ale na pewno nie zgolił bym się do zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
Nimfa a probowalas kiedykolwiek golic swojego faceta? Np w ramach gry wstepnej Mnie to nie kręci po za tym nie pozwoliłbym się golić takiej amatorce !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
Mglisty patrzy na ser. Czyżby ten pod własnym napletem? kyrie... co ty pierdolisz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, troszkę jest to uciążliwe, gdy w niektórych pozycjach ma włosy na twarzy, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby prosić ją o ich obcięcie. Nie tylko dlatego, że je uwielbiam, ale przede wszystkim, że długie włosy są ozdoba kobiecości, jej jedna z atrakcyjniejszych części i rozumiem, że dla kobiety mało komfortowe byłoby ich obcięcie, bo to cecha charakterystyczna jej płci... Tak samo dla wielu facetów (i nie musisz tego rozumieć) posiadanie owłosienia jest jednym z wyznaczników męskości i odczuwa dyskomfort po ich obcięciu. Uważam za dość egoistyczne, że wyłącznie dla małego udogodnienia czy wygody kobiety, zmusza się faceta to odczuwania tego dyskomfortu... Poza tym, jeżeli wszystko będzie dalej szło w tą stronę, to niedługo uznacie, że posiadanie napletka jest niehigieniczne i zmniejsza waszą przyjemność z seksu i będziecie żądały obrzezania od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
Poza tym, jeżeli wszystko będzie dalej szło w tą stronę, to niedługo uznacie, że posiadanie napletka jest niehigieniczne i zmniejsza waszą przyjemność z seksu i będziecie żądały obrzezania od faceta. To akurat zmniejsza przyjemność u faceta stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mglisty
obrzezanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego? Nie zauważyliście jeszcze, że tu chodzi najmniej o wasz komfort i przyjemność? :) Liczą się tylko kobiety i ich odczucia. :) Zaraz napiszą o tym, ze jak jądra są ogolone, to i mężczyźnie jest przyjemnie, bo można je muldać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te Panie raczej nie przejmują się mniejszą przyjemnością dla faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę rozważać takich dylematów, bo wiem, że ona się dobrze czuje bez włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exżona_zaraza
zaklada wątek - golenie intymne kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×