Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jak poderwać kolegę z pracy?

Polecane posty

Gość hazo
pavlo prawde mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a gdzie ja gamoniu napisałam, że wiem najlepiej?" I Tocz dalej pianę z buzi pokazuje to tylko i wyłącznie to że twierdzisz że wiesz najlepiej i obrażając mnie próbujesz stanąć na wyższej ode mnie pozycji tylko po to by zdobyć przychylność innych użytkowników forum co do Twojej wersji :D "ale powtarzam tylko to, co myśli 99% facetów. a że ty masz jakieś odchyły, to już nie moja wina." I Dalej twierdzisz że nie napisałaś że wiesz lepiej?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku - ty uwierzysz w to, w co ci uwierzyć łatwiej. i co podtrzyma twoje złudzenia na temat świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jak już mi odchyłu wmawiasz to zacznij jeszcze wmawiać: Alzheimera, WZW typu A B i C, Downa, stwardnienie rozsiane, malarię, AIDS, raka mózgu, ADHD , Parkinsona itd. Jak już masz sobie używać to przecież na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelus Ty za to wierzysz w to co na dany temat ma do powiedzenia 99% mężczyzn w wirtualnym świecie :D Kto się tu bardziej oszukuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Pavlo, gadaj se zdrów. a fiku niech podrywa. w najlepszym razie się ośmieszy. w najgorszym straci robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat chciałem pominąć fiku :( Jeszcze dzięki jakiemuś Voo-Doo się spełni i co wtedy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem pavlo o co ci chodzi z wirtualnym światem, bo ja mówię o poglądach mężczyzn, z którymi rozmawiam na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie słyszałem żeby za życzliwość zwalniali :D a większość moich rad do tego się odnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chcesz mi powiedzieć że znasz 99% męskiej populacji na świecie?? Facebooka chyba w takim wypadku nie ogarniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mówimy o życzliwości, a było o podrywie. doprawdy, sami nie wiecie, o co wam chodzi. ­ a niech podrywa. chętnie się pośmieję potem z jej "tragedii" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żeluś uważa że kobieta powinna leżeć i pachnieć podczas gdy facet powinen przywdziać lśniącą zbroję osiodłać rumaka i przyjechać na nim do pachnącej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
Fikusna - podrywaj. Co by z tego nie wyszlo to przynajmniej bedzie to jakies doswiadczenie. Ja trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde z was ma trochę racji. Jak ktoś będzie chciał poderwać to nic go nie powstrzyma. Żeby jednak chciał to trzeba go sobą zainteresowac. Jednym wystarczy że się przejdą przed nosem, innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie uznaje kompromisu typu wyjść temu facetowi na spotkanie. Ne i chuj to on ma cały dystans sam pokonać nie mówiąc o smoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski owszem prawda leży po środku. Ale to nie ja twierdze że wiem lepiej to raz. Po drugie moje rady dla fiku to nic strasznego nie każę jej przecież przyjść do niego w stroju pielęgniarki i pytać o dolegliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
Niebieski - na pewno odpusc bo nie wiadomo co taka naprawde kombinuje. Moze byc groznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była kiedyś taka jedna, co zaatakowała właśnie tak "niechcący" Ale nie zmieniać mi tu tematu. Plan na poniedziałek sobie lepiej przygotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ta cała dyskusja jest bez sensu. fikusowa i tak nic nie zrobi, tak samo jak rok temu, 2 lata temu i 5 lat temu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×