Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Monia a jak tam u Ciebie samopoczucie? A jak po wizycie położonej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu czuje sie coraz lepiej,dzisiaj jade na zdjecie szwow.wizyta poloznej b.dobrze. obejrzala mnie i malego od stop do glow,wazenie,karmienie,lacznie z obejrzeniem zawartosci pampersa hehe. synek dobrze przybiera na wadze wiec ulewaniem mam sie nie martwic ale i tak sie martwie.poza tym wszystko ok,chodze troche niewyspana ale co tam:-) nikt nie mowil ze bedzie lekko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Spiderka trzymam kciuki!!! I czekamy na info od Ciebie :) Ja wybrałam wózek Roan 4runner. Na razie jestem z niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze z synkiem i Tobą jest wszystko dobrze a niewysłane przejdzie jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mam Aniu nadzieje ze to niewyspanie przejdzie.zaczynam sie przyzwyczajac ale fajnie by bylo jakby maly dluzej spal.w dzien spi troche lepiej,bo ok 3,5godz ale w nocy mam pobudke regularnie co 2godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 3,5 godz w dzień to i tak dużo ja na początku miałam cały czas co 2 godz i rozumiem Cię dobrze ze to jest męczące a teraz np w nocy mały potrafi przespac raz 5 godz a potem już po 3 :) w dzień różnie 3 czasem 4 a czasem budzi sie po godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ania 5godzin spac to rewelacja:-) ale co tam,dajemy rade. moj synek tak lapczywie je ze az sie krztusi a ja wtedy mam zawal.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
A ja tak z innej beczki: jakimi szczepionkami szczepicie swoje pociechy? Ja na pierwszej wizycie zostałam "namówiona" na te skojarzone, ale jak się póżniej naczytałam o ich wadach to teraz chciałabym kontynuować tymi tradycyjnymi bezpłatnymi... Tylko nie wiem czy tak można... Wiecie może? A jak macie taką możliwość to zapytajcie swoje położne... Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
No wlasnie,jak u Was mamusie ze szczepionkami ?my jestesmy jeszcze przed i tez mam dylemat jak szczepic?na pneumo i rotawirusy tez szczepicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
My jesteśmy po 2 szczepieniach szczepionkami skojarzonymi, mała rewelacyjnie jak do tej pory je znosi. Na rotawirusy nie szczepiłam, uważam, że lepiej uczyc dziecko podstawowych zasad higieny, a szczepienie to nie daje nam 100% pewności, ze dziecko nie zachoruje. Na pneumokoki pewnie zaszczepie, ale później, jak Zuzia bedzie szła do przedszkola. aaaa12345555 ja tez naczytalam sie duzo opinii o szczepionkach skojarzonych, ale uważam, że kazde dziecko jest inne i inaczej reaguje na szczepionki (nie wazne czy to jest skojarzona czy zwykła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniap/8
Monia 5 godz to spi dziecko mi sie udaje 2,5 gdzieś tak bo zawsze mam cos do zrobienia :) ja będę szczepów małego z tego co pamietam 18 czerwca i z pediatra zdecydujemy ktory rodzaj szczepionki ale zastanawiamy sie tylko pomiędzy tymi 6w 1 a 5 w 1 te bezpłatne raczej nie wchodzą w grę nie zamierzam kuc dziecko kilka razy jak mozna raz czy dwa z tego co ja rozmawialam z innymi mamami to wszystko było ok z tymiszczepionkami wiadomo ze każde dziecko inaczej zareaguje, co do Rota wirusa to sie zastanawiam a na pneumokoki to zaszczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Spiderki słychać jak tam sie czuje i jak malutka :) ale pewnie wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Hej Laski ;) Mam zaszczyt przedstawić wam moją córę Kaję :) http://leczyca.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1889844,wez-udzial-w-plebiscycie-na-superdziecko-glosowanie-trwa,5695146,id,t,zid.html#galeria Jak widzicie bierze udział w plebiscycie na Super Dziecko i aby go wygrała potrzebne są smsy... Dlatego mam do was ogromną prośbę abyście wsparły jej kandydaturę wysyłając sms o treści: SD.25 na nr 72355 Z góry dziękuję i w przyszłości postaram się odwdzięczyć jeśli będzie to możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Link nie działa poprawnie :( zainteresowanym proszę wpisać w google: Weź udział w plebiscycie na Superdziecko. Głosowanie trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Zdjęcie nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Kaja sliczna. Macie od nas po esemesiku :) trzymamy z Zuzia kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Nie czytałam całego wątku więc z góry przepraszam jeśli już była o tym mowa. Mam pytanie- czy jeśli w pierwszej ciąży miało się toksoplazmozę, to jest pewne, że drugie dziecko będzie tej samej płci? Tak słyszałam już od dwóch osób, ale nie wydaje mi się to logiczne i nie wiem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa12345555 ode mnie i Kubusia też macie głosik :) a Kaja jest słodziutka :) 1984Asia1984 pierwsze słyszę zeby toksoplazmoza miala zwiazek z plcia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a co ma toksoplazmoza do plci?tego jeszcze nie slyszalam.ciekawe jak Spiderka.dlugo sie nie odzywa. Ania a co u Ciebie?jak Ty i jak Kubus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jestem! W czwartek urodziłam i dziś dopiero wyszłam, ale przebadali Marcelinę i.... IGM ujemne! Płakałam ze szczescia, usg główki równiez ok i najdłuzej czekałam na okuliste bo dopiero dzis rano mogła byc w szpitalu i równiez oczka prawidłowo :) Mam nadzieje ze moge juz o tym paskudztwie zapomniec :) A Marcelina cudna, tylko wisi cały czas na piersi i nie umie spac, smyra sie gmyra wierci az w koncu płacze ze zmeczenia ijak ja ponosze zasypia, spi poł godziny- godzinke i znów piers itd.. jestem troche padnieta... jutro ma byc połozna zapytam co z tym moim pokarmem ile mozna jesc? moze bede ją dokarmiac, zobaczymy co powie. odezwe sie znów,paaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Spiderka moje gratulacje! chyba juz wszystkie dziewczyny z forum urodziły? Jestesmy teraz szczęsliwymi mamami zdrowych, pięknych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka gratulacje cieszę się ze z córeczką jest wszystko ok i jest zdrowa mówiłam ze tak będzie :) a co do wiszenia na cycu to Kubie też się zdarzy i np dzis tak bylo ze jadł co godzina normalnie a potem pol godziny spał i budzi sie znowu tylko dzis bylo goraco i tlumaczono mi ze to przez tą temperature ale ciekawe co Ci powie położna. Daj znać jak będziesz mogła :) i jak tylko sie da to odpoczywaj, a jak Ty się w ogole czujesz? Ja z tego co pamietam to jeszcze do sierpnia musimy poczekać z tym rodzeniem ;) ale to prawda większość dziewczyn już urodziła. Razem przeszłyśmy przez te trudne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka,gratulacje!napisz cos wiecej o Marcelinie,ile wazy,jaka dluga?no i czekamy na fotki:-) moj Olaf tez duuuzo je,jest strasznie lapczywy,szybko i glosno łyka a potem ulewanie i przebieranie . Daj znac po wizycie poloznej.a jak Ty po cesarce? Dziewczyny a jak u Waszych pociech z kolkami?sa czy naszczescie jest spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
U nas na szczęście nie było kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
U mnie też spokój :) ale podobno kolki są częściej i gorsze u chłopców... U dziewczynek sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
pytam o te kolki bo moj synek chyba ma.pisze chyba bo nie umiem rozpoznac czy to w 100% kolki ale maly sie prezy,az czerwony caly i nie wiem czy to lekkie wzdecia czy kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345555
Moniaszek kolki najwcześniej atakują po 3 tygodniu... a Twój mały chyba jeszcze tyle nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×