Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość mama :-D
Za to wczoraj (bo mi wypadło z głowy, tyle tych rzeczy nowych jest) lekarz przy badaniu stwierdził, że mi się robi jakaś infekcja. W ogóle kobiety w ciąży niby bardziej są na nie narażone i łatwiej się u nich rozwijają :-( co za niesprawiedliwość :-P Przestrzegam higieny, w ciąży noszę bawełnianą bieliznę a i tak się coś przyplątało :-( Lekarz mówi, że nie ma co się martwić, dał mi jakieś tabletki dopochwowe na 5 dni i mówi, że na pewno przejdzie. Wcześniej tylko 1 raz w życiu musiałam takie coś "stosować" i wtedy jak ręką odjął i zawsze było wszystko ok :-) Ale jednak mam jakiś mały stres bo to jednak blisko Malucha :-( Kochane trzymam kciuki, Króliku moc fluidków! ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliczek to teraz 3mamy mocno kciuki ;) ja podobnie jak Kuntekate ide jutro do gina :( najbardziej boje sie tego ze jak nie mam @ to nie bylo tez owulacji wiec zas bede w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget jaką masz prolaktynę? Ty teraz ciągle bierzesz castagnus i probujesz zajść w ciążę? po dzisiejszej wizycie lekarz kazal mi brac castagnus przez 90 dni i powiedział, że niby nie powinno się w tym czasie zachodzic w ciaże ale to lek ziołowy więc w sumie mozna. nie wiem czy brac dwie tabletki bo zawsze ważyłam ok 58 kg teraz mi sie przytyło i 62kg a kobiety o wadze powyżej 60 niby mają brac dwie tabletki. Mówił , że po castagnusie prolaktyna powinna spaść do 10. Na tarczycę nic nie mówil chyba nie jest tak tragicznie( w maju mam wizyte u endokrynologa) jesli chodzi o szczepionkę to mówil, że po drugiej dawce możemy sie starać:), że najwyżej trzecia po porodzie jeśli uda mi się szybko zajśc w ciążę poza tym mam wydluzone cykle, dziś 26dc a ginekolog po usg stwierdzil początek fazy lutealnej czyli niedawno była owulacja w sumie mogłoby sie zgadzać bo ostatni cykl trwał 36 dni a ból brzucha miałam ok 21 dnia czekam na @ a pożniej probujemy chyba zakupie testy owulacyjne ale nie wiem jakie sie sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Ja też niestety złapałam jakąś infekcje, nie mam pojęcia z czego się to wzięło , dostałam tabletki na 20 dniową kurację. Lekarz powiedział mi że maluszkowi nic nie grozi bo chroni go przed infekcjami i bakteriami ten czop w szyjce macicy który wychodzi z niej dopiero tuż przed porodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee tydzień temu miałam prl 34,4, castagnus biorę cały czas i teraz jestem w trakcie drugiego cyklu z nim :) Wiesz z tego czytałam to wiele dziewczyn pisze, że właśnie dzięki niemu zaszły w ciążę i to w trakcie brania, więc ja starań nie będę przerywała tylko jak się uda to poprostu odstawie castagnus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
o ludzie drodzy! jak mnie dzis podbrzusze nudzilo i jajniki pokluwaly. nuz myslalam ze dostane okres za moment. okres za 5 dni, za 5 dni testowanie. minal tydzien od owulacji. ciekawe czy cos zakielkowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli do @ będziesz brała nawet jak już w ciąży będziesz:) a ile tabletek bierzesz? bo ja już sama nie wiem niby waga 62 Kwietniowa no już dziś tylko 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget na temacie z castagnusem wyczytałam, że jesteś z tego samego miasta co ja:)( wielkopolska?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ulalalal 4 dni do testu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee tak jestem z Kalisza (wielkopolska), narazie będę brała castagnus a jak tylko się dowiem że jestem w ciąży to go odstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa a moze w weekend juz zatestujesz?:) Birget a w jakiej częście mieszkasz? ja h. sawickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a z warszawy nikt nie jest??:) Kwietniowa ja bede testowac dzien po Tobie ale ja chyba poczekam na @ jak nie bedzie z 2 dni to wtedy zrobie test. Zawsze robie widze 1 kreske i smutno mi sie robi, nie chce widziec testu z 1 kreska. Ale dzis rano bobolewal mnie troszke krzyz ale moglo mnie przewiac bo tak cieplutko wczoraj bylo ze wyszlam w samej bluzce bez kurtki, moje piersi sa troche wieksze i bola jak cholera od tygodnia jakos i ta wysypka hmmm nie wiem od czego mogla byc. moze sie udalo jednak tym razem, ja jestem przekonana ze nie i moze bedzie niespodzianka ale watpie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee jeżeli ważysz ponad 60 kg to powinnaś brać 2 tbl rano, to jest lek ziołowy więc myślę, że możesz być spokojna i brać go tak jak jest napisane w ulotce. Ja biorę po jednej, bo po ostatnim wielkim stresie schudłam i teraz walczę żeby dobić do 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee ja mieszkam na Lipowej, więc w sumie w drugiej części, ale to przecież nie jest aż tak daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mnie tez bola piersi i to bardzo - ale czesto mi sie to zdarza. krzyz i brzuch tez bolaly wczoraj i to dosc mocno. chodziłam po sklepie z kolezanka i co chwile przystawalam bo cos ciaglo po jajnikach ze az przystawalam na moment.potem czulam jakby szyjke macicy jakby mnie bolala, chyba pierwszy raz czulam taki dyskomfort. pare razy mnie tak zabolalo i przeszlo. potem mnie bolal juz brzuch jelitowy, az w koncu poszlam spac i dzis narazie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
chetnie bym zatestowala ale tez sie boje ze nie bedzie tej kreski drugiej. moeze bym poszla na bete z krwi, choc nie wiem czy by juz cos wyszlo.okres mam dostac planowo we wtorek, jesli by 31 dniowy byl cykl. czasem ise skracal. biust mnie bardzo bolo, nawet nie moge sie dotknac. ale no zdarzalo mi sie juz tak wiec nie chce sie sugerowac. mam wrazenie tez ze cos mnie po przelyku dziwnie jakby zgagowo troche uczucie takie, ale moge sobie to wmawiać lub mam tak a nic to nie znaczy. wyszlaby mi juz beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym mieście to w zasadzie wszędzie blisko:) w takim razie będę brała 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
po stosunku czy po zapłodnieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie jeszcze nie ma 10 dni po stosunku. ostatni stosunek z mozliwym zaplodnieniem mialam w srode wieczorem 10 kwietnia, w środę też miałam bóle owulacyjne, test owulacyjny wyszedl wtedy pozytywny. w czwartek 11 kwietnia mialam plamienie - implantacyjne prawdopodobnie. zatem nie wiem, być może owulacja była w środę a być może w czwartek. od środy mineło 9 dni. a od czwartku 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa bądź cierpliwa i nie spiesz sie z testowaniem :) co do bety to według mnie powinna wyjść 10 dni po zapłodnieniu :) olalee a mogę zapytać do jakiego gina chodzisz i czy jesteś z niego zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od stosunku chociaż wszystko się może przesunąć bo nie od razu mogło zajść do zapłodnienia ale jeśli plamienie implantacyjne 11 kwietnia to beta już by wyszła ( moze miałaś owulację wcześniej niz 10 kwietnia np koło 4 kwietnia? czy niemożliwe?) a jeśli test owulacyjny pozytywny to moze było to plamienie owulacyjne - to wtedy musisz zaczekać jeszcze z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dokonałam super obserwacji, jednak wiesiołek i siemie lniane bardzo ładnie działają na śluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do dr Mikołajczyka (nfz) przyjmuje na rogatce i raz w tyg w poliklinice prywatnie też przyjmuje , ja narazie nie chodziłam pytałam o monitoring cyklu - jakbym chciała wtedy muszę prywatnie jestem zadowolona tylko jest jeden minus - nie ma go w szpitalu w Kaliszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się brać wiesiołek bo nigdy nie wiem kiedy owulacja a miałaś wcześniej problemy ze śluzem? a Ty gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
na pewno to była owulacja a nie implantacja :), wczesniej testy owulacyjne wychodzily nie pozytywne. tak, że zakładam, że środa-czwartek była owulacja. czyli za wczesnie na bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zreszta czuje ze nie jestem w ciazy a tylko sobie wmawiam ze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekałabym z betą:) chociaz może już by coś wyszlo ale jeszcze tylko 4 dni dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staraczki:) Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)To mój drugi cykl starań. Dziś jest 10 dc i zaczynamy:) Planuje męża brać w obroty co drugi dzień i mam nadzieje, że trafimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×