Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
a mnie przeziebienie chwyciło ehhh no ja po kolizji tez bałam si wsiąść do auta ale lepiej narazie poblizku pojechac do jakiegoś sklepu np to się przełamiesz a to wasza dopiero pierwsza rocznica świeżaki :p no pomysl zawsze mozna wyść na kolacje lub samej zrobić no ja rmin mam na sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej dziewczynki, co do niespodzianki to kapiel w wannie przy świecach a potem dobra kolacyjka przy romantycznej muzyce,muj m mnie kiedyś tak zaskoczył jak w sobote wróciłam o 23 z pracy tyle że zamiast świec paliła się gromnica na stole ;-) nie było swiec a chciał zrobć nastrój heheh,dzisiaj padam z nóg byłam na giełdzie w koszalinie potem w galerii i cały dzień na nogach,mały szaleje i zaboli jak się tak mocno wypina,termin mam na 13 czerwca w męża urodziny :-) fasolka to żeczywiscie tanio te wózeczki u ciebie,ja kupie też w maju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
mama domina,to kiedy wasza rocznica ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a ja przeziebiona masakra znów taka pogoda zdradliwa raz ciepło raz zimno jeszcze nigdy w zyciu głowa mnie tak nie bolała a tu nic wziąść nie mozna a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Pogoda taka,ja też ledwo co się wykurowałam to z powrotem :--( wracaj do zdrowia fasolka :-) ja dzisiaj miałam atak psychozy na porządki a teraz odczuwam skutki,mały tak mi się napina aż czasem zaboli,jutro przyjeżdza siostra z dwiema córkami jedna ma 4 latka którą uwielbiam a druga 2 miesiace także jutro bede kapać maleństwo chociaż mam stracha heheh,ale dobrze że będą bo mama moja ma jutro operacje takze niebede tak myslała o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
to życze twojej mamie zdrówka i udanej operacji. No maleńką poczuczysz się kompać:) no też jak w domku tak się nasprzątałam to plecytak bolały że ledwo co uśiąć mogłam także już przystopuje z takim intensywnym sprzątankiem ja teraz woda z miodem i cytrynką trzeba się wykurować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dzieki fasolka :-) kuruj się i do łózeczka ,no to jutro czeka mnie szkółka pielęgnacji maleństwa :-) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 kwietnia:-) :-) :-) a na 12 idziemy na roczek wlasnie czekam na prezent bo zamowilam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no jakoś troszke już lepiej a własnie mam pytanie czy na porodówke wziąść rożek cz tam becik? i co jeszcze? no ja już powoli zakupy robie:) a co myślicie o imieniu Adrianna? jakoś tak mi się spodobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 i jak tam mama? no i lekcje kompania maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam rozek ale nie korzystalam z niego poniewaz moj Dominik sie nie miescil i w taki cieniutki kocyk go obtulalam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada fajne imie:-) :-) a pytasz o rzeczy dla maluszka???czy dla siebie bo dla siebie ja mialam 2 koszule rozpinane z przodu 2 paczki tych podpasek poporodowych biustonosz dla karmiacych i sa takie podklady higieniczne co sie rozklada na lozku majtki te siatkowe bo te foliowe soe wygodne a te siatkowe sa lepsze bo mozna je szybko przeprac.ja mialam 2 pary szlafrok kolko takie do plywania bo po porodzie naturalnym jak na nim sie siedzi to nie czc bolu rzy siedzeniu recznik szczoteczke paste kubek i na pordowke kup sobie wode niegazowana tylko czysto nie smakowa bepanthen na poranione brodawki jak cos to moge napisac co dla dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
o fajnie dziękuje za wskazówki :) no do dziecka też oczywiście wskazówki chętnie przeczytam:) no bo myślałam o imieniu Oliwia ale teraz znajomym córka się urodziła i dali na imie oliwia i także wydaje mi się czeste teraz jest julie oliwie i nikole leny a zawsze chciałam daj imie takie nie aż częste sama mam takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej dziewczyny,fasolka,mama dzisiaj wyszła ze szpitala mąż po nią pojechał tak żle wyglądała,z bólu to aż biedna płakała :-( aż serce mi się krajało! Wczoraj małą karmiłam,przepierałam,kąpałam,troche jestem zaskoczona bo jakby niepatrzeć to 24 godzinna opieka nad takim maleństwem,wcześniej sobie niezdawałam tak z tego sprawy,ja w dużej mierze będe zdana na siebie bo mąż ma nocki a w dzień śpi,w sobote w nocy ma tylko wolne,mieszkamy sami bo mamy swoje mieszkanie wzieliśmy kredyt hipoteczny także bede wyczerpaną ale szczęsliwą mamą ;-) mama domina ja ide 6 kwietnia na chrzciny :-) jak twój dominek dalej siębiedactwo męczy z ząbkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale jak już wypuścili z szpitala szybko zdrówka dużo dla twojej mamy. Szczeże to alicja niezbyt mi się podoba no ja boje się ze wkoncu zadnego nie wybiore heh. No ja jak byłam u kuzyna no też byłam przerazona no 24h takim maleństwem trzeba się zająć no a to chyba dobrze ze sami mieszkacie no my też sami ale chce jakoś sama opiekować się z mężem dzieckiem ale wiadomo boje się że sobie nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka bo tam trzymają tylko 3 dni w szpitalu,w drugim dniu operacje miała i dzisiaj już do domu,tam jest duza kolejka na onkologii,jedni wychodzą nastepni przychodzą to jest przerażajace,najmłodsza pacjentka miała 12 lat i amputowano jej piersi bo miała nowotwór :-( idzie deprechy dostać podziwiam ludzi którzy tam pracują,co do mieszkania osobno to super sprawa ja bym z teściową się niezabardzo dogadywała bo jest zabardzo nadgorliwa i najchętniej wszystko by zrobiła za ciebie,a mnie by to bolało bo my też chcemy się sami zajać własnym dzieckiem,ale naszczęscie mąż jest tego samego zdania co ja i zawsze stanie zamną murem :-) mi się podoba Oliwia,Ola,ja jak będe miała córe to nazwę ją Ania ,Anie to sobie zawsze w życiu rade dadzą i niezginą bo niedadzą sobie w kasze napluć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie spokoj z zabkowaniem:-) ja bylam dzs u ginekologa my tez mieszkamy sami maz od rana do wieczora w pracy ale fajnie tak samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
zdrowie trzeba doceniać nic wazniejszego nie ma. No wiesz ja właśnie chce byc matką do swojego dziecka opiekowac się byłam bym zła gdyby teściowa chciała mnie wyręczać miała swoje dzieci i teraz niech da nam się zająć własnym dzieckiem no ja niby mam dobrą tesciową ale właśnie nadgordliwą też i boje się że bedzie mnie pouczać naszczescie mamy swoje mieszkanko wydaje mi się że inaczej jak własna mama by coś pomogła np niz teściowa. No wkuza mnie że już w przyszłość patrzy i chce książeczke oszczędnościowa załorzyc do naszego dziecka no my też chcieliśmy to powiedziała że da np nam nr tego konta i też wplacac możemy masakra poradzie jak wytłumaczyć jej żeby zwarzała na nasze zdanie ja tak daleko w przyszłosc nie chce patrzec byle do sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,a może powiedzcie tesciowej delikatnie że doceniacie jej wkład ale chcielibyście to zrobić sami ,ja się też swojej obawiam że zacznie ze swoimi poradami wyskakiwać, jej pierwsza synowa urodziła 2 lata temu i ostatnio mówiła do nas że imie wybrali nie takie,że nieprzytulają ją tak do cyca,także mnie to tak zdrażniło że szok! na mnie też pewnie będzie psioczyć,ostatnio mi wypierdzieliła z tekstem ze niepowinnam wogóle ciuszków kupować tylko 2 tygodnie przed terminem ;-) gdzie ja będe słaba i obolała przed samym porodem!!! muj maż powiedział że ustali granice i tyle,ja też potrafie być hamska,i chyba nadszedł ten czas! i zgodzę się z tym że matka to matka a teściowa to jednak obca kobieta i zawsze będzie się krzywo patrzeć na pewne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam zycie jakie mialam moja matka nie byla taka jaka byc powinnam mam wspaniala tesciowa nie wtroca sie do mnie a daje duzo dobroci i zawsze nam pomoze szwagierki mowia ze jestem jej najlepsza synowa moze dlatego ze zona najmlodszego syna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
mama domina,ja nie twierdze że wszystkie teściowe są złe,ja przez swoją też przeszłąm dużo,mimo to nigdy jej nieobraziłam,choć z drugiej strony muj maz twierdzi że jak sobie za duzo teraz pozwolimy to będzie się mieszać i ma rację jeżeli bedzie w stosunku do nas wporządku to ja tymbardziej bo ja nielubię się kłócic,choć krzywdy się pamieta całe życie bo to niestety boli,a odbudować zaufanie to już wogóle,to gratuluje wspaniałej teściowej bo to naprawde rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no z imieniem do dziecka teściowe nie powinny si wtrancać bez dwóch zdań :) no wiadomo że bede wolała poradzić się swojej mamy niż teściowej no przczółka13 fajnie że twój mąż stoi za tobą murem a nie jak u mnie szwagier co mamusia powie to wszystko zrobi. No trzeba być stanowczym i wyznaczyć granice i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×