Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jak poderwać kolegę z pracy?

Polecane posty

Oj żeluś ne każdy facet potrafi od tak poderwać kobietę i tak samo to działa w drugą stronę zgadza się?? Nieśmiałość to cecha charakteru która uniemożliwia obu płciom kontakty z płcią przecwną i szukanie partnerki/a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez fiku zostalo
4 lata po tym okresie bedzie mogla sie przezegnac i kupic sobie kota. Ale zwazajac na to ze jest nie do końca sprawna umyslowo nie zdaje sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz żeluś Ty wychodzisz z założenia że każdy potrafi bo Ty akurat potrafisz i nie potrafisz dopuścić do siebie myśli że się mylisz. Gdyby każdy generalizował patrząc na siebie tylko a nie na poszczególne przypadki to ten świat o połowę gorzej by wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObsKafeterian
"Oj żeluś ne każdy facet potrafi od tak poderwać kobietę" Nie... tylko kafe prawiczek na dodatek brzydal nie potrafi poderwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli prawiczek który na kafe nie pisze potrafi poderwać?? :D Dziwne....hmmm....chyba z wyboru tylko pozostaje on w takim razie sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj żeluś ne każdy facet potrafi od tak poderwać kobietę i tak samo to działa w drugą stronę zgadza się?? Nieśmiałość to cecha charakteru która uniemożliwia obu płciom kontakty z płcią przecwną i szukanie partnerki/a ." ­ bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. ­ jeśli facetowi NAPRAWDĘ zależy, to choćby był w normalnych warunkach totalnym milczkiem i nieśmialcem, to znajdzie odwagę na zaproszenie do kina czy na kawę. wiem, bo do mnie kiedyś chłopak normalnie prawie nie odzywający się podszedł z taką propozycją. czyli mam żywy dowód, ze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny prawiczek też mówisz że potrafi podrywać?? I pewnie masowo to robi. A seksu nie uprawiał tylko dlatego że czeka z tym do ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu, do mnei też taki nieśmaiłęk startował, tylko że o tym że na mnei leci powiedizął dopiero po roku przyjaźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie miałam taką sytuację nawet 2 razy, raz kiedy byłam wolontariuszką, a raz na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątek żeluś wyjątek. Kolejna sprawa to ciekawe ile sie do tego zbierał. Rok?? Pół?? Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę fakt że niektóre kobiety odtracają mężczyzn już w przedbiegach swoim niecelowym zachowaniem a później nie wiedząc dlaczego są ciągle same. Chyba nie wierzysz w to że jeżeli dana tu fiku będzie wysyłać sygnały "jestem zajęta" to rzeczony współpracownik się z nią będzie starał umówić co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolnick
ja tam uważam że fiku niech się lepiej nie zabiera za facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObsKafeterian
nie ma przystojnych prawiczkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żabciu, do mnei też taki nieśmaiłęk startował, tylko że o tym że na mnei leci powiedizął dopiero po roku przyjaźni" ­ fiku, ale to inna sytuacja. ­ u mnie nie było żadnej przyjaźni, tylko co najwyżej mijanie się/parę słów z doskoku. więc nie byłam jakąś zaufaną osobą, żeby oni sobie podeszli ot tak bez obaw na odrzucenie. musieli mieć pietra, ale mimo tego się przełamali. ­ motyw "wyprzyjaźniania" miłości to raczej bardziej do Darkera by pasował czy innych chłopaków o podobnej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałeś oprawiczku brzydalu czyli przystojni też jednak muszą być skoro ograniczyłeś to do brzydkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObsKafeterian
atrakcyjnosc dodaje pewnosci siebie wiec predzej czy pozniej taki wyrwie laske , chociazby na numerek. Zostaja tylko tacy jak ty ktorzy nieudolnie probuje poderwac fikusna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś proszę Ciebie nie generalizuj znów twierdzisz że skoro jeden nieśmiały czy dwóch się przełamało to każdy się przełamie. To tak jakbym ja na podstawie 2 czy 3 związków w których partnerka by mnie zdradzała stwierdził że wszystkie kobiety to dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tu kogoś próbuję poderwać?? Jeżeli takie wnioski wysnułeś to współczuję bo domniemam że Ty tak właśnie byś próbował podrywu. Kto tu prawiczkiem jest kolego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObsKafeterian
dobre pytanie kto lata z wywieszonym jezykiem i tropi topiki fiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem czemu, ale jakoś wysyłam sygnał "jestem zajęta"" ­ jeśli nie nosisz pierścionka zaręczynowego/obrączki i nie opowiadasz o swoim facecie to jest raczej oczywiste, że go nie masz. ­ po prostu twoi koledzy są zajęci/niezainteresowani. ­ i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu 3 miesięcy udzieliłem się na dwóch. Rzeczywiście tropię :D A ty kolego na ilu swoje pomarańczowe mądrości wciskałeś w tym czasie?? 5-ciu?? :D 10-ciu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeluś proszę Ciebie nie generalizuj znów twierdzisz że skoro jeden nieśmiały czy dwóch się przełamało to każdy się przełamie." ­ oczywiście, że się przełamie, jeśli mu naprawdę zależy. to w ogóle nie podlega dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObsKafeterian
faceci intuicyjnie wiedza czy laska jest zajeta. Twoja wylewnosc badz jej brak nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś nie wszystko jest albo czarne albo białe. Sygnał "jestem zajęta" można dać przez jeden gest który mimowolnie wykonujemy. Nie spotkałaś na swojej drodze nigdy faceta który mimo tego że był wolny wysyłał takie sygnały?? Jeśli tak to zapytaj się go czy zrobił to specjalnie czy mimowolnie. Mój długi post na słuzyć temu by fiku nie dawała właśnie takich sygnałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylewność lub nie nie ma nic do rzeczy. facet zawsze bierze pod uwagę, ze laska odpowie: "słuchaj, jest mi bardzo miło, ale jestem zajęta". ­ ryzyko zawodowe podrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak wylewności zaś świadczy o braku zainteresowania swoją osobą fiku więc wylewność ma jakieś znaczenie w doborze partnera bo kto normalny pcha się tam gdzie go nie chcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×