Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

dziewczyny mierzyłyście kiedyś temperaturę podczas okresu? bo ja niby dziś dostałam ale jak na razie to są tylko plamienia i temka jest 37.6 dziwne nie? zawsze pierwszy dzień był bardzo obfity a teraz tylko te plamienia :( .... nie wiem co myśleć będę się monitorować .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, a może i u Ciebie jest jeszcze szansa. Ja sie na temp nie znam. Chciałam zacząć mierzyć w tym cyklu. Ale wstawałam co godzinę do małego trolla i dałam sobie spokój bo ciągłego snu przez 3 godziny to ja moge nie mieć codziennie :D Ale skoro u Ciebie taka wysoka to może to coś oznaczać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ja nigdy nie mierzyłam podczas @ więc nie mam porównania .... zobaczę jutro rano.... ale dziwna ta @ poleciało ze mnie o 17 tylko troszkę potem nic tylko jak idę siku to na papierze zostaje taka jasna krew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja nie mierze tempki bo u mnie jest zazwyczaj do niska, dziś dziewczyny miałam lekkie brązowe plamienie, nie wiem czy się martwić, włąściwie teraz już przeszło, w ciągu dnia bo był dośc aktywny może dlatego, dobrze się czułam i wlazłam na drabine żeby coś u góry w kuch ni podoklejać czy to może być powód? w sumie u mnie jest teraz 6 tydzień i do tej pory wszystko ładnie szło, zobaczymy z tm plamieniem jak będzie jutro, wiem że często się zdarza we wczesnej ciąży nawet potrafi być lekkie krwawienie jednak u siebie tego nie przweidywałąm, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA ponoć nieraz tak bywa ale ja na twoim miejscu udałabym się do ginekologa tak na wszelki wypadek..... uszy do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa ja chyba bym poszła do gina, chociaż wiem że zdarzają się lekkie krwawienia ale dla pewności bym poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa a Ty badalas kiedys progesteron? Ja mam niskie temp i podobno to moze byc wskaznik niskiego progesteronu..ja tez predziutko bym poszla, czasami jak jest torbielka tez mozna plamic. Ja pidobno mam mala ale licze ze za tydzien na usg jej juz nie bedzie bo gin powiedziala ze to normalne i ze sie wchlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
pójde jutro do lekarza zarejestrować się, progesteronu nie robiłam, troche boli mnie w brzuchu po lewej stronie jednak to już nie pierwszy raz w sumie to czasami pobolewa mnie tam od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie plamienia są różowe takie jak na sam koniec okresu i tylko podczas podcierania..... co o tym sądzicie???? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA bardzo mi przykro :( ....oby badania wyszły Ci dobrze trzymam kciuki :) .... to we wrześniu będziemy się starać we 2 bo u mnie @ się rozkręciła a temka 36.7 :( ..... no nic trudno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie jesteście same - ja we wrześniu też konktynuuję staranka, a może nawet i w październiku, bo mi dziwne wykresu wychodzą... Ech, zaczynam poważnie się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literówki... Piszę tak między zupą a zlewem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELUNA to tak fakt :) damy radę musi Nam się w końcu udać :) Skąd wy dziewczyny jesteście? ja ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodzę z Mazur, ale obecnie mieszkam pod Warszawą :) Musi być dobrze, ale to nie zmienia faktu, że się martwię o te moje wykresy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakoś nie czuję się na ciążę więc spodziewałam się 1 krechy. Ale @ nadal ani widu ani słychu. Czekam do rana jutro na wyniki, mam nadzieję że chociaż TSH będzie ok. Jak wyjdzie w porządku to odetchnę :-) No W końcu nam się uda :-) Karola z temp. to ja już nic nie kumam :-) ja dziś nadal 37 rano. Ja mieszkam nad polskim Morzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA a może u Ciebie owulacja się na tyle przesunęła że jest za wcześnie na test..... powiedz mi kiedy miałaś według Ciebie owulkę i od kiedy ta temka jest taka wysoka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulację miałam 16.09 ( według temp.) po 16 zaczęła rosnąć i się potem ok. 37 utrzymywać. Przed owulką miałam 36,3. Ale coś czuję @ jutro, trochę brzuch mnie pobolewa, więc jutro @ przylezie. Czyli spóźni mi się 2 dni. Karola z tą owulką u mnie jest tak, że na testach nie wychodzi, dlatego będę miała monitoring u gina no i zaczynam brać Clo. Wnioskuje, że była tylko po temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melula dla mnie ten poprzedni to napewno bezowulacyjny a w tym wyglada ze jeszcze nie mialas. pytalas sie lekarza o clo???cos na wywolanie owulacji?:) kasika z temperatur to masz takie ladne te cykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA to fakt test by już wykazał.....nic pozostaje Ci czekać na @ być dobrej myśli i starać się ponownie :) ja w zeszły roku to zaszłam we wrześniu pod koniec może i tym razem będzie owocny.... KINGOWA co tam u Ciebie jak plamienia??? byłaś już u lekarza??? martwię się czy wszystko ok... odezwij się kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat - byłam u lekarza dopiero na 2 wizytach, Pewnie teraz dostanę coś na wywołanie, z resztą zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×