Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość laila 123
Kwietniowa staraczka dzieki za doping :) no jutro jus chyba zrobie no to jus bedzie 5 dni jesli @ Nie przyjdzie ... Ale jesli by cos mialo byc to czemu zadnych objawow... Tylko piersi troche wrazliwe troche przy dotyku ale tak to mam zawsze przed @ ..ale sie zamotalam .. Sorki dziewczyny poprostu jak kazda z nas nie chce robić testu i sie rozczarowac ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no ale przeciez nie musisz miec od razu objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie ogladalyscie nigdy "ciazy z zaskoczenia"?:p gdzie kobiety myslaly ze maja zatwardzenie a tu siup rodzily dziecko ? nie wszystkie kobiety jak widac maja typowe objawy lub od samego poczatku lub nie wszystkie wogole maja jakiekolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
No ja wiem ze wszystkie objawy nie tak od razu ale zeby żadnych ..? Mój mi mówi ze to pewnie tylko @ mi sie przesunęła a ja dobie nadzieje robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
Sobie nadzieje robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) dawno mnie tu nie było, trzymam kciuki za dziewczyny które będą testowały:) jestem po pierwszej dawce szczepionki czas tak wolno płynie nie wiem jak wytrzymam pół roku obserwuję swój organizm i podejrzewam, że moge nie miec owulacji bo śluzu brak dziś 14dc i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a czyli jak jest sluz to owulacja tez na pewno bedzie? myslalam ze moze tak byc ze np sa objawy owulacji w postaci sluzu, nabrzmialych piersi a np mimo to owulacji moze nie byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
A ja chyba nie usne dzisiaj .. Mimo tego ze okresu nadal nie ma to jestem pewna ze ma teście będzie jedna kreska :( jakoś tak czuje .. Smutno mi ale już test zrobię jutro i podziele sie wiadomościami kochane kobitki '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila 123
A ja chyba nie usne dzisiaj .. Mimo tego ze okresu nadal nie ma to jestem pewna ze ma teście będzie jedna kreska :( jakoś tak czuje .. Smutno mi ale już test zrobię jutro i podziele sie wiadomościami kochane kobitki '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nic Ci nie da ze sie bedziesz denerwowac: 1) jak sie stresujesz a jestes w ciazy to zle dla dziecka 2) jak sie stresujesz a w ciazy nie jestes to okres bedzie sie opoznial ze stresu 3) zrob test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
powiem Wam ze toralne bzdury mi wychodza prdy pomiarze tej temperatury. chyba termometr jest temu winny. kupie sobie specjalny owulacyjny za okolo 40zl jest w aptece. ma tylko te stopnie ktore sa potrzebne i dpbry do odczytywania, w dodatku nie jest na rtec tylko na jakas inna substancje ale zachowuke sir jak rteciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
w dodatku dzis u mnie 15dc z cykli najczesciej 31 dniowych a paski owulacyjne nie polazuja owulacji. moze jeszcze nie pojawil sie ten hormon LH swiadcxacy o owulacji albo te testy sa do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Kwietniowa staraczka, ja też myślałam, że moja szansa w tamtym cyklu przepadła bo mieliśmy 2dniową przerwę, gdzie wg mnie miała być owulacja (ale nie robiłam testów tylko tak pi razy drzwi), a teraz jak jestem w ciąży to okazało się, że przy moich cyklach 32-34 dni do zapłodnienia musiało dojść dopiero w 20dc :-) także głowa do góry! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no wiem, niby szczyt sluzu plodnego keszcze nie nastapil. ale skoro testy owulacyjne pokazuja ze owulacja dopiero nastapi to moze sie nie spoznilam jeszcze. maz chodzi i mowi a moze cos tam juz kielkuje a ja mowie ze raczej nie bo jeszcze raczej owulacji nie mialam. no a zalozmy ze wypadnie no 17-18 dc owulacja to zdarzy sie zarodek zainkubowac do dnia spodziewanej miesiaczki? czyli do 31 dnua cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również starająca się kobietka
kwietniowa staraczka mnie przy cyklach takich jak Twoje test wskazał ciąże w 34 dc a owulację miałam w 19 dc tak więc ja na twoim miejscu bym testowała dopiero jak okres spóźni się ze 2 dni bo jak byś była w ciąży a zrobiła test w dniu spodziewanej miesiączki to mógłby ci np nie wyjść to się niepotrzebnie zmartwisz więc ja polecam cierpliwie poczekać do 2 dni po spóźnionej miesiączce jak wiemy cierpliwość się opłaca :) choć wiem też że czasami nie można już wytrzymać i testujemy nie potrzebnie wcześniej Luz dziewczyny :) ja też jestem teraz po starankach okres mam mieć 17 i powiedziałam sobie że jak nie dostanę to będę testować 20 kwietnia :) życz ę wam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no wlasnie.. tez tak mysle, ze byloby to za wczesnie przy zalozeniu ze owulavja jest tak pozno. a mozliwe jest ze jak zazywam moczopedne tabletki z zurawina, takie profilaktyczne, to ze one zaburza wynik takiego testu owulacyjnego? dziewczyny potraficie sobie "wymacac" owulacje na jajniku? czytalsm kiedys ze szczuple osoby sa w stanie to sprawdzic bo jajnik wtedy jest nabrzmialy? wczoraj doskonale wyczulam swojwgo prawego jajnika, ale wczesniej nie "obmacywalam" jajnikow wiec nie wiem czy jest jskas roznica ze sie np powoeksza na owulacje i da sie to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale tu dzisiaj cicho, a tak bym z kims popisala bo u mnie nudy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również starająca się kobietka
nie odpowiem ci czy zażywanie tego leku ma wpływ na wynik testów owulacyjnych bo nie wiem ale mogę ci polecić świetne testy owulacyjne które super pokazują owulację ja je mam i kilka moich koleżanek to jest link : http://moda.allegro.pl/20x-testy-owulacyjne-2x-testy-ciazowe-bardzo-czule-i3081959736.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki! jesli bedzie potrzeba to sobie zamowie na przyszly cykl. puki co mam lekka goraczkw bo 37,5 wlasnie mierzylam bo mnie rozpalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) no to niestety ja doczekałam się @, co prawda spóźniła się, bo miała przyjść wczoraj, ale jednak przyszła. Chociaż muszę powiedzieć, że była tak łaskawa że dała mi możliwość zatestować jeszcze dzisiaj rano i potwierdzić moje przypuszczenia (I kreska), ale za to wczoraj wieczorem i dzisiaj rano mogłam się jeszcze poprzytulać z moim A ;) Więc teraz zaczynamy od nowa, muszę solidnie wspomóc mój śluz, więc znów włącze wiesiołka do diety :) A słyszałyście może o tym, że na śluz płodny przed owu czasem zalecają syropy na kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) testowalam...I kreska ale @ nadal nie mam :p poczekam jeszcze i zobaczymy co dalej bedzie. Co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że uda mi się utrzymać mój dzisiejszy stan umysły do końca nowego cyklu :) Od 10 dnia cyklu zaczynam intensywny monitoring u gin, oby to nie wpłynęło na to że znowu będie ostra napinka z mojej strony :) Przyznam się Wam, że ten weekend miałam bardzo udany i nawet pojawienie się @ mi go nie popsuło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a jak robicie ten monitoring cyklu to codziennie chodzicie go monitorowac czy jak to sie odbywa? tak z ciekawosci pytam. a po czym poznajecie ze trzeba wspomoc sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget podziwiam Twoj optymizm :) dziewczyny sprawdzalam jak to jest z tym poziomem hcg w ciazy i wyczytalam ze: -liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki to dopiero w 6 tygodniu poziom ten jest tak duzy ze kazdy test musi go wylapac, - liczac od terminu owulacji to ciaze do 4 tygodnia test tez moze nie wylapac, Mysle ze to moze sie przydzac tym staraczkom, ktore nie maja jeszcze @, a testy wychodza negatywnie ;) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka 88 a co innego mi zostało? Przecież nie usiądę i nie zacznę płakać, bo to ani nic nie da, ani nie poprawi mojego samopoczucia :) Optymizm jest ważny, podobno dobre myśli ściągaja dobre rzeczy, więc postaram się zostać w tym nastawieniu :) Ja poprostu wiem, że mój aniołek do mnie wróci kiedy będzie jego czas, a ja teraz będę się starała stworzyć jak najlepsze warunki w moim organizmie :) 3mam mocno kciuki za wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zrobilam test owulacyjny, juz ostatni bo jak wiwcie 5 jest w opskowaniu. mam dla porownania zdj testu z wczoraj i z dzis, nie wiem czy to juz by byla owulacja czy jeszcze nie, bo ewidentnie jest wyrazniejsza kreska dzis niz wczoraj. moge wrzucic zdjevie? ocenicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa staraczko jeśli druga kreska codziennie jest coraz wyrazniejsza to jesteś coraz bliżej owulacji. Ja robiłam sobie testy choć nie musiałam ponieważ każdą owu miałam w 14-15dc a dodatkowo potwierdzał ją ból brzucha. I delikatna kreska pojawiała mi się już w 12-13 dt ale dopiero gdy na maksa bolal mnie brzuch ( takie dziwne rozciaganie w podbrzuszu) to na teście były 2 kreski tak samo wyraźne. Pamiętaj że starać się warto kilka dni wcześniej i nawet jeszcze dobę po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki grace88 za informacje. moja nie jest jeszcze identyczna ale juz jej brakuje niewiele. chyba juz nie kupuje nowego testu bo wiem ze w sumie juz owulacja sie zbliza bo ten pasek coraz ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) birget- ja też miałam bardzo udany weekend :) miałam meża w domu i korzystałam z tego, takie weekend znów się długo nie powtórzy :/ mimo I kreski jestem dobrej myśli, dziś 30 dc a @ nie ma nadal, brzuch boli cały czas tak samo od tygodnia. Rada na dziś : jesć dużo produktów bogatych w cynk. Dodatkowo wysłałam też Męża po cynk do apteki i co mi przyniósł? cynk organiczny na świeży oddech :/ normalnie wsyzstko się mu da wcisnąć nawet w aptece :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×