Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
a to ciezko sie do Waszych gin dostac? prywatnie czy na fundusz? ja jak prywatnie chce to mnie rejestruja nawet w ten sam dzien chyba ze doktor nie przyjmuje :) raz zdarzylo mi sie czekac od wtorku do piatku. co prawda godziny sa straszne bo nie raz i np na 21 ale przynajmniej szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Briget Lekarz stwierdził że mój bąbelek należy do średniaczków , nie jest bardzo maleńki ani też duży.. Nie wiem gdzie się ukrywa to jego 16,5 cm ciałko bo po mnie jeszcze prawie nic nie widać,mam taki maleńki wypukły brzuszek , ale podobny miewałam przy okresie jak mi spuchł z bólu już, nikt mi nie wierzy że to już 5 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
co do brzucha, to ja Wam chyba wrzuce jak mi "puchnie" przed okresem bo mam zdjecie! to padniecie. z umiesnionego (zarys kratki) brzucha robi sie balon na miano 5 miesiaca. serio poprostu szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
bylam wczoraj z mezemw galerii krakowskiej. widzialam super ciuszki dla maluchow na dziale dzieciecym h&m, a i dla ciezarnych kobiet niczego sobie. sa np co mnie zaskoczylo woskowane spodnie w roznych kolorach ! a tak z innej beczki, co myslicie o takich spodniach w lecie? pewnie bedzie ciezko chodzic bo one chyba marnie przepyszczaja powietrze.. chcialabym sobie kupic w kolorze khaki woskowane bo moje materialowe w tym kolorze sie juz spraly, a na kolanie wyszla lekka dziorka, ale tak mysle ze w lecie moze w nich byc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Ja mam dwie pary woskowanych spodni z Zary i są super, piorę je ręcznie w niskiej temp i wosk się nie spiera , mam je już rok i nadal wyglądają świetnie że już nie wspomnę jak nogi i tyłek bosko się w nich prezentują. Mój M, gdy je zakładałam to nie mógł rąk przy sobie utrzymać ha ha :) ❤️ :) Kiedyś kupiłam jakieś chińskie woskowane i po pierwszym praniu w pralce przy 40 stopni zrobiły się z nich szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja mam jedne z camaieu, ale nie blyszcza tak ladnie jak na poczatku, mimo ze piore w 30st w pralce na lewej str. teraz sa tam takie w kolorze khaki i kusi mnie. a myslisz ze w lecie nie uparzy sie w nich dupa?:> widzialam tez fajne zolte ale juz z normalnego materialu. cos bym sobie kurcze kupila, tak zeby czas do testowania szybciej i milej zlecial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Niemczech i tu w klinice nieplodnosci niestety są takie odlegle terminy. Ale to juz tylko tydzien wiec wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia29 opis twoich boli podbrzusza jest podobny do moich. Dziś boli trochę mniej, ale jednak... Dodatkowo od wczoraj sikam w ciągu dnia dosłownie pół szklanki, przy czym wody piję bardzo dużo. I teraz nie wiem czy to normalne w ciąży czy to jednak infekcja pęcherza? Chyba ponowna wizyta u gina mnie czeka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
grace88 przy infekcji pecherza zazwyczaj sika sie wiecej niz normalnie, raczej tak jest z pecherzem ze przy infekcji chce sie siku mimo ze nie zawsze sie ma czym. najlepiej bedzie jak skonsultujesz sie z lekarzem. zrob sobie wczesniej badanie ogolne moczu, jak wyjdzie bialko w moczu to od razu zrob bakteriologiczne badanie moczu. bo tak to i tak bedziesz musiala jeszcze raz sie z tymi wynikami pokazac. jesli cos jest w moczu to lekarz od razu da leki. wiele kobiet ma problemy z pecherzem w ciazy. macica napiera na pecherz, z tad mocz moze zalegac i nie trudno o zakazenie. wiadomo jaka nasza cewka moczowa jest krotka :( 3x krotsza niz meska i duzo szersza niz meska, a i blisko odbytu. jednym slowem chlopy to maja latwo, nie ma sprawiedliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Kwietniowa - trzyamm kciuki zęby objawy były fasolkowe :) dziś mój 37 dc @ nadal brak... chyba zrobię jeszcze jeden test :/ to będzie już 4... nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
hej kochane troche mnie nie bylo .. wiecie nad czym sie zastanawiam.. bo przyszla spozniona @ po ponad tyg ale mialam moze 2 dni i to bardziej takie plamienie.. a zawsze mam tydzien.. co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja mysle, zebyscie obydwie zrobily jeszcze jeden test. u mnie 8 dni do testowania, i coraz bardziej czuje ze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test w sobote i wyszła jedna kreska.... ale masz rację może zrobię jeszcze jeden, tym bardzije zę mam tego dentystę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi a może, ze stresu się wszystko przesunęło ale skoro nie ma @ to może test jeszcze nie wykrywa ciąży - często tak jest - trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada wysypka od przeziębienia? czy coś przeoczyłam? Mówisz, że spisujesz cykl na straty - ale właśnie często jest tak, że jak twierdzi się, że nic nie będzie to wtedy 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie stresować ale same wiecie jak to jest :/ robiłam 3 testy już i to w różnych dniach cyklu.... raczje nie czuję się jakbym miała dostać @. :/ spróbuje się umówić do gina na środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mysle ze mozliwe yo jest ze ze stresu i myslenia nie dostaje sie okresu. w zeszlym miesiacu tak bardzo odliczalam dni do okresu zeby zaczac wlasnie starania tuz po okresie, ze spoznila mi sie dwa dni a zawsze mam bardzo regularnie. ale test zrob, tymbardziej ze ten dentysta. ale zycie kobiety jest skomplikowane nie? ciagle sie czlowiek boi jak nie o to to o tamto, to okresu nue ma, to jest okres, to plamienie, to chory pecherz to boli jajnik.. wiecznie sie musomy z czyms zmagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
No tak my to musimy się czym kolwiek zamartwiać. Ja mam w czwartek dopiero monitoring u gina a już dziś odczuwam stres w postaci bólu brzucha. Wizyta w 15 dniu i obawiam się że już po owulacji albo w ogóle jej nie będzie albo że torbiel się zrobiła itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie czy od przeziebienia, przeciez czlowiek czesto dosc sie przeziebia, przynajmniej ja, juz duzo razy w zyciu bylam podziebiona i wysypki nie dostawalam, owszem jak np mialam angine i goraczke 39 i antybiotyki. ale przy malym przeziebieniu, ktore juz minelo. Zastanawiam sie czy jadlam pomidory bo mam uczulenie na pomidory ale nie jadlam raczej....... A cyklu zupelnie na straty nie spisuje bo cos tam bylo ale 3 dni jednak nic i to pod rzad i pozniej jakis 1 dzien przerwy a jakos weny oboje nie mielismy w tym miesiacu i ja juz po okresie powiedzialam zeby sie nie spinac ze czesto czy cos tylko jak nam sie nie chce to nie i ze po tym miesiacu bedzie nastepny wiec odpuscilismy:) ale nogi do gory dawalam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi chwila moment i sie pewnie wszystko wyjasni:) aby pozytywnie:D Olalee a co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi idz moze na test z krwi beta hcg u mnie 23dc, w 12 dc było przytulanko i więcej w dni płodne nie ze względu na szczepionkę, 10 maja mam drugą dawkę może po tej drugiej dawce zaszaleje;) i jak będzie ciąza to fajnie a jak nie to zaczekam do pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na ten test potrzebuje skierowanie od lekarza? czy po prostu idę do przychodni do laboratorium??? i płacę oczywiscie...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz i płacisz:) pora dnia chyba obojetna:) zrobisz i bedziesz miała pewnosc zwłaszcza, że masz dentyste:) no chyba, ze owulacja bardzo mocno się opóźniła i to dopiero początki ciąży, a po dniach płodnych przytulaliście się też czy już rzadziej?( bo możesz mniej więcej policzyc ile dni minęło od stosunku, który mógł zakończyć się ciążą dodać 6-14 dni na zagnieżdzenie + dni, które plemniki mogły przeżyć i wtedy beta bodajże po 48h od zagnieżdzenia rośnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Odnośnie spodni to u nas w IRL nie ma takiego upalnego lata więc mój nigdy mi się nie spocił ha ha Co do sikania To ja póki co nie miałam jeszcze zapalenia pęcherza teraz jak jestem w ciąży , wcześniej miałam parę razy więc wiem jak to boli. Miałam też odmiedniczkowe zapalenie nerek to dopiero jest ból i sika się krwią.. Teraz też biegam siku co chwila i tak właśnie po pół szklanki czasem mi się wydaje że nawet tylko kilka kropelek. Potrafię zrobić siku iść pod prysznic , ledwo wyjdę spod prysznica i znów robię siku.. Lekarz mi mówił że macica naciska na pęcherz i dlatego tak się dzieje, radził mi abym w trakcie sikania przechylała się ku przodowi i parła na pęcherz żeby wszystko wysikać... Teraz mam ten problem z szyjką więc nie mogę przeć na pęcherz.. Zauważyłam u siebie że nie mogę za długo siedzieć bo zaraz mnie podbrzusze boli i zaczynają się kłucia..Jednak muszę w ciągu dnia leżakować co jakiś czas..dobrze że mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nusia29 a nie bedzie to grzybica pochwy ? :> tez daje takie objawy ze sie chce siku zesciej a sie sika malo, skoro nie boli nie piecze Cie po sikaniu, to moze wlasnie to jakies grzybiczne sprawy lub bakteryjne pochwy ? bralas to pod uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dziewczyny 8 dni przed spodziewana miesiaczka nie ma sensu robic testu no nie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko powiedzieć kiedy ta owu była ze śluzu byłaby ok. 19 dc (to był 28 marca) więc teoretycznie już powinnam coś wiedzieć. a tu lipa. a te wyniki się dostaje od razu na miejscu? czy trzeba czekać? dziś nie zdąże bo jeste,m w pracy do późna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa ABSOLUTNIE ZAKAZANE :) Wyjdzie ci negatywny i będzie niepotrzebny i nieuzasadniony żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×