Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Niebieski Kwiat po wczorajszej wizycie nastrój mi się poprawił.Dziś temperaturka znowu powyżej 37 ( nic z tego nie rozumiem). Dziś powinna przyjść @ ale na razie cisza. Myślicie, że lekarz mógł by nie widzieć ciąży wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula i super,że trafiłyśmy na takich lekarzy. Ja u jednego byłam, to mi kazał w internecie poczytać!!!! Co prawda mój nie na NFZ ale i tak jest tańszy niż reszta lekarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro zrobię test. Myślałam, że zaczęła się obniżać ale dziś znowu do góry. Aczkolwiek czuje @ jak nic. Jutro zrobię TSH jeszcze chyba i z głowy będzie na razie kłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA i d**a blada temperatura spadła do 36.5 test negatywny więc nic z tego :( .... no cóż widocznie organizm nie był jeszcze gotowy po porodzie.... teraz czekam na @ i we wrześniu będziemy się starać razem :) .... a ty dostałaś już @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ja już nic nie rozumie .....wczoraj o 23 sprawdziłam tempke i była 36.9 (bardzo niska jak na tą godzinę) więc wiedziałam że spada ( wiem że powinno się brać tylko tą z rana ale ja cały czas mierze o różnych porach dnia i mam porównanie) no i faktycznie rano spadła.... chociaż najniższa w tym cyklu to była 36.2 ..... teraz sprawdziłam (o tej porze zawsze miałam 37.2 ) a teraz jest 37.7 (jeszcze takiej nie miałam) .... przypomnę że brałam castagnus a on może nieźle namieszać i przestawić owulację ..... dziś mam potwornie dużo białego śluzu piersi zaczęły piec a powinno być sucho bo dziś termin @ ..... i teraz pytanie jeśli owulacja mi się przestawiła i była później to test nic nie wykryje i z tą temperaturą to też różnie może być co nie???zobaczę jaka jutro będzie temka bo jeśli pójdzie w górę jak u Ciebie po spadku to wykonam test pod koniec tygodnia ( o ile @ się nie pojawi) wczoraj miałam straszne kłucia jajników i ciągnący ból w dół a strasznie mnie lewa pierś bolała .... dziś nic tylko piersi bolą i pieką ..... już się pogubiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola przykro mi :-( ale może jest nadzieja? skoro ta temperatura urosła? ja też dziś jak zobaczyłam temperaturę to zdębiałam :-) Powinno być 36,5 gdzieś a jest 37,0. Kiedyś gdzieś czytałam, że stres albo obniża temperaturę albo podwyższa ( u każdego inaczej reaguje organizm) a wczoraj się stresowałam lekarzem więc może stąd ten spadek?Nie wiem naprawdę czym to tłumaczyć. @ nie przyszła i dziś jej nie czuje. W ogóle to żadnych objawów nie mam ani na@ ani ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA to tak samo jak ja.... już naprawdę nie wiem ..... ja wczoraj się strasznie stresowałam testem tym co robiłam po południu i tylko ciągle zaglądałam i dopatrywałam się tej 2 kreski a jak zobaczyłam rano tą niską temke i test negatywny to mi całe napięcie puściło bo ręce mi opadły i co? potem temka 37.7 ..... nic już nie rozumie naprawdę ..... zobaczymy za parę dni może jednak nam się udało :) ..... chodź szansę są marne :( ..... ja Ci powiem że koleżanka co doradziła mi castagnus to też tak miała w terminie @ test neg zrobiła po tygodniu i 2 kreski ...lekarz jej powiedział że castagnus przestawił owulkę o prawie 2 tyg.... nic zobaczymy :) .... ja kocham się z mężem cały czas wczoraj też bo nigdy nic nie wiadomo :) ..... może jak miałyśmy ten skok temki to wtedy było zagnieżdżenie jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZYTAJ KASIKA Objawy, które mogą być znakiem zagnieżdżenia to: - lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy; - plamienie implantacyjne – mała ilość krwi (zazwyczaj bardzo jasnej) widoczna około 6-11 dni po owulacji (u nas to data punkcji); - drugi skok (wzrost) temperatur po około 7-10 dniach po owulacji (od dnia punkcji); - pojedynczy spadek temperatury ciała , który trwa tylko jeden dzień, występujący również po około 7-10 dniach po owulacji (od dnia punkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika moze Ty wtedy te badania wykonywalas w okresie owulacji i dlatego tak niski progesteron mialas? moze Ci sie przesunela? karola przykro mi jesli rzeczywiscie Ci nie wyjdzie:( ale wierze ze Bog ma dla Ciebie plan i da Ci niedlugo sie cieszyc brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola te objawy z temperaturami by się zgadzały. Mnie dziwi, że nie mam tych plamień. Wiecie co mnie zdziwiło wczoraj podczas wizyty u lekarza?Lekarz spojrzał tylko na te badania Progesteronu i nic nie powiedział. Potem jak zaczął mi tłumaczyć wszystko między wierszami zrozumiałam, że najpierw on musi zobaczyć czy jest owulacja. Powiedziałm, mu że podczas owulacji domniemanej :-) bolą mnie jajniki i temperaturka potem wzrasta ale testy owulacyjne mi nie wychodziły.Potem zasugerował, że takie badanie Progesteronu to trochę bez sensu, bo właśnie tak jak niebieski kwiat piszesz nie wiadomo tak naprawdę, w którym dniu cyklu je robiłam. Dopiero po monitoringu owulacji pewnie będzie kazał mi iść jeszcze raz na ten Progesteron. Widziałam, że wrażenie nie zrobił na nim ten niski progesteron, w sensie takim, że najpierw trzeba wykryć owulację. Dziewczynki dziękuje Wam za te wszystkie podpowiedzi :-) Bez was bym zginęła :-) Karola a jeśli masz nieregularne cykle to może za wcześniej robisz testy. No i zobacz dziś też temperaturę jaką masz wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ja zawsze miałam regularne przed porodem 28-30dni a po porodzie 34 ale ja sądzę że castagnus mi coś poprzestawiał .... pamiętasz jak pisałam w sobotę że test owulacyjny wyszedł pozytywnie? może dopiero wtedy była owulacja? nic zobaczymy ..... ostatnio albo w ogóle nie mam apetytu albo się napycham wszystkim i mam delikatne zawroty głowy .... kochana jestem dobrej myśli ..... może nam się udało... okaże się jeśli wredna @ dziś nie przyjdzie a temka jutro podskoczy to uznam to za implantacje w twoim przypadku na bank tak jest :) wszystko się zgadza :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA to trzymam kciuki :) z tym że kochana jeśli ten spadek jest spowodowany implantacją to test ci jeszcze nie wykaże więc nawet jeśli będzie 1 kreska to głowa do góry :) ja poczekam do końca tygodnia oczywiście o ile @ się nie pojawi wcześniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dostałam @ co do godziny :( :( :( szlak by to trafił kurka wodna.... nic kolejny miesiąc starań prze de mną .... KASIKA za Ciebie trzymam kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola bardzo bardzo mi przykro :-( kurcze, byłam pewna, że Ci się udało :-( I zobacz jakie wysokie temperatury miałaś? Ja nie kumam już tych temperatur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT dzięki mam nadzieję że we wrześniu mi się uda.... KASIKA ja też już nic nie kumam :( .... a ty jak tam z temperaturą ??? robisz jutro test? trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie wiem właśnie czy nie poczekać do pt, jutro chce zrobić TSH ( lekarz mi kazał) będę wiedziała czy jest wynik ok, bo już się stresuje że zły wyjdzie. Temperaturę godzinę temu miałam 37,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, bardzo mi przykro, że się nie udało...ale w końcu kiedyś @ nie przyjdzie :) Kasik, jak zrobisz TSH i będzie powyżej 2 to jest prawdopodobne że jesteś w ciąży. Mi mój gin powiedział po poronieniu, że TSH w ciąży jest powyżej 2. Trzymam za Was kciuki. A ja z pełnym poświęceniem staram się o kolejnego dzidziusia. Mąż pracuje do 24, a ja na rano... Mam nadzieje,że nieprzespany tydzień będzie owocny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisz rano jaka temperatura :) czy poszła w górę :) ....będzie dobrze zobaczysz udało Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSIA mam nadzieję że będzie owocny :) tobie też się uda :) ..... u mnie to chyba psychika blokuje za bardzo chcę no ale nie umie inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osia uda się uda, więcej kawy i dasz radę :-) Rano zrobię test, bo jak wyjdą 2 krechy to szybko zadzwonię do lekarza co z tym progesteronem?, jak wyjdzie 1 to idę na TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×