Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość ulajowy
Dzięki kochane za wsparcie :* czekam co bedzie jutro ;) jak nie dostane@ to czwartek rano robie jeszcze raz test ;-) jestem dobrej myśli :) Adaaa26l nie rob wcześniej bo możesz nie potrzebnie się stresować ja tez niby kupiłam taki test co 4 dni przed @ możesz zrobić i co jeden mi wyszedl pozytywnie oczywiście słaba kreska. ....iec idrazu pytalam mojego czy nie mam zludzen....i on tez ja widział a na następny dzień negatywny :( dlatego jestem teraz w rozdarciu ; ( warto poczekać naprawde ; ( Trzymam za ciebie mocno kciuki :) i za inne staraczki oczywiście tez bardzo mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :* Wiem że Was opuściłam na trochę ale już mówie co się u mnie dzieje. Wzięłam się na za siebie i jestem pod kontrolą ginekologa. Z wczorajszego monitoringu wyszło że za dwa dni powinna być owulacja. :) Najlepsze że testy owy wyszły mi błędnie pozytywne tydzień temu i ja myślałam że juz po dniach płodnych a tu taka niespodzianka. Gdyby sie nie udalo w tym cyklu to dostałam recepte na clo i będe miała stymulowaną owulacje. Naprawdę jestem o niebo spokojniejsza że ktoś nademną teraz czuwa. Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Królik-skacze. ....;) trzymam zs ciebie bardzo mocno kciuki ;) wlasnie nie zawsze można liczyć na te testy. .....;) pozytywne nastawienie jest najważniejsze ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za Was wszytskie trzymam kciuki:) za te ktore uz sa w ciazy aby dzidzius rozwijal sie w brzuszku i pozniej prawidlowo a te ktore sie staraja aby jak najszybciej sie juz udalo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie u siebie widze tylko 1 objaw- chce mi sie spac, spac i jeszcze raz spac. Ale ja zawsze bylam spiochem ale nie wiem czy az tak. Najchetniej to caly dzien z lozka bym nie wychodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień! Szary, ospały i taki jakiś nijaki. Wiesz anuśka, tak sobie myślę o nas, zachodzimy w ciążę, poronimy, potem znów trzeba w ciążę zajść, życie toczy się dalej a o tej dziecinie która zniknęła nim się pojawiła świat zapomina. Ale my nie, wiem że to może głupie,że o tym myślę bo znów jestem w ciąży, ale to inna ciąża i inne dziecko. Gdybym wtedy nie poroniła to tamto dziecko byłoby już na świecie , właśnie dziś , 19.03 miałam termin.Gdybać sobie można... Tamta ciąża skończyła się w 12t6d, a ja natychmiast chciałam zachodzić w drugą bo nie umiałam wtedy nie być w ciąży, ale lekarz zabronił. Dopiero po trzech miesiącach mogłam znów spróbować. Oj, trudne to wszystko, ale mamy być twarde i nie poddawać się a w końcu się uda. Życzę by wszystkim staraczkom się udało. królik skacze, ty też miałaś trochę przejść , zobaczysz że uda ci się ,jak nie tym,to następnym razem, medycyna działa teraz cuda, trzymam kciuki za ciebie bardzo bardzo mocno. Poza tym to dzięki tobie tu jesteśmy, bo to ty założyłaś ten topik:-) Adaa26l., no, no, pozazdrościć pobytu w górach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:-) ja też będę test robić gdzieś w okolicach weekendu a co najfajniejsze nie mam żadnych objawów jakie miewałam przed @:-D póki co zajełam się porządkami świątecznymi i tak często o tym nie myślę :-) poza tym już 3 tydzień mój synek siedzi w domu bo nie chce chodzic do przedszkola(bo pani krzyczy i go straszy - masakra) więc mam wesoło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbmy, zróbmy,tabelka się przydaje, ja często się gubie w tych testowaniach a trochę nas przybyło i nie pamiętam wszystkich. królik skacze zacznij, ja się zaraz po tobie dopiszę .Proponuję żeby dopisywać się nie kolejno lecz chronologicznie, według daty testowania/porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dopisac chyba nie potrafie ale to moj 2 cykl, ostatnia @ 23.02.2013, test 23.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mama ja tez nie mam zadnych objawow, ktore mam przed okresem. Zawsze strasznie bola mnie piersi ale to strasznie mnie bola a tym razem ani troche:) i mam kiepski humor przed okresem- taka przygaszona jestem a tym razem tryskam humorem. Wczoraj byl u nas kolega to ja caly czas zartowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też ostani @ miałam 23 lutego:-) więc test robimy mniej więcej w tych samych dniach ! poza tym przed okresem mogłam jeść bez przerwy ...:-) a teraz wogóle nie mam apetytu no i tak jak u ciebie ból piersi - to była tragedia:-) a teraz nie mam nic z wyżej wymienionych objawów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśMożeSięUda
Cześć dawno mnie tutaj nie było a więc w tedy kiedy nie dałam znać czy mi się udało było to 24 grudnia i faktycznie udało się BYŁAM W CIĄŻY byłam bo 10 stycznia w 8 tygodniu miałam zabieg łyżeczkowania aktualnie jestem po drugiej miesiączce i jeżeli lekarz wyrazi zgodę a ostatnio mówił że możemy zacząć starania to zaczynamy teraz jestem 3 dniu nowego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Hej kochane :( dzis mam termin @ i nic cisza.....nawet nie mam tych romlanych obkawoz co zawsze przed @ ......wiec zrobilam dzisiaj test ......negatywny niestety :( juz straciłam nadzieje ; ( coz moze nastepnym razem sie uda ; ( a za was trzymam mocno kciuki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda cieszę się że tu zajrzałaś, nie raz zastanawiałam się co u ciebie bo w te same dni testowałyśmy. Bardzo mi przykro że i ciebie to spotkało, ale jeśli lekarz powie że można to zobaczysz że uda ci się i zmienisz swój nick na taki w rodzaju "udało się' ;-) ulajowy jeśli @ nie nadeszła to jeszcze nic przesądzonego, pisz jak tylko będziesz coś wiedzieć. Adaa26l. po prostu skopiuj tabelkę , wklej i dopisz się. Zapraszam resztę dziewczyn do wpisywania się w tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick.............cykl starań......ostatnia@.........testowanie Królik skacze, cykl 11 ostatnia @ 4.03.2013, test 3.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @......termin porodu Agnes32...........17tc...............OM 29.11.12.........05.09.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśMożeSięUda
a czy ja też ponownie mogę dołączyć do was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśMożeSięUda
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17.04.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Pozwoliłam się dopisać do tabelki i skrócić mój Nick z KiedyśMożeSięUda na KMSU :) mam nadzieję że nie macie nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nie wiem czy poprawnie sie dopisałam ale każdy wie o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Adaa26l.............3.............23.02.2013..........23.03.2013 Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Adaa26l.............2..............23.02.2013.........23.03.2013 Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo teraz jest dobrze. Bo akurat jak ja sie wpisywalam to wpisywala sie tez dumna mama:):) poza tym pomylilam sie ze to 3 cykl staran a to nasz 2 cykl:) zaduzo tych 3 wszedzie i sie pomyilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tydzien ciazy a 24 marca porod haha, fajnie to wyszlo;);) no to moze ja tez zrobie 24 marca, chyba ze wczesniej sie pojawi @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna tabelka dziewczyny!!!! Tylko ja jakoś nieciekawie w niej wyglądam :( dodawajcie się dalej niech będzie obfitsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ja narazie sie jie wpisze bo sama juz nie wiem ; ( dzis powinnam dostac @ a tu nic......zrobilam test i też negatywny :-( wiec jak wszystko sie wyjasni to napewno sie do was dopisze kochane ..... Idę na jakis spacer sie odprężyć zeby nie myslec tak o tym wszystkim bo warjuje .....tak bardzo nie chcialabym się rozczarowac ; ( ; ( Odezwe sie do was jutro kochane i powiem czy juz cos wiem :-( milego wieczorku kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśMożeSięUda
ulajowy jak długie masz cykle ? mnie przy cyklach 30 test ciążowy wskazał ciążę dopiero w 35 dniu z porannego moczu z tym że ta druga kreska była jasna nie miałam żadnych objawów a wręcz miałam to charakterystyczne uczcie jak na okres ale jednak to była ciąża trzymam kciuki za Ciebie żeby to była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×