Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Kuntekate ja biorę olej z nasion wiesiołka w kapsułkach 3 razy dziennie po 2 kapsułki, ale tylko do owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Widzę ze przez weekend dużo sie działo. Ja weekend spedzilam z mężem dlatego sie nie odzywalam cały czas ju poświęciłam. Dziś sa jego urodziny i aż mnie korci aby test zrobić ale jest jeszcze troche za wcześnie. Chciałabym zeby ten dzien okazał sie szczęśliwy:) staram sie nie nakrecac zeby rozczarowanie w razie negatywnego wyniki nie było duże. Jak narazie nie mam objawów nadchodzacej @ także czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kuntekate ja też biorę wiesiołek w kapsułkach z oeparol. Też 2-3 razy dzieńnie :) Zeby był efekt. No i tylko do owulacji nie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Tak tak możesz najlepiej zacząć od pierwszego dnia @. Wczoraj kupiłam juz sobie podpaski. Piersi mnie nieziemsko bolą ale jak to przed okresem... Wolałam kupić bo potem gdzie będe latać jak 1 i 3 pozamykane sklepy. Miłego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratuluję zafasolkowanym:) nie dostałam się do lekarza rodzinnego bo niestety na urlopie ale byłam u innego lekarza, który uspokoił mnie, że skoro nie jestem w ciąży a igg mam wysokie to na przyszłość będę chroniona. Kwietniowa nie martw się, zobacz mi co chwilę stoi coś na przeszkodzie i staram się myśleć pozytywnie. W ogóle dzis 37dc i nadal @ nie ma. Test robiłampo tym jak dowiedziałam się o cmv. Ujemny. Jednak ta moja faza lutealna nie trwa tak krótko i pewnie castagnus wydłuży mi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget a ten olej z wiesiołka to lekarz w taich dawkach ci zalecił czy jak? Tez sie nad nim zastanawiałam zeby zaczac brac. Wczesniej sluz plodny zauwazalam a od chwili rozpoczecia staran juz go nie widze:( Piłam tez len ale jakos "dzwigalo " mi sie po nim i odpuscilam sobie albo tylko 1 szklanka np. co 2-3 dni a to chyba za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka_23
hej! jestem tu nowa i tak jak wy staram się o dzidziusia, w grudniu zaszłam w 1 ciąże niestety nasze maleństwo odeszło od nas w 9 tyg ciąży, teraz znów postanowiliśmy się starać, od tego cyklu zaczęłam mierzyć temp i obserwować śluz, w przyszłym tyg się okaże czy los stanie się dla nas przychylny i wynagrodzi nam tą okropna pustkę. Życzę wszystkim staraczkom II kreseczek jak najszybciej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś wieczorem lecę na tzn biocenoze do mojego gin i jak wyniki będą ok to po weekendzie majowym pędzę na hsg! Już chce mieć to z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wypoczęta po weekendzie, nastawiona pozytywnie pobiegłam dzisiaj zrobić bete. Okresu nadal nie mam, pomimo luteiny. Wczorajszy poranny test wyszedł negatywnie. Lorislawa jeżeli jest ciąża to luteina @ na pewno nie wywoła. Ginekolog dała mi ja ze względu na to, że w badaniu gin. jak i w USG za wcześnie było żeby stwierdzić czy to ciąża. Jeżeli nie to luteina miała wywołać miesiączkę. Jeżeli tak to kazała zrobić bete i jeżeli wyjdzie, że to ciąża to mogę przestać brać. Nie zaszkodzi, bo działa na podtrzymanie. Tak mnie poinformowała Pani dr. :) Adaa 26 odnośnie Twojego pytania na temat połogu. Nie jest tak strasznie. Uwierz mi. Tak jak napisała ulajowy masz przy sobie upragnione, wyczekiwane maleństwo, tak więc nie myślisz. Ja najgorzej wspominam pierwsze dni (te w szpitalu). Bo jest się najbardziej zmęczonym po porodzie, boli tu i tam ;). Ja byłam nacinana więc szwy bolały, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. A jak się już wróci do domu, to już jest się spokojniejszym, można odpocząć w swoim łóżku, umyć się w swojej łazience. Tak więc ja twierdzę, że aby przetrwać szpital. Później jest już ok. No i dużo zależy od nastawienia. Zarówno w trakcie porodu, jak i na położnictwie później. niespokojna20 witaj i gratulacje. I nie martw się! wszystko będzie dobrze! króliczku nie załamuj się. @ nie przyszła jeszcze więc jest szansa. Ja też robiłam te super czułe testy i nie wychodziły. Poczekaj cierpliwie do środy. Życzę Ci żeby @ nie przyszła i żebyś zobaczyła upragnione II. :* Witam nowe dziewczyny. I wszystkim życzę miłego dnia! I trzymajcie kciuki! Wyniki odbieram około 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka trzymam kciuki:) ja się tak zastanawiam kiedy będę mogła zacząć się starać o dziecko, kiedy te igm zmaleją:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nienawidze pitow!!! i urzedu skarbowego, boze. Malo brakowalo i bym zwymiotowala na te babska tam. Poza tym czuje sie badzo dobrze, tylko zmeczona bo wstalam rano i sie naurzeralismy z mezem w tym urzedzie, trudne te pity hihi:) ale juz po wszytskim:) Czytam ze co rusz ktora dzidzia pozostaje tylko aniolkiem w pamieci i sie martwie i modle sie aby donosic szczesliwie ciaze. Jutro po meza pracy jedziemy do mojej mamy do Wroclawia i sie cieszymy, wypoczniemy, w ogrodku sobie poleze o ile padac nie bedzie:/ Anuska dzieki za info o pologu, a przeszla ktoras polog po cesarskim cieciu (podejrzewam ze ja bede miec cc bo mam -10 wade wzroku do tego cos z siatkowka mam tez) ale juz sie tak tym pologiem nie martwie, poboli, poleci troche krwi i przestanie. Wystraszylam sie bo to wszytsko dla mnie nowe ale juz mi w miare przeszlo martwienie sie tym:) Nutka wybrakowana nie jestes, poprostu jak kazda kobieta przechodzisz inaczej ciaze, zobaczymy jak ja przejde:) ja tez keidys sie smialam ze ja wybrakowana bo moja siostra jest wysoka, mega rozsadna i madra (miala srednia ocen 5,7-6.0) a ja ..... powiedzmy ze 4.0:):) do tego ona zawsze taka rozsadna i rozwazna a ja zyje dniem dziszejszym (no teraz bardziej sie o siebie troszcze:) ) ale czas imprez to ona bardziej szalala bo ja mialam 16 lat jak mojego obecnego meza poznalam i troszke spokojniej imprezowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
Hej kobietki kurcze jutro mam dostać okres jajnik lewy strasznie mnie byli . Czuje się jak bym miała miesiączke strasznie się boję że przyjdzie @ nie wiem co mam myśleć a wczoraj wieczorem tak mnie siedziała pierś że myślałam że się zadrapie :/ ale jestem dobrej myśli i czekam na moja mała fasolkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wypracowanie trzasnelam:D:D dziewczynom ktorym spoznia sie @ zycze aby juz nieldugo zobaczyly II kreski:):) a tym ktorym sie nie spoznia to zeby w maj byl udanym meisiacem w dzialaniach:D:D Grace nie napisalam ale ciesze sie oczywiscie ze nic powaznego Ci sie nie stalo, uwazaj na siebie a sluzba zdrowia to przegiecie, opowiedzialam to mojemu mezowi to powiedzial ze to jest karygodne ale ze wcale go nie zdziwilo ze tak sie zachowali bo taka jest nasza opieka zdrowotna- do dupy. Szlak czlowieka trafia bo placi a prawie nic z tego nie ma i i tak chodzi najczesniej prywatnie. mam nadzieje ze juz wiecej takich przykrych wydarzen nie bedziesz miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna ja mam nadzieje ze nie dostaniesz zadnej @, ale wiesz mnie tez jajnik bolal i myslalam ze dostanie @, sprawzdalam co chwile jak cos mokrego poczulam ale jak wiadomo sie nie pojawila:D:D na @ to jajnik chyba wlasnie nie boli tylko dol brzucha. Ja nie zwracalam uwagi czy to jajnik czy dol brzucha, bolalo to myslalam ze boli na okres:) Mam tez pytanie, moze troche glupie ale nie wiem jak to jest jak dochodzi do poronienia do wtedy sie krwawi tak, czy mozna o tym nie wiedziec ze cos sie stalo z dzidzia?? wiem ze marudze juz ale ja nie mam zadnych objawow i nie wiem czy cos sie nie stalo, moze juz nie jestem w ciazy i nie wiem o tym:(:(:( wiem ze glupio to brzmi i nie wiem podstawowych kwesti ale nigdy w ciazy nie bylam i sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa nie zadreczaj sie! Jezeli czujesz sie dobrze to tylko sie cieszyc a nie martwic! Szybciutko prosze o usmiech i pozytywne myslenie! A jesli chodzi o poronienie to ja 4 dni przed zaczelam plamic. Ale u mnie bylo puste jajo plodowe,wiec zarodka nie bylo wcale,a co za tym idzie ciaza byla nieprawidlowa i organizm sam ja odrzucil. Ale nie mysl tak ze cos moze byc nie tak tylko ciesz sie swoim stanem i dbaj o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anibas odnośnie wiesiołka to moja gin mi go kazała brać 3razy dziennie po 2 kapsułki, z resztą tak jest na opakowaniu napisane, ale pamiętaj że wiesiołek tylko do owu się bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
Ada26l. Wiesz ja jestem tak przewrazliwiona że tak się wysłuchuje w mój organizm że wszystko czuje nawet małe kucie . Niewiem ale mam też bóle na środku w podbrzuszu i ten lewy jajnik . Mam nadzieję że będzie dobrze boję się trochę:/ mam takie ściągnięcie w dole brzucha jak na okres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Ada nie zamrtwiaj sie gdy moja kuzynka poronila to sie złe poczuła organizm odrzucił plod ponieważ ciąża była pozamiaciczna tak lekarz stwierdził. Także jeżeli dobrze sie czujesz to sie nie martw dbaj o siebie i ciesz sie ze swojego stanu. Ja za to dzisiaj dziwnie czuje jestem jakaś ospala a w dodatku mam dziwny ból w podbrzuszu nigdy takiego czegoś nie odczuwalne przed @. Czekam zobaczymy za trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada26 dziękuję:) mam nadzieję że to nic.poważnego no bo od 3 dni temperatura mi nie spada no ale co się dziwić skoro nie biorę żadnych leków ze względu.na ciążę. Wiem jakie to są lęki te.które masz ją je również miałam. Wciąż schizy że serduszko przestało bić. Niby po 12 tyg zagrożenie obumarcia mija a ją jutro zaczynam 16 tc ale spokojna jestem tylko na usg no i gdy zaczną się ruchy to już będę spokojna. A Ty kiedy masz Usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że właśnie dzisiaj moje nie nastawianie się na nic diabli wzięli :( 6 dzień biorę duphaston i dzisiaj poczułam lekkie mdłości (tak samo było kiedy brałam luteine), w ciągu dnia przez chwilę poczułam brzuch tak jak na @, do tego jeszcze brzuch mi wywaliło jak na @, więc oczywiście już myślałam o kupieniu jakiegoś super czułego testu i zrobieniu go...masakra. A obiecywałam sobie, że nie będę wariować w tym cyklu i nic mi znowu z tego nie wychodzi :) Kobietki ratujcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga birget wogole ci sie nie dziwie ze nie możesz juz sie doczekać i ze twoje nastawienie Leglo w gruzach tak i moje czy długo musisz czekać na wykonanie testu? Bo ja tez czekam i korci mnie zeby go dzisiaj zrobić bo mam jakiś dzisiaj szczęśliwy dzięn dużo spraw dzisiaj własne ułożyło sie po mojej myśli ale wi ze na test jest jeszcze ciut za wcześnie. Poczekaj jeszcze troche bo ten super czuły test moze i tak nie wykryć ciąży a ty przezyjesz rozczarowanie. Spróbuj wytzrymac a jezeli nie dasz rady to zrob test i daj znac jaki wynik wyszedl :)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmarzona do @ mam jeszcze tydzień, bo jakoś 6.05 powinnam dostać :) wiem, że to jest jeszcze za wcześnie i nawet nie kupie tego testu, bo to nie mam najmniejszego sensu. Rozsądek podpowiada mi , że to bardziej moja psychika tak działa i doszukuję sie niewiadomo czego, a wiem że po duphastonie mogą być mdłości i jest to normalne, co do brzucha to pewnie za szybko zjadłam w pracy i stąd brzuch wygląda jak przy @ :) Dzieki Rozmarzona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie troche psychika bo w sumie to juz zaczelas myslec ze to moze ciaza. U mnie bylo tak samo. Choc dalej @ brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×