Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

WERIDIANA superrrrrrrrrrrrr :) bardzo się cieszę i mam nadzieję że i ja zobaczę nie długo te 2 upragnione kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
No pewnie Karola ze zobaczysz :-) kazda z was zobaczy, ja wreszcie po ponad roku sie doczekalam. Do tej pory nie wierze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 daj znac jak Ci idzie z afrodyta. ja uzywam czegos podobnego nazywa sie mabye-babye i to tez jest test na sline ale mi sie wzorki pokazuja od owulacji do okresu nie wiem dlaczego pomimo ze w ciazy nie bylam w tym cyklu tez mialam wzorki, wiec nie wiem dlaczego tak u mnie dziala. I oczywiscie weridiana gratuluje ciazy, super ze sie udaje znaczy ze nadzieja zawsze dla nas jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam monitora owulacji clearblue i dosc niezawodnie pokazuje i kiedy mam woulacje, w tylko w pierwszym cyklu staran z monitorem mi nie pokazal nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czec dziewczynki ja nadal zyje nadzieja myslalam ze mam sucho bo na majtkach nic i wzielam lusterko lekko odchylilam burdki i tam pelno sluzu ale w srodku jest taki bialy serkowaty poprzylepiany ale tez wsadzajac palca wyciagnelam bialego dlugiego gluta ktory byl niby serkowaty ale jako glut dal sie roziagnac ( przepraszam za wyrazenia) jak myslicie czy to moz byc sluz ciazowy? I ostatni pytanie czy jak mam cykle 24-26 dniowe a dzis jest moj 18 dc to znowu sie starac bo saramy sie co 2 dni i dzisiaj wypada kolejny pytam bo szczerze mowiac juz cala pipka mnie boli hah jest obolala jakby posiniaczona takie uczucie a niechc zmarnowac cyklu wiec starac sie znowu dzisiaj? staraczka wyczyalam ze facet niech łyka preparat Salfazin na poprawę jakości spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej BARBIE nie wiem co to za śluz ja w ciąży miała taki bardzo wodnisty normalnie jak woda ale to później od 10 tyg chyba..... co do starań to radziłabym się starać do 30dc i wtedy bym zrobiła test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy cyklach 26 dni mam woulacje 18 dnia potwierdzona i usg i monitorem i mam bardzo krotka faze lutealna wiec w razie co chyba bym tez jeszcze sie starala. Dlatego ja biore progesteron zeby go podwyzszyc i wydluzyc faze. A jesli chodzi o sluz to i w cyklu gdy zaszlam i w normalnym czasto mam taki sluz jak mowisz. Jedyne co mialam inne w tym cyklu co zaszlam to szyjke macicy taka miekka napuchnieta, jakby wieksza sie wydawala i zdziwilo mnie to ze byla taka bardziej miekka i duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_barbie_ myślę , że powinnaś dziś się przytulać. 18 dc może być płodny :-) 3mam kciuki za nas wszystkie :-) ja dziś zaczynam staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy przyszedl moj maz z pracy pokazalam mu ten sluz i sie przerazil mowi zebym biegla do ginekologa bo mam grzybice albo jakas infekcje pochwy ja juz zglupialam on mowi z nigdy takiego sluzu u mnie nie widzial ale przy pierwszej ciazy nie zagladal tam po owulacji blagam doradzie ja jak zagladne lusterkiem mam duzo gestego bielusienkiego serowatego sluzu ktory jest bezwonny ale pipka jakby taka obnizona napuchnieta i troche boli a po tym co mi maz powiedzial to juz sobie pieczenie sugeruje pytanie do was czy to moze byc ciazowy sluz czy raczej obja infekcji, dodam tylko ze odkopalam swoj wpis na kafeterii z przed 2 lat jakie mialam objawy ciazowe i tez mialam gesty bialy serkowaty sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE nie wiem może to być infekcja nie mam pojęcia :( ..... na śluz ciążowy jest troszkę za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
witajcie dziewczyny, ja również w trakcie staranek, sama nie wiem co z tą owulką niby śluz od 3 dni płodny, myślałam że była wczoraj bo bardzo bolał mnie brzuch na dole wieczorem, jednak dziś jeszcze wciąż sluz płodny szyjka otwarta, i,mokro, wg obliczeń to powinna być jutro tylko ten ból mnie zmylił, sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja taki sluz tez w ciazy wczesnej mialam wiec moze to nie infekcja? jesli Cie swedzi czy piecze to infekcja a jesli nie stawialabym na ciaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Byłam u lekarza z tymi moimi plamieniami. Wcześniej tak jak pisałam byłam u gina ale powiedziała, że taki mój urok i ona by to zostawiła. Chciałam skonsultować to z innym lekarzem. A że dziś mam urlop to mówie pójdę na rejon podpytam czy on też tak myśli.I to był błąd. W życiu nikt mnie tak nie potraktował.Wsiadłam do samochodu i aż się poryczałam. Najpierw zjebka że już powinnam mieć 3 dzieci w tym wieku!Akurat uważam że to moje życie i moja decyzja kiedy chcę mieć dziecko. Potem wypisał lek na te plamienia (pewnie hormony), zbadał- wszystko ok i powiedział, że to pewnie wina męża i żeby zrobił badania. To go grzecznie spytałam jakie badania, jak to wygląda, a on do mnie ŻEBYM SOBIE W INTERNECIE POCZYTAŁA!!!! Nigdy do niego już nie pójdę. I widzę że na NFZ nie ma co łazić! I teraz mam dziewczynki do Was pytanie, co robić? Brać te hormony na te plamienia czy nie? Moja gin uważa, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster88
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne a potem trzeba płacić po miesiącu...... KASIKA ale z*****y ginekolog :( ja nie chodzę na nfz tylko prywatnie....ja bym nie brała tych hormonów skoro twoja lekarka mówi że nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Karola8483, nie będę ich brała. Daję sobie jeszcze 3 miesiące i jak się nie uda to pójdę do lekarza specjalizującego się w problemach zajścia w ciąże, jest u mnie 1 w mieście, opinie ma rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż Karola on mi chyba D*phaston przepisał, a słyszałam że on zwiększa progesteron po owulacji.I kazał mi brać od 16dp do 24dp Bałam się już pytać co to za lek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA jeśli masz brać d*phastol to bież castagnus ..... d*phastol stosuje się na potrzymanie ciąży .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus już zakupiłam :-) Poczytałam na necie troszkę i postanowiłam, że jak nie zajdę przez 3 miesiące to pójdę do tego eksperta niby :-) tych hormonów nie będę brała tylko tak jak piszesz Castagnusa i zobaczymy po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore d*phaston bo mialam plamienia i niski progesteron i on nie szkodzi tylko pomaga, jedyne co to powinno sie go brac zaraz po owulacji, na forach pisza ze nie blokuje owulacji ale trzech ginekologow powiedzialo mi ze moze zablokowac, wiec monitoruje owulacje albo testami i dzien po skoku temperatury zaczynam brac przez 10 dni potem test ciazowy lub z krwi i odstawiam. w pierwszym cyklu z d*phastonem zaszlam ale potem poronilam, teraz walcze dalej. moze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster55
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat no właśnie TY wiedziałaś, że miałaś niski progesteron a ja tego nie wiem. dlatego w tym miesiącu zrobię badanie na progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :-) ja po dzisiejszej wizycie u tego wariata :-) wiem, że tylko Was się mogę radzić :-) i sama badania robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Hej Kochane :-) co tam u was, jak staranka? my sie dzis nadwyraz dobrze czujemy :-) w poniedzialek chciala bym pojsc do gina ale jest masakra z terminami :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×