Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość Jakub
Dnia 8.10.2019 o 14:10, Gość Miks napisał:

A gdzie takie luksusy? 😉

Wilania w Wilanowie. Nie wiem czy jeszcze mają mieszkania w ofercie, bo cieszyły się dużą popularnością, ale warto zajrzeć i podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jak dla mnie najlepszy deweloper to WWW Construction, oferują mieszkania z ogródkiem na Wawrze w  dobrej cenie. Bardzo dobrze mi się mieszka na ich osiedlu z niską zabudową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik
Dnia 28.08.2019 o 14:58, Gość Meggie napisał:

Ja przeglądałam oferty od nich, ale na Wilanowie. Mają naprawdę duży wybór mieszkań i pod kątem rozkładu, garderoby, nasłonecznienia, balkonu, nawet ogródków. Jest nad czym myśleć 🙂

Witam. Kupiłem od nich mieszkanie w Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. Pomocni i terminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Unikać szerokim łukiem zarówno kupna mieszkań jak i pracy u tego człowieka !

Pracowałem tam jako podwykonawca przy wykończeniach, wszystko zrobione najtańszym kosztem, jedna wielka ściema i fuszerka !

Na dodatek Deweloper nie jest wypłacalny ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Unikać szerokim łukiem zarówno kupna mieszkań jak i pracy u tego człowieka !

Pracowałem tam jako podwykonawca przy wykończeniach, wszystko zrobione najtańszym kosztem, jedna wielka ściema i fuszerka !

Na dodatek Deweloper nie jest wypłacalny ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria87

Ja polecam APM Development, kupiliśmy od tej firmy mieszkanie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, bardzo fajne osiedle i super mieszkanka. Aktualnie w budowie jest IV etap. Moim zdaniem deweloper naprawdę godny polecenia, sprawdzony, działający od lat, wiarygodny, a to się w dzisiejszych czasach bardzo liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Generalnie jeśli chodzi o deweloperów, to trochę się o tym środowisku nasłuchałam, gdy szukałam mieszkania, ale najlepiej zawsze wypadał Home Invest. Swoja drogą, to właśnie na nich się zdecydowałam i jestem zadowolona z tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Kupowałam mieszkanie od Home Invest i wszystkim zajeli się od A do Z. Zero niedomówień. Z a takie pieniądze oczekiwałam profesjonalizmu, więc jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam mieszkanie na osiedlu które postawiło Home invest i nie żałuję. Wszystko jasno określone było, wiedziałam na czym stoje i czego się spodziewać. Nie kombinowali, nie bajerowali tylko powiedzieli dokładnie co i jak. No i wszystko się zgadzało ze stanem faktycznym 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując mieszkanie, zwracałam szczególną uwagę cenę i obsługę klienta. Wybrałam dewelopera http://www.bud-rim.com.pl i jestem bardzo zadowolona zero niedomówień, a mieszkanko piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma kupuje nowe mieszkania pod wynajem dla studentów i najczęściej wybiera te 2 lub 3 pokojowe, żeby zachować wyższy standard mieszkania. Ma też już sprawdzonego developera, najczęściej kupuje mieszkania od Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem mieszkanie od Home Invest i uważam to za dobrą decyzję, bo już abstra...ąc od tego, że wszystko jest wykończone jak należy, a budowa solidna, to okazali się naprawdę dużym wsparciem w kwestii związanej z kredytowaniem. Wynegocjowali dla mnie lepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie warto sprawdzić Napollo. Ja sam mam od nich mieszkanie i jest ono bardzo dobrze usytuowane. Blisko PKP, park, a sama architektura zadziwia. Moi znajomi też szukają mieszkania od nich. Odbiów terminie, mieszka się wygodnie. II raz też bym mu zaufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×