Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

karmelk i birget ja miałam prolaktynę 63, ale po mino tego poziomu prolaktyna nie zakłócała mi owulacji za to miałam mlekotok - tak było w moim przypadku a jak wiadomo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
Birget dzięki bardzo za twoja odpowiedz ! :) no chyba już pora zrobic test jak jutro nie przyjdzie @ to kupię test i w sobotę zrobię rano Powodzenia życzę wszystkim dziewczynom czekajacym na pozytyw!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
A tak poza tym to ja zawsze czytałam forum ale nigdy nie brałam udziału w dyskusja h. Dopiero teraz wiem jak fajnie sie wygada i podzielić zwatpieniami :) dziewczyny jesteście super !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laila 123 nie ma za co, ja tylko napisałam jak jest ;) i uważam, że nie ma co martić się na zapas, bo przecież musi być dobrze :) co do forum, to ja też długo byłam "cichym uczestnikiem", ale podoba mi się to, że za każdym razem znajduję tu wsparcie, w końcu każda z nas ma ten sam cel i doskonale się rozumiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze co to za smutasy? nic się nie martw, w końcu każda z nas zobaczy upragnionee II kreski :) ja w to wierzę i mam nadzieję, że tak będzie :) laila 123 - zrób test będziesz miała pewność, tak jak dziewczyny piszą każdy organizm jest inny i nie ma się co sugerować tzw. objawami ciaży bo są bardzo subiektywne :) mnie od tygodnia boli podbrzusze.... jestem przez @ (która mam nadzieje nie przyjdzie) dziś 27 dc. jutro testuję. najwyżej w przyszłym tygodniu powtórzę test, nie wytrzymam, muszę sprawdzić :) wczoraj przyszłam do domu - mąż chory więć trochę przy nim poskakałam - ćwiczy moją cierpliwość.... a potem położyłam się koło niego i spałam i spałam... o 20 się przebudziłam poszłam pod prysznic i z powrotem do łóżka.... a dziś co? niewyspana jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety:-) ja dziś miałam okropną noc chyba dopadł mnie wirus tzw grypy żołądkowej całą noc miałam biegunkę :-/ dopiero rano jak mąż do pracy jechał zrobił mi gorzką herbatkę i po jej wypiciu połowa mdłości minęła coś okropnego. wystraszyłam sie bardzo czy wszystko z fasolką ok a wizytę u gina mam dopiero w czwartek:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej kochane.. co slychac. jakos mi czasu na wszystko brakuje.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wręcz przeciwnie mam ostanio bardzo dużo czasu ( po pracy) i odchodze od zmysłów bo zwyczajnie nie wiem co robić :/ seriale wszystkie zobaczyłam, remontu sama nie zrobię, a na spacery jak dla mnie za zimno i za mokro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a mi zlikwidowali klub fitness gdzie chodzilam juz tyle czasu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
czesc dziewczyny! a ja siedze w pracy i caly czas sie zastanawiam czy isc po test czy nie...zawsze jak juz kupilam to @ przychodzila wiec nie wiem co robic ...moze poczekam do jutra...a objawow jak nie bylo tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
sluchajcie. mam pytanko. w niedziele robilam test ciazowy i byly niby II kreski a druga slaba.. a wlasnie zrobilam dzisiaj test i nic nie pokazalo.. nie wiem co myslec a @ mialam niby 28.03 dostac i jej nie ma.. hmm raz dostalam takiego brazowego sluzu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
albo zrob test jeszcze raz innej firmy ..albo test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
z krwi to i tak dopiero poniedzialek :( a tak sie ucieszylam.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
jeszcze nic straconego przeciez @ nadal nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a moze tamten test byl bardziej czuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
nie wiem.. zrobie rano.. tamten mialam bobo test a ten pink test.. ale fakt jest jeden @ nie ma dalej. brzuch mnie juz nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli 3 mam kciuki. Jeżeli Ci ulży to faktycznie zrób jeszcze jeden test ale jutro rano. Jeżeli tamten wyszedł Ci pozytywny a okresu nie ma to coś przecież jest na rzeczy. A teraz ani cień cienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
rano zrobie i dam wam znac :) ale tez uwazam ze skoro @ nie ma to musi byc na rzeczy. tym bardziej ze zawsze mam regularny i ani min spoznienia nigdy nie mialam i nie chorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli tak samo jest u mnie. Jeden test wyszedl z blada kreska a nastepny negatywny. A @ dalej nie mam. No i mdli mnie caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
a ile ci sie spoznia? wogole kas sie fatalnie czuje, w krzyzu mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
na moje oko to albo drugi test byl gorszej jakosci badz mniej czuly, albo niestety ciaza sie nie przyjela czy cos, ale oby nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
no mi sie tez tak wydaje.. moze jest wczesna i moze za male stezenie hormonow zeby wykryc.. jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
korneli 1988 trzymam kciuki! ja jeszcze chyba poczekam dzien albo dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny glowy do gory, moze akurat sie udalo :) ja planuje zatestowac w niedziele, no chyba ze nie wytrzymam to w sobote :p albo @ przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
karmelka ja chyba tez poczekam do niedzieli i jak nie przyjdzie @ to kupie test..wiec bedziemy testowac razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
ja poczekam do niedzieli , @ powinna by w srode 3.03 ale ze nia mam zadnych objawow to mysle ze to poprostu opoznienie...a w niedziele juz bedzie 5 dni po terminie @ to wtedy zrobie test jasli oczywiscie sie @ nie zjawi do tej pory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) ja jestem przerażona tym, że jutro może przyjść @ :( brzuch mnie co jakiś czas pobolewa...bardzo bym chciała żeby jednak się nie pojawiła :) śpiąca się znowu jakaś zrobiłam i ziewam jak nakręcona, mój A wczoraj już się zaczął zastanawiać czy może coś mi jest, bo przecież takie napady ziewania to nie są normalne :) A kochane kobietki, które robiły test i drugi wyszedł negatywny, robiłyście ten drugi test też rano? Może miał inna czułość niż ten pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
robilam test owulacyjny ale chyba zle zrobilam bo dyzo wypilam i akurat sikalamraz po raz i w tym czasue robilam ten test. nadal wyszedl negatywny. wyglada wiec na to ze w tym miesiacu owulacja nedzie planowo, miedzy 15-16 dniem. wolalam zrobic te testy, bo czasem mam cykle krotsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×