Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

dziewczyny ja już nic nie rozumie .... zrobiłam przed chwilką test owulacyjny afrodyta najpierw ze śluzu i wychodzi piękna paproć czyli dni płodne ze śliny też ale słabsza paproć .... dziś jest mój 31 dc a moje cykle trwają około 34 dni.....czytałam że nie raz w ciąży na samym początku testy ow wychodzą pozytywne no ale dlaczego testy ciążowe wychodzą mi negatywne???? kurczę już nic nie rozumie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, nic sie nie stresuj... jak jesteś w ciąży to prędzęj czy później test wyjdzie. Mi przy ostatniej ciąży test wyszedł pozytywny dopiero w 4 dniu po terminie miesiączki. Ale ja z kolei mam cykle 25-26 dni, więc znacznie krótsze niż ty. Od dzisiaj zaczynam starania o kolejną ciążę. Mam nadzieję, że będą owocne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSIA to trzymam kciuki za owocne starania :) .... a powiedz mi pamiętasz jakiej czułości robiłaś te testy???bo ja wcześniej robiłam te z allegro 10mlu ale mi się skończyły i dzisiaj robiłam ten z apteki o 25mlu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA a powiedz mi jakie położenie ma teraz twoja szyjka macicy???? bo u mnie jest twarda i chyba jest niżej :( a to świadczy o nadchodzącej @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanki
hej mam pytanko:) mialyscie kiedyś tak ze caly czas bolały was piersi??np. dwa tyg po okresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ciąży ale było to jakoś tydzień po spodziewanej @ jak wiedziałam że jestem w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
wiesz z tą szyjką to różnie chyba bywa ja też mam raczej nisko, a w ciąży jestem, w owu była zawsze tak wysoko że nie mogłam sięgnąć a teraz normalnie niesko niebieski kwiat czyli jednak tam gdzie mieszkasz zalecają d*phaston, bo dziewczyny z tamtych rejonów często się skarżą że jak coś siędzieje to lekarz każe czekać i nic nie przepisuje, u mnie jutro będzie 24 dni po owulacji, objawy mam ewidentne najgorsze jest samopoczucie i czasem mdłości w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie MELUNA ow też była później około 18 20dc ..... dziś jest mój 31dc mam podwyższoną tempke ale czuje się troszkę jak na @ niestety :(.... 7 testów negatywnych (wiem że za wcześnie robiłam) ale za to dziś zrobiłam test owulacyjny afrodyta i wyszedł pozytywnie nie wiem czemu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA ja niestety nie mam porównania bo zaczęłam teraz dopiero badać szyjkę od jakiś 3 tyg i to nie cały czas tylko jak już zaczynałam testować więc nie wiem co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też owu wypadła w 16-17 dc, ale wiemy, że miałam też cykle bezowulacyjne. Zostaje mi tylko obserwować i działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa u nas nikt nie przepisuje d*phastonu dopiero po dwoch poronieniach zaczynaja powoli sie interesowac...a pierwsze usg darmowe moze kolo 20 tyg mi dadza. Niestety musze placic prywatnie u polskiego lekarza zeby mi przepisywal. Mam niski progesteron jak na ciaze i musze brac 3x1 narazie potem mi zmniejszy. Karola mysle ze stres duzo robi, ja tez tak chcialam zajsc w ciążę i nie mogłam i moze stres mi tez nie pomagal dlatego poszlam w dniu owulacji na akupunkture zeby sie zrelaksowac i podzialalo. Moze sprobuj cos znalezc dla siebie zeby sie rozluznic w tyn okresie. Mi sie wydaje ze stres nam tak wszystko blokuje :(( Barbie a jak Ty???? Co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT dzięki za radę z tą akopunkturą :) z tym że ja kocham się cały miesiąc i nie myślę w dniu ow że to akurat teraz nawet kochana nie robie w tym okresie testu ow jak go kupiłam to robiłam na początku z ciekawości ale potem przestałam .... wczoraj wieczorem czułam się tak jakby miała zaraz nadejść @ z tym że staranka też były :) a tu rano niespodzianka mierzyłam temke i 37 jeszcze takiej rano nie miałam w tym cyklu zawsze 36.6 36.8 (oczywiście rano bo po południu zawsze jest po wyżej 37) ..... nie wiem co o tym myśleć dziś 32dc .... jutro powinny przyjść testy z allegro te 10mlu ale tym razem kupiłam paskowe jeszcze takich nie robiłam zawsze kupowałam kasetowe.... nic zobaczymy trzymajcie kciuki żeby pojawiły się 2 kreseczki we wtorek :) ...... BARBIE gdzie ty się podziewasz kochana??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to trzymam mocno kciukki Kochana:)))) wyglada na to ze jest duza szansa....a z tymi praktyksmi to podziwiam i zazdroszcze hehe;))) my ani czasu sni sily bysmy nie mieli na tak czeste; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że Wam się udało kochana :) to się liczy ..... zobaczysz teraz będzie wszystko dobrze i w Maju utulisz bobasa .... zobaczysz jakie to piękne uczucie jak dzieciątko rusza się pod twoim sercem Boże nie ma nic piękniejszego mi tylko tyle zostało po Nastce to były najpiękniejsze chwile mojego życia dziękuje jej za to że była ze mną te 35 tyg..... moja rada kochana (z doświadczenia ) nie wież nigdy bezgranicznie lekarzowi chodz na kontrole do 2 lekarzy żeby mieć zawsze porównanie ja chodziłam do 1 i mu bardzo ufałam :( i skoro mieszkasz w uk to nigdy ale to nigdy wrazie jakiegokolwiek przeziębienia nie zgadzaj się na żadne szczepionki (a wiem że w uk mają manie podawania ich) 2 moje koleżanki z forum tak zostały załatwione w 33 i 36 tyg ciąży oczywiście ze skutkiem tragicznym .... nie odbieraj mojego postu jako straszenie tylko jako przestroga bo po tym co mnie spotkało jestem przewrażliwiona!!! trzymam za Ciebie i maleństwo mocno kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:)))) i rozumiem o co Ci chodzi:)jestem w Irlandii ale opieka taka sama do d...jak w Uk. A czujesz sie w ciazy tak wewnetrznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja już sama nie wiem bo ja cały czas czuje się w ciąży już mi się wszystko miesza i sama nie wiem ..... niby czuje że się udało ale potem przychodzi moment ż czuje się jak na @ sama nie wiem.... bardzo bym chciała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolu odpuść troche bo się nakręcasz i możesz nie mieć efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszelką cene chcesz być w ciąży a to nie idzie w dobrym kierunku bo może dojść do ciąży urojonej a nie życzę ci tego trzeba inaczej do tego podejść A kiedy odeszła twoja córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się o dziecko ale nie pozwoliłaś odejść córeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeszła 22 maja i pozwoliłam jej odejść .... do ciąży urojonej też nie dojdzie bez przesady ... to nie jest tak że za wszelką cenę chcę zajść na tym forum każda z nas zawsze przed terminem @ doszukuje się objawów ciążowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrelaksuj się np.wspónym wyjazdem z mężem na pewno pomoże . Wiem że chcesz już mieć kolejne dziecko ale nieraz trzeba czasu i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu co za malpa...gosciu stracilas dziecko? Jak nie to sie nie odzywaj!!!! Ja pi wczesnym poronieniu tez sie nie umialam odnalez co dopiero jak juz dziecko moze byc na swiecie. Nie przejmuj sie karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takich ludzi. Sami przez to nie przeszli a atakuja innych. Oczywiscie ze trzeba sie zrelaksowac ale jak mozna mowic zeby odposcic dziecko ktore zmarlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski kwiat ta straciłam dziecko i wiem bardzo dobrze że chcesz mieć następne dziecko normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT no właśnie najgorsze jest to jak ktoś próbuje dawać rady a sam przez to nie przeszedł..... i bardzo nie lubię jak toś wypowiada się jako gość ale cóż .... nikt nie zrozumie tego tylko osoba po stracie nawet lekarze twierdzą że najlepsze lekarstwo po takiej stracie to jest kolejna ciąża i żeby długo nie czekać bo potem może nastąpić blokada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy dziecko normalne????moje było normalne i zdrowe ale przez winę lekarza zmarło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wiemy ze trzeba sie relaksowac i mysle ze kazdy robi co moze;) nie ma co osadzac albo mowoc o urojonych ciazach. Kazdy ma prawo przechodzic jak chce i jak potrafi. Mysle ze jestesmy tu na forum bo szukamy wsparcia a nie wykladow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×