Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Dziewczny to jest chyba jakas infekcja bo mnie delikatnie piecze kurcze co jest w czerwcu bylam u gina i powiedzialavze jestem zdrowa ale potem bylam 2 razy na basenie myslicie ze tam moglam cos dostac np siedzac jacuzzi? Jeszcze tydzien do testowania ja sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_barbie_ jak Cie piecze to może być infekcja. Mogłaś złapać to na basenie, a tym bardziej w jacuzzi :-( leć do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
u mnie właściwie już po starankach w tym cyklu, jeszcze powinniśmy dzisiaj jednak nie udało się w dzień nie było czasu a wieczorem mąż uciekł do pracy, jutro już chyba będzie za pózno, śluz owulacyjny i ból miałam przedwczoraj, to teraz pozostanie czekanie, może któreś uda się w tym cyklu zaskoczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie zagladalam do srodka tego sluzu juz jest duzo mniej poza tym on nie jest przylepiony on jest poprostu jak prysznicem strumien skierowalam do srodka delikatnie to wyplukalo to wiem wiem ja tez niechce dzidziusia narazac jakby co ale za 4 dni powinnam miec okres dlatego nie wiem czy poprostu ni poczekac zwlaszcza ze sluzu jest coraz mniej kurde nie wiem a dzisiaj rano strasznie mnie bolal brzuch przez chwilke tak jak na okres a brzuch mialam jak balon az sie wystraszylam ze taka gruba jestem ale tera jak wstalam to juz nie jest wydety dziewczyny wy tez tak macie ja caly czas mysle czy dostane okres czy nie 24h/dobe caaalyyyyyy czassssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jak mam owulacje to spac nie moge i sie denerwuje czy sie uda, dlatego ten miesiac chce wyluzowac troszke, a po owulacji codziennie sprawdzam czy juz okres przyszedl :( paranoja jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zagladnelam tam i zobaczylam taki serkowaty korek w ksztalcie kulki wyjelam go i za nim juz zaczyna sie bialy plynny sluz juz sie skonczyl serkowaty kurde co jest grane nic mnie nie swedzi ani nie piecze co to za zmiany ja sie nie doczekam tego okresu no w sumie byloby cudownie gdybym sie nie doczekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez trzymam za ciebie kciuki i za was wszystkie ale boje sie ze to wszystko na nic boje sie tego dnia jak dostane okres ten tydzien bedzie decydujacy ale jak tu wytrzymac tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełkaaa
Witam i pozdrawiam wszystkie Panie starające się o dzidziusia pisze do was bo nie wiem czy przypadkiem nie zostane drugi raz mamusia wolalabym żeby stało się to trochę Później bo teraz jak synek ma 18 miesięcy chciałam trochę zajac się sobą mieszkam w Szwecji a pod koniec sierpnia jade do pl na wakacje no i chciałam się dobrze bawic a ciaza zmieni mi plany całkowicie nie jestem imprezowiczka ale tu mam mało znajomych rodziny no i chciałam cos dla siebie :) ale nic jeszcze nie wiadomo miesiaczke miałam 9 lipca mój cykl trwa 26dni i jeśli się kiedyś spoznil to max 1 dzień nigdy nie mniej 28 lipca wylądowałam w szpitalu miałam potworny bol kregoslupa przesuwałam łóżeczko synka i cos mi tam przeskoczylo ze nie mogłam się ruszac p paru dniach brania ketonolu i naproxenu pojechałam wlasnie do szpitala gdzie zrobiono mi badanie moczu i krwi ponieważ bol promieniowal az na brzuch dostałam zaszczyki i kroplowke i wypisali mnie do domu tak tu w Szwecji jest ze za bardzo się toba nie przejmują:/ ale wieczorem naprawdę bol przemijał i było coraz lepiej no a pozniej już czekałam na okres. z moim facetem uprawiamy sex przerywany od 10 lat i nigdy nam nie zdazylo się cos byśmy się martwili synka planowaliśmy ponieważ miałam problem z jajnikiem i większość mi wycieli balam się ze to wpłynie na moja plodnosc ale udało się za pierwszym razem no i teraz zaczynam się martwic czy to kolejna ciaza czy co? i chce się was poradzić jak myślicie jeśli bylam w tym szpitalu robili mi badania to czy by im wyszlo ze jestem w ciąży ? no bo co nie powiedzieli by mi czy po prostu musza na to zrobić jakies specjalne badanie ale się rozpisalam :P odpiszcie co myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja myśle że ci nic nie wyjdzie żeby określić ciąże trzeba zbadać hcg nie inne, miałam koleżanke wylądowała w szpitalu bo strasznie się czuła przez kilka dni wreszcie zasłabła, zrobili jej badania a oprócz tego żeby określić czy nie jest w ciąży kazali jej kupić test ciążowy i zrobić jeszcze leżąc na oddziale, wszystkich nas dziwiło dlaczego nie zrobili poprostu krwi, a dlatego że to był oddział chorób wewnętrznych a nie ginekologia, troche paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
w ogóle to witam wszystkie dziewczyny, u mnie dzień jak codzień, wieczorem czuje się jednak dziś fatalnie albo coś mnie bierze albo jakieś symptomy że coś dobrego się dzieje z hormonkami, jak to jest z tymi skokami temperatur po owulacji kiedy opada a kiedy rośnie, zaraz wrzuce nowy temat bo za bardzo się nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
hej mam pytanie od 3 dni mam brozowe uplawy a do miesiaczki zostało mi 7 dni co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niski progesteron. Kingowa:prowadze npr od 7mcy. Musisz mierzyc temp przed wstaniem z lozka o tej samej porze. 3 wyzsze temp swiadcza o owulacji,powinny byc wyzsze o 0.2 stopnia ja mam np od 36, 6 do 36, 8 nigdy wyzszych nie mam. Owulacja jest od 0 do 3dni przed wzrostem lub 1 dzien po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak jak niebieski kwiat pisze może być to niski progesteron. Ja też mam takie plamienia, tylko u mnie to jest 4-5 dni przed @.Trzeba zrobić badanie i będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie jeszcze 3 dni do okresu ( chyba bo przeciez mam nieregularne) a mnie juz boli brzuch jak na okres ja sie zastrzele tyle staran na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie jak sie jest w ciazy objawy sa takie same jak na okres dopoki test nie etkarze ci ciazy albo okres nie przyjdzie nie mozesz miec pewnisci. Przy pierwszej ciazy bylam pewna ze okres dostane codziennie a potem bie dostalam i byla ciaza. Poczekaj do testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_barbie_ ja teraz wcale nie czułam okresu i dostałam. Nic mnie nie bolało, już prawie byłam pewna, że @ nie przyjdzie i przylazła :-) Musisz poczekać te 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby tylko 3 dni bo moze teraz cykl bede miala 34 dniowy chociaz wedlug sluzu powinnam miec krotki cykl, kurcze wszystko przez to karmienie Najgorsze ze ostatnio sie troche zapuscilam waze 62 kg a chcialabym znowu 58 mam 171 ahhh te moje obzarstwo moze macie jakies sekretne sposoby juz od 2 tygodni nie jem po 16 po obiedzie loda i koniec i czuje sie z tym fantastycznie ale za to rano zre jak kon np zamiast 1 kanapki to ja oczywiscie dwie i po malutkiej jeszcze skoncze no dramat potem po 3 godzinach rowniez przekaski zamiast owocu to konkrety masakra pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro akupunktura a wtorek 10dc i zaczynam staranka:) mam nadzieje ze znajdzie sie czas na przytulanka bo maz w nocy pracuje a w dzieb brzdac lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_barbie_ o dietce to nic nie mów :-) ja generalnie do wagi nic nie mam, ale mam 1 problem- brzuszek :-) wszystko mi idzie niestety w brzuch :-) ale od września zaczynam znowu chodzić na aerobik. odstawiłam ziemniaki i biały chleb- 3 miesiące było spoko, ale potem efekt jojo i kicha :-( ręce opadają niebieski kwiat 3 mam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupie sobie ciemny razowy chlebek a ziemniaczkow polowe mniej bede jadla no i ogranicze tluszze i zero slodyczy i po 3 godzinach od sniadania to przekaska bedzie a nie danie :) niebieski kwiat rowniez trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj zaczynam dzis staranka:) ale fajnie bo za tydzien byloby mi ciezko bo mam szkolenia calodniowe. Jestem w szoku chyba po poronieniu mi sie poprzestawialo. Jestem 9d cyklu a test owulacyjny sie do mnie usmiechnol;) to ja po akupunkturze usmiecham sie do meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam dzis cytologie i wyszedl mi maly stan zapalny.dostalam lek.powiedzcie mi czy z tego powodu moge ten miesiac spisac na straty w staraniu?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×