Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirballeka załamana

typ mnie załapał za dupe w klubie a mój facet nic

Polecane posty

Ja tam generalnie mówię, że takie pieprzenie "a bo ten nie zachował się jak facet", albo "a ta zachowuje się jak dziwka" już mnie o mdłości przyprawia. Każdy jest tym, kim jest. Nie podoba się jego postępowanie - odejdź. Znajdź takiego, co by Cię obronił, a mu daj być po prostu sobą. Jak nie miał odruchu, żeby Cię w tej sytuacji wybronić, to nie będzie go miał. Tylko przymus i może w efekcie tego coś się zmieni. Ale nie wiem czy to o to chodzi, żeby komuś na siłę wmawiać, że powinien to i tamto. Nie zależy mu, to nie i tyle. Boi się, no to się boi, nie każdy się czuje pewnie i od razu by reagował. Nie wie co zrobić, no to kurwa jego mać, nie wie. Ludzie są różni i trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Androgen ma rację. I panowie, z całym szacunkiem. Ale tak powinien zachować się partner, który kocha swoją kobietę. Z małym wyjątkiem. Po prostu powinien podejść do zaczepnisia i powiedzieć, że uraziło jego zachowanie i powinien wyjaśnić, przeprosić. Jeżeli nie, to w tym momencie do pojedynku powinien stanąć. I na pięści powinien się pojedynek rozstrzygnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo. "Powinien to", "powinien tamto". A kto ustala co kto powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Nikt nie ustala. Samo się ustala. Narządy rodne ustalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty jesteś swoimi narządami rodnymi to gratuluję spójnej tożsamości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Serce, hormony?:( Po prostu czujesz się mocny, przełamujesz strach, to podchodzisz. Patrzysz i odpuszczasz, po prostu speszyłeś się, wytłumaczenie znalazłeś. Są nieśmiertelne zasady, bez względu na punkt odniesienie, bez względu na wszystko. Choćbyś był chuchrem, a tamten typ to mafia ruska. Masz podejść i zwrócić uwagę, ewentualnie na pojedynek wyzwać. Dla miłości wszystko. Miłość nieśmiertelna, wszystko przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla miłości z rosyjską mafią? To ja dziękuje za taką miłość, będę narażał życie na jakąś siksę co i tak by mnie pewnie zdradziła/zostawiła po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, "miłość wszystko przetrwa". :D To myślę, że łatwiej jest jej przetrwać złapanie za tyłek, niż wojnę z ruską mafią, hahaha. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Samotnik napisałem o Miłości. No tak, teraz to trzeba zaznaczać, że wielkie em. Nic nie wiecie o życiu. Dzieciaki. Nic tu po mnie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pretensjonalność niektórych już naprawdę wychodzi poza wszelkie granice. Kobiety dziś tak bardzo walczą o równouprawnienie, a nadal chcą dla siebie przywilejów. Albo równouprawnienie, albo przywileje. Problemem jest tylko wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Dziękuję Androgen. Ale skąd ta wylewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no nie. Jak ktoś chce bronić, to niech broni. Tylko niech nikt mi na przykład nie mówi co ja powinienem. O to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Garry, ale co ma równouprawnienie do tego? Jakby się zastanowić trochę, to masz rację, ale jeżeli się zagłębić w problem, to nie masz racji.:P Samotnik i tak warto było.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest podejście pragmatyczne. Niezależnie od tego kim się czuję, to na papierku mam płeć męska. Równouprawnienie w wielu sferach tworzy z kobiet konkurencję, więc oczywiste jest, że staram się bronić własnej, uprzywilejowanej pozycji. Ale w takim układzie kobiety także mają swoje przywileje. Taki układ jest dla mnie korzystny. Układ równouprawnienia nie jest, więc jasno mówię - chcesz równouprawnienia, to broń się sama. Ja do wzmacniania pozycji konkurencji ręki nie przyłożę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
To miło z Twojej strony Androgenie. Dziękuję za dyskusję. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vczxzcvzzxcvzxcv
A dlaczego sama nie wyciagnelas katany czy wyrzutni i przylozylas jemu? ;-) To zalezy od Twojego faceta, po pierwsze on nie powinien zaraz za to bic(chcesz go odwiedzac w celi i na boku miec kochankow?). Jesli nie zareagowal na to slownie chociaz to pewnie dla niego to jest normalne i tyle - widocznie za slabo go znasz... Nie chcesz z nim byc to nie, nie musisz... Poza tym to mogl byc jakis jego znajomy i chcial zobaczyc jak Ty zareagujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirdolisz gary, kobieta jest słabsza, a ty oczekujesz, że będzie się bić z silniejszym od siebie facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak śmiesz mówić o tym, że kobiet są słabe, szowinistyczna świnio! Zaraz na Ciebie naślę lokalny klub feministek-amazonek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio - jak facet jest słabszy od tego drugiego i ma się z nim bić to już jest wszystko ok? No litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien zareagowac i kropka. Nie jestem za tym, żeby wszcząc mordobicie, ale ostrzec "ta pani jest ze mna, przepros i więcej tego nie rób". Jak sie boi wiekszego, to tak, jak powiedział Andro, pójśc do ochroniarza i załatwic temat cudzymi mięśniami. Brak reakcji świadczy, że facet jest bezradny w sytuacjach podbramkowych, jak sie bedzie paliło albo będę dogorywac zakleszczona we wraku samochodu, to pewnie tez bedzie stał i patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vczxzcvzzxcvzxcv
@Androgen Baju baju... Ona nie napisala wcale jaki jest jej facet(a ile sama ma masy, miesniowej, wzrostu, umiejetnosci). Zasadniczo owszem czesc kobiet jest slabsza niz faceci - ale to nie ma zadnego znaczenia teraz. Po pierwsze ona sama moze byc silniejsza, po drugie faceci maja wiecej slabych punktow. Po trzecie jej facet tez mogl byc slabszy od napastnika... Po czwarte najzabwniejsze jest to, ze wiekszosc tzw. "osilkow" mozna stosunkowo latwo obezwladnic dzwignia, nawet przy znacznie mniejszej masie. Poza tym m.in. pan Colt uczynil facetow i kobiety rownymi, zreszta sa gazy i paralizatory dzialajace na wiekszosc tez. Nie piszac juz o tym, ze jak to byl klub to powinna wolac ochrone bo po to sie ja zatrudnia i wywalic takiego cwiercinteligenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak on będzie zakleszczony we wraku, to też mu będziesz truć, że on jest facetem i powinien sobie sam poradzić? No po prostu przykłady już z kosmosu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×