Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
kupowałam uniwersalne bo puźniej drugie chcemy i raczej nie chce tak w różowe chłopca się nie ubierze a w niebieskie to juz chłopca i dziewczyne można no mąż się wygadał bo tesciowa nie dawno w Niemczech była i ponoć sporo ciuszków nam to dziecka kupiła :) a miała być dla mnie niespodzianka ja raczej jak coś będe kupować to uniwersalne bo puźniej też się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No ja też mam uniwersalne kolorki,niebieski,zieleń,biel,czerwień :-) To fajną niespodziankę ci zrobiła,zaoszczędzisz sobie grosza,muj mały dzisiaj tak mnie bombarduje w brzuchu że normalnie szok ;-) a jak twój brzusio,maleństwo już ci daje popalić w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no właśnie zaoszczędzi się bo jeszcze sporo wydatków .No boje się troszke bo mam mały brzuszek a zleksza to 20dc i jak by nie było 5mies a ja takie dlikatnie czuje ruchy bardzo delikatnie a szczópła jestem więc powinnam już bardziej intensywnie poczuć ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wczoraj bylam u lekarza. Wszystko jest ok;) jeden jajnik powoli sie budzi drugi jest aktywny i ma pecherzyki ;) po okresie moge powoli zaczynac staranka tylko tak bez pospiechu na luziw mówił. Musze zrobic badnia a ponoc sa drogie; ( cytomegalie toksoplazmoze i chlamydie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mimi1986 to powodzenia życze a no toksoplazma to 100zł a moim zdaniem nie potrzebne badania jak to była twoja pierwsza ciąża bo dużo kosztują a czasem w pierszej ciąży tak się dzieje i mi tak mówił prywatny lekarz i lekarze ze szpitala także ewentualnie ta od zwierzeca możesz zrobić a tamte myśle że nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niee cytomegaia to wirusowa jest pomylilo mi sie ;) ale zrobie dla swietego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hejka mam takie pytanie bo mam mętlik heh no znalazłam ogłoszenie co do wuzka dziecięcego i rozmawiałam z osobą która chce sprzedać i wiecie nowe wuzki to z kolorami można poszalec a właśnie używany i taki kolor jak bym chciała:) czarny w białe kwiatuszki taki zgrabny mały i cenowo atrakcyjny ponoć po jednym dziecku i używany nie za dużo .Ale jak myślicie darować sobie jeszcze ? może za wczesnie jeszcze na wuzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,mi się też trafiłaa okazaja z wózkiem 10 km odemnie i niedrogo,ale wszyscy w rodzinie mnie przestrzegali że się wózka nie kupuje tak wcześnie no i się wstrzymałam kupie dopiero przed porodem jakiś mięsiac wcześniej :-) na dzień dzisiejszy mam trochę ciuszków już,szczoteczke do włosków,wanienke reszte żeczy bede szykować w maju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no właśnie trudno się powstrzymać od kupna ;) ale też chyba jeszcze odpuszcze i myśle że w maju bym zakupiła bo potem nie wiadomo jak bede się czuła a nie chce by ktoś inny mi wybierał wózyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolinka,napewno bedzie jeszcze nie jedna okazja z wózkiem :-) Ja się czuje fatalnie,chora jestem,boli mnie gardło,wszystkie mięśnie,i mam katar,kupiłam pastylki do ssania prenalen,teściowa dała mi lipe ale boję się ją wypić bo jednak to zioła i szukam w necie informacji czy można ją śmiało pić małemu kupiłam dzisiaj 2 swietne bluzy z kapturkiem rozm 68,byłam też w pepco i są bardzo duże promocje, na twoja córcie były polarkowe bluzy po 9.90 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
w domku odpoczywaj a nie tam po zakupach heh:P no ja 2 dni temu w pepko byłam i znówu musze się wybrać a dziśiaj też zakupiłam śpiochy śłodkie i body z napisem tata to rekin biznesu ale to mama pilnuje interesu :) heh śłodkie a ja tych rozmiarach teraz się orientuje ale dużo nie bede kupowac w rozm 58 a ty się kuruj zdrówka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dzisiaj leniuchowałam w łóżku,ale i czuje się o wiele lepiej ;-) fasolka,imie masz już wybrane dla córy?u mnie zostaje jednak Miłoszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heey dziewczyny sorki ze mnie nie bylo ale Domisiowi zabki ida i strasznie placzliwy a zostalam sama bo maz musial na slowacje jechac i od pon go nie ma i brakowalo mi czasu. Wuzek ja osobiscie dostalam ale u nas w komisie jest bardzo duzo wuzkuw 200 300 zl a sa supcio:-) ja mieszkam w slynnych Wadowicach. Wiec jak tu sa komisy to w innych miastach tez powinny byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mama domina no jesteś :-),ja jade do komisu do szczecina w maju po wózeczek ,pracowałam kiedyś z dziewczyną z Wadowic :-),smarujesz dziasełka maleństwu maścią? moja siostra smarowała swojej małej i pomagała ta maśc ona sie chyba nazywała sachol czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies niemieckie perelki sa dobre musze zadz do cioci mozevw wakacje bedzie to by mi przywiozla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Miałam gości,potem przyszła moja przyjaciółka i się zasiedziałyśmy :-) mały się dzisiaj rozkrecił na maxa,cały brzuch faluje, tak mamuśce daje popalic ;-) mama domina znalazłaś już mieszkanko? i jak tam sąsiedzi :-) fasolka,gdzie ty się podziewasz? kasika8303-co u ciebie jak się czujesz?(kruszynka)musiałam zmienić pseudonim. niebieski kwiat,aanula,aneczka,co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
heh ja dziś urwanie głowy najpierw u mamy potem na zakupach masakra. A no w komisie oglądałam też i ładne są:) no jeszcze na 100% nie wiadomo czy córka a imiona to co chwile inne mi się podobają no mąż by chciał Oliwia lub Maksymilian :) ale ładna u nas pogoda tak cieplutko fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale to normalnne że nie mam jeszcze takiego dużego brzuszka no bo myślałąm że w tym 20 dc powinnam miec wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,w jakim regionie mieszkasz? i jakie były ceny wózków w komisie u ciebie,też sie zmierzam do kupna wózka w komisie ale dopiero w maju imiona bardzo ładne,moja córka miała mieć na imie Ania albo Oliwia :-) dla chłopca tez ładne macie. Ale mam cheć na sałatkę ale taką wiosenną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mam spokoj a mieszkanie ciezko znalesc...a mi sie podoba Alicja dla dziewczynki albo kamila:-) a dla chlopca Dominik krzys kubus:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak mocno dopiero kopie przed porodem mowie wam https://www.google.pl/search?q=dziecko+urodzone+w+blonie&client=tablet-unknown&hl=pl-PL&source=android-browser-type&v=210020311&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zpssU7uNMIaXtQap8YCABg&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=768&bih=1024#biv=i%7C0%3Bd%7Cld6FFFufkSHbdM%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Własnie obejrzałam, że się nosi takiego szkraba aż nie do uwierzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ja na śląsku mieszkam :) wózyk taki 2 w jedym to nawed 300zł 400zł zalerzy a na tablicy to z mojego regionu sprzedają i różne dodatki mają a cena podobna ja tak w maju czerwcu bedziemy kupować :) a jeszcze remont kuchni mnie czeka heh a takiego lenia mam a moja znajoma w ciąży praktycznie nic nie jedła całą ciąże jadło wstred ciekawe jak tak można ja jem takie czasem mieszanki ostatnio śledzia koreczki wszystkie zjadłam a zaras pączka wszamałam i coli sę napiłam heh mieszanka wybuchowa:) a no mi jeszcze do dziewczyny Alina się podobało ale mojemu niekoniecznie:) a chłopiec też Filip ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no i bym zapomniała wczoraj byłam na zakupach w cerrfur i był tam wózyk 2 w 1 ładny czarno niepieski na 600 nowiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Domisiem czekamy bo maz ma wrocic z slowacj..:-) kurde mam postanowienie zena wiosne zaczynam jezdzic autem bo po wypadku balam ssie trzeba wkoncu sie przelamac bo jak meza niema to siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×