Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość Klempa01
Jaki tu spokój na na na :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygota
No hejaka jak tam dziewczyny? co wy sie nieodzywacie? klempa no tak cisza jak na pustyni heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Cześć dziewczyny,co tu taka cisza,forum jeszcze istnieje? szkoda no ale cóż nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
Jak widać pani Lena, kruszynka,mama domina ,goldberg niemają ochoty pisać z nami bo koleżanka wyjechała na urlop,jesteśmy za głupie i nielubiane,ale nikt z tego powodu płakać niebedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Ok rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim co tam słychać u was? Ja juz wracam do formy oczywiście fizycznej, dzis mija tydzien od zabiegu, wczoraj przestalam krwawic teraz poczekam do następnego okresu i pojde do lekarza zeby sprawdzil czy wszystko ok i kiedy befe mogla znow sie starac o dzidzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygota
No cześć,mimi z tego co wiem to staranka po upływie 3 miesiecy dopiero wskazane,więc trzymam kciuki by wszystko było ok,no cisza straszna na forum chyba się nielubimy na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście,dziwnie, tu panuje atmosfera niemiła! nie to co kilka miesięcy temu były fajne dziewczyny, karola,kasika,kruszynka,niebieski kwiat,melulka,aneczka,aanula,.dziewczyny pozdrawiam was może się znajdziemy na ovu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa jestes nie fair, czlowiek tez ma zycie prywatne, ja niestety mam remont mieszkania na glowie z ktorym sie uzeram od pazdziernika i teraz gdy jestem na l4 moge wiecej przypilnowac, wracam wieczorem robie kolacje i brakuje mi czasu zeby cokolwiek napisac bo tylko poczuje lozko to zasypiam, staram sie tez w ciagu dnia malego poczuc ale cos chyba znowu sie dupa odwrocil bo nic nie czuje za to w nocy daje popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi super ze wrocilas! dziewczyny smacznego w ten dzisiejszy tłusty czwartek :) ja fakt ze kupne bede wcinac, moja babcia robila swietne niestety ani ja ani moja mama nie potrafimy tak dobrych upichcić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena,a kto cię wogóle pyta o zdanie? jak ci sie coś niepodoba to niepisz wogóle proste? proste! a ty klempa daj spokój,eehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Fasolka,kruszynka co tam u was? jak się czujecie,ja pojadłam pączusiów a zjadłąm chyba z 5 i jeszcze się skuszę bo są tak smaczne,dostałam od mamy niunia spi,a mamusia sie obżera :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu albo sie ujawnij albo zacznij czytac ze zrozumieniem bo posty powyzej nie tyczą się ciebie, więc twoje zdanie mnie nie interesuje. dorjana jak ty je zmiescilas :) ja zjadłam 2 i sie znowu pochorowłam.. a był spokoj przez 4 dni a tak znowu biegunka :( chyba sie od tej jelitowki nie uwolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorjanka, miałam i mam troche spraw na głowie,dlatego nie jestem taka aktywna na forum, a pozatym denerwują mnie komentarze innych, brak słów i szkoda nerwów,jestem też na innym forum,ja na tłusty czwartek pojechałam do babci,była moja mama też i zabrałyśmy się za robienie pączusiów,z jedzeniem pączków chyba cię pobiłam jeszcze niedąrzyły wystygnąć ja już wsuwałam ;-) moje łakomstwo niezna granic heheh od poniedziałku też zaczynamy remont pokoju,także czeka mnie trochę roboty jak twoje maleństwo?co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kruszyna,fajnie że się odezwałaś,ty łakomczuszku a myślałam że to ja taka nienapasiona ;-) malutka wstała,właśnie ją nakarmiłam,i pójdziemy trochę na dwórek,co do komentarzy to fakt brak słów!,co dokładnie robicie w pokoju?kapitalke?no i oczywiście czy lekarz ci potwierdził synusia?pozdrawiam lena,zmieściłam,a dzisiaj to bym jeszcze poprawiła,takie pyszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegunke masz ,bo obżerasz się jak świnia! a potem się dziwią bo boli bo sraka itd,co ze ja nie fair,napisałam jak jest,paniusie hrabaianki :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Hej dziewczyny:)lenka nie przejmuj się tymi głupimi wypowiedziami,widzę że tu panuje nie miła atmosfera dlatego nie chce mi się zaglądać na forum poprostu niektórzy nie rozumieją że oprócz forum jest też życie prywatne.Ja np długo nie zaglądałam na forum bo nie miałam nastroju i przecież nic się nie stało.Dorjana ile twoja córeczka ma mies ja mam synka 15mies?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa wez sie puknij tym pustym łbem o sciane moze zmądrzejesz, ja pisze do ciebie jak do człowieka a ty jedziesz z grubej rury. eh szkoda gadac.. jak tak dalej to faktycznie wyniose sie z tego forum bo po co sobie nerwy psuc takimi głupimi komentarzami. Będziesz je miała klempa całe dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy kapitalke,ściany,podłoge ,nowe mebelki,jest tego trochę :-) Co do płci to w środę idę do lekarza,to może potwierdzi,zobaczymy jak to bedzie,a ty klempa zważaj sobie ze słowami! napisałam już wcześniej że zostaniesz w końcu sama na tym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa,nieprzejmuj się,i pisz to co chcesz! nikt ci tego nie może zabronic, a wam jak się niepodoba to dowidzenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieinteresuje mnie wasze zdanie heheheheh!!! kogo obchodzi remont twojego pokoju,możesz tam sobie nawet nasrać ;-) a ty sama sie puknij w łeb,ccwaniaro jedna! ZYGOTKA no hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczke urodziłam 17 stycznia pocieszny szkrabek, no to super,po remoncie jest tak fajnie siąść i póżniej popatrzeć jak jest ładnie :-) ehhh,no się porobiło na forum,aż niechce się wchodzić ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Wow,się porobiło,goldberg odezwij się,jak się czujecie,jak maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldberg
Czesc marysia,a wszystko dobrze z nami,dochodze teraz do siebie,niuia grzeczna i zdrowa :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze nie pisalam ale musialam wszystko odkrecac mam takie przyj***** sasadki ze chca zebym sie wyprowadzila bo wynajmuje miesz u ich wroga i chodza do opieki gadaja glupoty az glowa boli ale juz jest ok ale chyba musze poszukac innego mieszkania z mezem bo tu sie nie da zyc caly czas napadaja z awantura jak tylko do klatki wejdziemy wredne plotkary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
mama domina,masz prawo do zycia prywatnego,także za co nas przepraszsz :-) a pozatym na forum już i tak się popsuło co widać i chyba dziewczyny też zadko zaglądają z tego powodu tutaj. jak najszybciej znajdzcie mieszkanie,potrzebujecie z malestwem spokoju, a sąsiedzi potrafią umilić zycie ;-) i będą żucać kłody pod nogi! trzymajcię się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
No nie bez powodu was podpierdzielają!,zawsze jest coś nawet ziarenko prawdy! także nieuzalaj się nad sobą,ściemniaro jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak bede musiala zrobic poszukam czegos wiekszego bo niedlugo brat z nami zamieszka.No fakt nie ma czestych wpisow bylam na innym forum ale tam tez jest tak samo wypowiadaja sie osoby ktore doluja a nie podnosza na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostaje nic innego jak zmienić forum,albo załozyć nowe,kurcze no naprawde się tu zrobiło nieprzyjemnie! wszystkie stare dziewczyny odeszły! cały czas są ataki :-( Może to głupio zabrzmi ale podejrzewam kto może za tym stać,jestem jedną ze starych dziewczyn,niebęde się ujawniać bo niechce nastepnej awantury,ale uważam że to sprawka Leny, sorki od samego początku niewzbudzałaś mojego zaufania i mam takie przeczucie,dziewczyny nie atakujcie mnie proszę ale tak uwazam,to jest forum internetowe i mogą się tu dziać różne rzeczy,ja jestem na ovu,i to nietylko moje zdanie ze starych piszących wcześniej tutaj. wszystkiego dobrego dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×