Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość ulajowy
Ja mam cykle 39 dniowe . Przy ostatniej ciąży test pokazal mi już 3 dni przed ; ( a zeraz nic uero bjawow nic.....jedno co mnie zastanawia to ze mam bardzo duze uplawy czuje sie jak przy dniach płodnych. ....czasami to az wydaje mi ze dostalam juz okres mam tak mokro .......jest to jakis objaw ??? W sumie mam juz dwie córki ale to bylo tak dawno ze nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Przepraszam pomylilam sie nie 39 a ma byc 29 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Adaa26l.............2..............23.02.2013.........23. 03.2013 Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama:-D...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze :-P Mam nadzieję, że dobrze to spisane jest wszystko :-) We wtorek po świętach idę na wizytę i dowiem się wszystko absolutnie :-) Tydzień ciąży też na razie tylko "orientacyjnie" wpisałam. Wg obliczeń powinien być 7 tydzień, ale po pierwszej kontroli lekarz stwierdził, że musi być tydzień wcześniej więc wpisałam, że 6 tydzień :-) Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, życzę samych || kresek wszystkim wam z całego serca!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Ulajowy, a może jednak...? Ja miałam tak, że najpierw czułam się jak na okres oprócz piersi, z ich strony nic, cisza. A tyle się nasłuchałam, że w ciąży pierwsze objawy to, że piersi strasznie bolą, więc nie wierzyłam, że się udało. A potem też czułam się jak w dni płodne ze śluzem w sensie i tak w ogóle z całą resztą też. Także...trzymam kciuki, żeby u Ciebie było tak jak u mnie :-) :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
U mnie jak narazie dalej cisza ;) oby to bylo to .....ale nie wiem czy dzisiaj znowu zrobic test czy jeszcze się wstrzymać ??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ulajowy zrdob jutro, wiem ze Cie korci i masz ochote ale poczekaj, tak bedzie pewniej. Mam nadzieje ze nie dostaniesz @ i beda II kreseczki!!!! :):) Ze narazie jest negatywny, to wiesz jak jest z tymi testami, nie zawsze pokazuja dwie kreski, mimo ze ciaza jest. A mnie nadal piersi nie bola, brzuch tez mnie nie boli tylko jajniki mnie troche jakby pieka/swedza/ciagna. Nakrecam sie troche hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) My z mężem właśnie powzięliśmy decyzję o dziecku, jestem bardzo podekscytowana, mąż zestresowany przedemną pierwszy cykl. Od razu zaczęłam łykać kwas foliowy i żelazo. dopisuję się do tabelki staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Adaa26l.............2..............23.02.2013.........23. 03.2013 Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013..............11.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi witamy w naszym gronie:) i zycze II kreseczek. To moj drugi cykl i w weekend bede testowac. My tez bylismy zestresowani przy 1 cyklu, ale to juz minelo:) To jest raczej normalne ze ludzie sie stresuja na samym poczatku:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sters wynika z tego że to pierwsze dziecko i zupełnie nie wiemy czego się spodziewać, ja dodatkowo boję się tego ze długo nic nie będzie, albo poronienia, mąż boi się jak damy radę finansowo, czy zdązymy z remontem domu.... mam 5-ro rodzeństwa najmłodsza siostra ma 1 rok i 2 miesiące :) więc z maluszkami jestem za pan brat ;) ale i tak się stresuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety ! ja też długo się zastanawiałam nad tym czy to dobry moment na 2 bobo bo bardzo marzyłam o tym aby w tym roku pójść na studia ,ale chęć posiadania drugiego dziecka okazała się większa niż edukacja i teraz już w 100% wiem czego che :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że się zdecydowałaś! :) dzidziusia odchowasz i pójdizesz na studia, uczyć się można zawsze, a na ciążę nie ma takiej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) wróciłam właśnie z laboratorium zrobiłam badania :TSH FT3 FT4 ESTRADIOL PROLAKTYNE I TESTOSTERON jutro będą do odbioru mam nadzieję że wszystkie wyjdą dobrze :) Witam nowe przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi- tak też pomyślałam że na studia mam czas zawsze a z ciążą to do końca nigdy nie wiadomo. a drugim argumentem jest to że mój synek ma 5 lat i bardzo chce mieć siostrę ! nie chcę żeby była między nimi jakaś kolosalna różnica wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mamo bardzo dobra decyzja :) od kiedy się staracie? jak cykl? jak przygotowania? ja łykam kwas foliowy i żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że około pół roku! przy pierwszym dziecku z mężem a raczej jeszcze wtedy narzeczonym zaliczyliśmy wpadkę :-) dowiedziałam sie o ciąży w 3 miesiącu :-) bo nie doskwierały mi żadne ciążowe dolegliwości :-D -szoda że teraz nie zaliczyliśmy wpadki....ale myśle że zajmuje nam to tyle czasu ponieważ mój M jest kierowcą tira i czasami jest tak że w domu jest tylko w weekendy a jak wiadomo dni płodne wypadają różnie :-D z przygotowań do 2 ciąży mogę jedynie powiedzieć że odstawiłam na bok picie kawy -ciężko było bo ją uwielbiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Niestety właśnie dostalam @ ; ( ; ( ; ( ; ( ; ( ; ( nic z tego ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy- znam to uczucie i myśli w stylu ''i znowu sie nie udało'' ale przychodzi nowy dzień i nowe szanse! ja się strasznie nakręcałam za każdym razem teraz odpuściłam zajęłam się przygotowaniami do świąt nie myślę o tym i może w ten sposób uda sie rozładować ten stres który sobie fundowałam a który mógł mi szkodzić przy poczęciu:-D oczywiście każdy ci tu powie nie martw sie ale zawsze swoje się myśli i swoje przeżywa :-* buziaki dla ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyśMożeSięUda
ulajowy kochana głowa do góry pomyśl sobie że przed Tobą nowe starania i nowa szansa na dzieciątko pamiętaj nie można się załamywać trzeba wierzyć :) ściskam Cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę że z nadejściem wiosny zapanowało tu poruszenie:-) Fajnie że w tabelce przybywa przybywa dziewczyn, oby jak najwięcej w tej drugiej, fasolkowej części:-) nezumi witaj wśród nas:-) ulajowy nie przejmuj się , w następnym cyklu uda ci się na pewno:-) A ja miałam dziś zaganiany dzień, zakupy, sprzątanie i jeszcze malowanie w domu no i ledwo żyję,ale teraz to już leniuchuje:-) Dziś zmierzyłam się w pasie i no cóż... 90cm! Czyli 18cm brzuszka mi przybyło. Zawsze byłam szczupła, dla niektórych nawet "patykowata' no i teraz jakoś mi dziwnie z tymi dodakowymi centymetrami, kilogramami a to dopiero początek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy strasznie mi przykro, duża część z nas na tym wątku wie jakie to uczucie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do zafasolkowanyxh staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Adaa26l.............2..............23.02.2013.........23. 03.2013 Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23.10.2013 ooo Agnes dopiero zauważyłam, że masz termin porodu dokładnie w dzień mojej 4 rocznicy ślubu:) a z ta miarką to dobry pomysł, szkoda, że nie zmierzyłam brzucha na samym początku! muszę jak najszybciej kupić miarkę, bo jedyne jakie mam to takie dla facetów, wiecie, takie metalowe zwijane...:P nie wiem jak to się nazywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dziękuje kochane serducha za wsparcie ;* jestem pozytywnie nastawiona ;) wiem ze będzie dobrze ;) ale wiecie jak to jest jak człowiek sie rozczaruje......taki pierwszy nerw i szok :/ :( Ale kilka dni chandra mi przejdzie ;) i dalej do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co to za reklama:O:O kupilam sobie dzis test bobo test:) wstrzymam sie do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo... A to ktoś walnął sobie reklamę:-/ grace88 to widzę że mamy bardzo podobny staż małżeński i podobne terminy rocznic, ja czwartą świętuję 15sierpnia. No, muszę wstawać, mąż wyprawiony do pracy,ale mam jeszcze do wyprawienia uroczą choć dla nie których zadziorną pięciolatkę do przedszkola.Jej mama wychodzi do pracy bladym świtem i tak jakoś mi przypadł ten obowiązek ale nie narzekam bo dogadujemy się ;-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) ja niestety nie potrafię zrezygnować z kawy dlatego do począcie zaledwie ograniczę do 3 dziennie (filiżanek nie kubków :p) a potem to wiadomo.... najwyżej zbożowa :D dni płodne już dziś :) wczoraj padliśmy oboje, choć plany były duże.... ale dizś nie odpuszczę :D pogoda u nas okropna, zimno i buro. a co tam u Was kochane?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy - głowa do góry, nie wiem za bardzo co Ci mogę poradzić jak pocieszyć napiszę tylko SEKS dobry na wsyzstko :) a w tym temacie to już zupełnie :D Agnes32 - super pomysł z mierzeniem, rób też zdjecia, możesz sobie potem fajną galerię storzyć a i dzieciaki lubią oglądać jak były w brzuszku :D rośnijcie zdrowo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety :-) niedawno wstało i musiałam....zrobić sobie kawe bo chyba padnę zaraz jakos mnie głowa od rana boli :-/ moje 5 letnie dziecko nie chce chodzić do przedszkola więc już od wczesnych godzin mam wesoło :-) wogóle mam do was pytanie co wy byście zrobiły gdyby wasze dziecko baaardzo protestowało że nie chce iść do przedszkola tłumacząc sie tym że tam jest mu zle nudno i nie chce tam chodzić bo pani krzyczy i straszy go że jak będzie niegrzeczny to będzie chodził do pani dyrektor??? bo ja nie mam sumienia go na siłe tam wypychać bo wiem że jest sporo prawdy w tym co mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka sprawa, ale z drugiej strony jak go teraz nie nauczysz że czasem trzeba się zawziąć i chodzić to za 2 lata też Ci powie nie pójde do szkoły bo tam to i to i też dyrektorem straszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumna mama ,wiesz może ja nie powinnam się wyrażać bo dzieci nie mam, ale od września wyprawiam moja siostrzenicę do przedszkola bo siostra już o szóstej rano wychodzi do pracy i powiem ci że już od pierwszego dnia nie chciała chodzić, to było absolutne "nigdy więcej nie pójdę do szkoły!" a należy do najbardziej upartych i rozpieszczonych dzieci jakie znam. Wymyślała najróżniejsze wymówki i powody no i miałam problem, ile ja się naobiecywałam, naprzekupywałam, cały wrzesień były takie szopki, ale potem się przyzwyczaiła, a jak spadł śnieg i zaczęło się podprowadzanie dziecka do przystanku na sankach to już w domu jej nie można było zatrzymać:-) Ale najważniejsze to konsekwentnie posyłać, jeśli dziecko raz czy dwa będzie miało pozwolone nie pójść to na pewno będzie to wykorzystywać.No chyba że jest coś co naprawdę zniechęca dziecko do przedszkola, takiej zastraszającej pani nie darowałabym, porozmawiałabym z nią" po swojemu" albo jeszcze lepiej męża bym na nią nasłała!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×