Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Nie nie:) Teścik jeszcze musi poczekać. @ około 9-10 marca. Czuje sie jak bym okres miała zaraz dostać. Teścik zrobię jak się odważe na dzień kobiet chyba że wcześniej bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Agnes no ja właśnie dziś mam takie tymczasowe jak na okres, a jajnik odezwał się raz jeszcze..hmm....strasznie sobie nadzieję robię :-P Króliku to testujemy razem widzę :-D ja też najszybciej w dzien kobiet (ale byśmy sobie prezent zrobiły:-P) chyba że niechciana nad życie @ się pojawi :-| Planowałam testować 11.03, ale jak do 8.03 nie będzie @ to chyba nie wytrzymam :-D Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczenie-mama - przy owulacji kłucie trwa bardzo krótko, właśnie jest takie chwilowe i rozłożone na jakieś pół dnia (ja tak miałam przy owulkach) a przy ciąży to jest ciągłe, praktycznie zdarza się codziennie, ale jest mniej kłujące, ja czasami jeszcze to miewam, a zaraz zaczynam 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mój jajnik chyba wyczuł o czym piszę i mnie własnie zabolał:P o, znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.02 dostałam @ ktora trwała 2 dni, bardzo słabe krwawienie, 28 lutego czysto po czym dostałam 2 dniowego plamienia brazowa wydzielina ze śluzem. Dzis o 5 rano zmierzyłam temp w pochwie i sie przeraziłam poniewaz byłam pewna ze po tym ,,okresie" spadła a utrzymuje sie na poziomie 36,9. Doradzcie dziewczyny czy to moga byz zaburzenia hormonalne czy mozliwa jest ciaza i mam biec po test jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz coś więcej o swoich cyklach. W którym dniu pojawiło się to pierwsze plamienie? czy termin pokrywał się z data spodziewanej miesiączki, czy było to jakiś tydz. wczesniej? wiesz, my możemy tylko radzić, ale dopiero test da Ci pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie dostałam w 30 dniu cyklu, wczesniejszy okres mialam w 33 dniu cyklu. krwawienie trwało 2 dni pozniej dzien przerwy po czym delikatne plamienia brazowe ze śluzem :-( no i ta temperatura podniesiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może, może... zrób szybko test, bo jeśli to ciąża to takie plamienia musiałabyś skonsultować z ginem, niby brązowe nie są złe, ale warto dmuchac na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano zmierze temperature jesli nadal bedzie sie utrzymywac to zrobie we wtorek test i dam Wam znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenia-mama
Grace czyżbyś sugerowała że mi się cykl wydłużył i to mogła być dopiero owulacja?? Hmmm w sumie to cykle mam 34 dni, ostatnia @ była 5.02 więc to byłby raczej koniec cyklu...nie wiem co myśleć..:-P A trudno, jak coś się pokręciło i to dopiero była owu to i tak jest jeszcze szansa bo "pracowaliśmy" wtedy i tak :-P a tak poważnie to zwariowałam, coś ten mój cykl dziwny, nigdy wcześniej nie miałam po owu takiego bólu brzucha...może to po prostu @ się zbliża. Nie będę gdybać tylko poczekam tydzień czy dwa i zobaczę co się wydarzy :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam okres tydzień wcześniej :( :( Nigdy nie zostane mamą. Jestem zrozpaczona!!!! Chciałam sie zapisać do lekarza na nfz to termin jest na lipiec!!!! Pójde prywatnie w takim razie. Zaczne może od monitoringu albo te clo. Muszę zacząć dzialać bo jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Króliku :-( przykro mi :-( wiesz...wiem, że wszyscy to mówią, ale może jak przestaniesz o tym myśleć to w końcu się uda :-) z tego co mi się wydaje to jesteśmy w tym samym wieku, wszystko jeszcze przed nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mama - nie nie, czasem mylę osoby, a potem zapominam co pisały i tylko widzę jakiś ostatni post i costam skrobnę i potem to może nie pasować albo byc bez sensu co piszę;) Aż musiałam przewertować ostatnie 2 strony bo się zawinęłam teraz mam ogromną nadzieję że to ciąża a nie owu:) królik skacze - kurczę, a już myślałam że się udało... czyli @ się rozkręciła??? pamiętaj, że ponowne starania zaczęłaś dopiero w styczniu (tak wyczytałam na 1 stronie) także nie ma się co załamywać. Ja próbowałam od sierpnia i dopiero po 7 cyklach zaszłam, także niestety musisz być wytrwała, choc wiem jakie to trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenia-mama
Hej Grace, nic się nie stało przecież, szczerze mówiąc sama nie wiem co się dzieje... :-P Jajnik znów mnie kuł...nie wiem co jest :-) Mam wszystkie najświeższe badania "wszystkiego" więc niby wszystko z medycznego punktu widzenia jest ok, jeżeli to nie upragniona ciąża to po prostu stres z przemęczeniem i wielkimi nadziejami robią mi psikusy :-P Ale to był dopiero 1 cykl starań , sama piszesz o 7 więc nie zamierzam się załamywać jeśli się nie uda za pierwszym razem. Tyle osób mówi, że właśnie stres jest blokadą...Pozdrawiam i czekam sama z niecierpliwością na bieg wydarzeń :-) Króliku a może jest jeszcze cień nadziei, że ten okres to jednak nie okres hmm?? :-) Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golka24
hej tez sie staram(jesli mozena tak to nazwac) i chcilabym dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Mnie korci test, który czeka w łazience, chociaż wiem, że to pewnie za wcześnie...Co innego gdyby moje cykle trwały 28 dni, ale mam niestety 34dniowe...Kurczę, ostatnio miałam inne nastawienie, a dziś znów czuję, jakby to jednak miała przyjść @ Dziewczyny, z jakiej firmy testy mogą wykryć ciążę 6 dni przed okresem?? Mam dwa różne w domu i nie wiem, który jest czulszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
A do tego wszystkiego wczoraj byłam taka śpiąca cały dzień i źle się czułam...nie miałam też apetytu, w pracy nie mogłam patrzeć jak ktoś coś je po czym, pod wieczór nagle dostałam ślinotoku na widok kawałka pizzy :-P boję się myśleć, że to jakaś zachcianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczenie mama czekam na wieści:) Na testach nie masz napisane o jakiej czułości są? Ja miałam pink i wykrywał stężenie ok 25 jednostek. Ale nie zdążyłam go zrobić:) Już mam lepszy humor:) Za 2 tygodnie zapisałam sie do gina bo chce zrobić monitoring cyklu. A jak się nie uda znów to mąż zasuwa zbadać siebie:) Miłego dnia pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Zrobiłam test...ale ja jestem niemądra, 6 dni przed okresem i to po godzinie 16 :-P widziałam drugą baaaardzo bladziutką drugą kreskę ale boję się cieszyć. A co jak widziałam ją tylko oczyma mojej wyobraźni? Pojawiła się po 2 min i była baaaaardzo blada, ale...była, nigdy wcześniej nie zdarzył mi się taki widok na teście (robiłam je już wcześniej, nie planowaliśmy wtedy jeszcze dzidzi, ale zdarzyły się różne chwile niepewności ). Bożeeeeee nie wytrzymam tej niepewności :-P Muszę poczekać do niedzieli/poniedziałku bo wtedy miałam zaplanowaną @ Oby nie przyszła... Króliku trzymam kciuki za Twój kolejny cykl!!! Mam nadzieję, że za niedługo będziemy w gronie MAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej:-) Ciekawa byłam co u grace88 bo miała dziś wizytę i jeszczenie-mama bo miała dziś testować,zaglądam tu by zobaczyć co słychać i widzę lawinę postów. królik-skacze, nie wiem co powiedzieć, idź na monitoring , męża też wyślij na badania, jak szczęście nie chce przyjść samo to trzeba mu pomóc. jeszczenie mama aż boję się cieszyć, ale może ta bladziutka kreseczka to nie złudzenie? Nie chcę niczego sugerować, ale każda kobieta i każda ciąża jest troszkę inna. Mi pierwszy test pozytywny wyszedł w24 dniu cyklu, tyle ze cykle miewałam krótkie, ok 25 dniowe,a ostatnio dowiedziałam się że ta ciąża jest 4dni starsza niż wynikało z OM, a w tamtej ciąży w 30dc był jeszcze negatywny, więc może, może.. zmienisz swój nick:-) Widziałam nowe dziewczyny,1987Weronika,golka24, witamy wśród nas, napiszcie coś o swoich starankach. ulajowy, co słychać , była już owulacja? Anuśka, co u ciebie,jak się czujesz, szkoda że musisz tak długo czekać. dumna mama, odezwij się , testowałaś już? grace88 napisz jak po wizycie:-) No i znowu się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. robiłam test ale wyszła niby jedna kreska tzn najpierw były dwie a za sekunde jedna. poza tym ten @ który 6 dni wcześniej miałam był zupełnie inny niż wszystkie mniej obfity i ...wodnisty. no i trwał 1.5 dnia a nie 4. z takich rzeczy jeszcze które się zmieniły to mam podwyższoną temp ciała ok 37 stopni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze-mama
Agnes, ja wiem, że czas na test nie był odpowiedni (6 dni przed okresem i to popołudniu :-P) więc....poczekam do poniedziałku i wtedy będę testować. Wcześniej codziennie do soboty pracuję, więc łatwiej będzie mi nie rozmyślać czy ta kreska tam faktycznie była na teście czy nie...a niedziela...jakoś ją spędzimy z mężem, który oczywiście jeszcze nic nie wie, bo nie chcę żeby się cieszył a potem rozczarował bo on tak bardzo czeka na dzidzię...A jeśli to ciąża to myślę, że w pon test powinien wyjść już pewny. Oby wcześniej nie przyszła jednak @ bo się zapłaczę na amen wtedy :-\ Też jestem ciekawa jak u Grace88 :-D Dumna mama, to może to oznacza, że ten okres to nie okres? Czy może jest szansa na testowanie?? :-) Trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
AAAA przez przypadek wpisałam zły nick powyżej! O matko, a może to jakiś znak?? :-D Nie wierzę w takie rzeczy generalnie, ale jak człowiek tak bardzo na coś czeka to wiecie...heh :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Jak było łatwe do przewidzenia nie wytrzymałam i jak tylko wracałam z pracy do domu to zahaczyłam o aptekę :-P Kupiłam test i znów go robiłam o nieodpowiedniej porze :-P bo po godzinie 15 :-P I znowu widzę drugą kreseczkę, tym razem wyraźniej niż wczoraj! :-D Nie jest jeszcze tak wyraźna jak ta z pola testowego, ale co do wczorajszej to nie ma porównania! :-D O matko, aż się boję cieszyć, że się mogło udać :-D Teraz będę w nerwach do niedzieli/poniedziałku, jak @ nie przyjdzie to się wybieram zapisać do mojego lekarza :-) Nie wierzę po prostu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenia-mama
Króliku sama nie wierzę jeszcze, że to na prawdę TO :-D do niedzieli lub poniedziałku nie zmienię nicku żeby nie zapeszyć :-P Kupiłam małe śpioszki, taki prezent niespodzianka dla męża, jak wróci z pracy i je zobaczy to się dowie o co chodzi :-D Ja to już od paru dni podejrzewałam, ale nic mu nie mówiłam, ani słówka bo ustaliliśmy, że nie ma tematu i po prostu co będzie to będzie :-D Jaaaa ciągle patrzę na ten test i cały czas wygląda tak samo :-D Króliku zobaczysz, że ani się nie obrócisz a sama będziesz patrzyła na taki test :-) Trzymam kciuki gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczenie mama - albo juz nieługo mama, rewelacyjne wieści!!! super że udało Ci się już teraz, to chyba załapiesz się na listopad:) Oby krecha była coraz mocniejsza!!! a może idź na betę??? dumna mama - oj, tu też się cos święci...:) a teraz moja relacja: wczoraj widzialam po raz pierwszy moją malutką fasoleczkę, jest jeszcze bardzo mała tylko 6mm ale serduszko ładnie biło. Mąż spał ze zdjęciem USG:) no i oficjalnie moja ciąża zostala potwierdzona, karta ciąży zalożona i kolejna wizyta zaplanowana. Oby wszystko było juz do końca dobrze. Witam również nowe staraczki, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze-mama
Grace88 to świetne wieści :-D moje gratulacje raz jeszcze :-) Widzę postęp w grubości kreski między wczoraj a dziś, jak znam życie to jutro też zrobię kolejny test, ale tym razem może już rano :-P Boże....ale to jeszcze 4 dni do planowanej @, powiedzcie mi, że nie przyjdzie i się utrzyma ta ciąża, błagam :-D w sumie pierwszy raz widzę pozytywny wynik na teście, nie wiem co mam teraz robić, żeby było wszystko dobrze :-P Grace88, a który to Twój tydzień ciąży?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczenie-mama - mówimy, że nie przyjdzie @. Za dużo objawów masz:) ja właśnie skończyłam 7 tyg, i idzie 1 lub drugi dzień 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×