Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
fasolka,no szkoda ze tak twierdzi,mojemu było obojętne czy chłopczyk czy dziewczynka,ja byłam troszke zawiedziona bo mazyła mi się córcia,ale po przemysleniu stwierdziłam że i tak jestem szczęściarą ze wogóle bede miała dziecko i płeć nieważna,ale wiesz co córki są bardziej za ojcami i podobne także nam takich co właśnie chcieli córcie i traktują je jak królewny,może jak urodzisz spojrzy na swoją podobizne to zmieni zdanie,zobaczysz :-) a lekarz faktycznie jakiś dziwak,muj nieodbiera chociaż zawsze ma gorącą linie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze jest ok no my postanowilismy narazie miec jedno bo za bardzo kay niema a wszystko takie drogie narazie moj synus ma wszystko i chce mu zapewnic dobry start lokate juz ma wiec teraz mu oszczedzam chcemy budowac dom a wiecie jak to jest zdziecmi chcielismy jedno oczywiscie gdyby wyszlo drugie to rowniez bardzo bysmy kochali.a na tablicy duzo oszustow juz dalam sie oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz chcial coreczke hehe ale jak mu powiedzialam ze syn byl chyba troszke rozczarowany ale jak zobaczyl malego zaraz po urodzeniu to az mial lzy w oczach wiem ze naprawde go bardzo kocha domis ma 5mc i dalej gdy sie usmiecha moj ma lzy w oczach dzis sasiedzi mnie z samego rana wkurzyli zastawili nasze auto trzeba cos szybko poszukac bylismy juz niby cos ogladac ale nie za dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mama domina,wiesz co że ja wczoraj zarezerwowałam pake ciuszków,babka miała dzisiaj oddzwonić miała się dowiedziedzieć jak z przesyłką i jest cisza,coś mi się wydaje że pewnie jakas oszustka! Z sąsiadami mozna zwariować,do nas dzisiaj przyszła sąsiadka ze ma chodzić kontrola bo niby ktoś w piwnicy na lewo prąd ciągnie ;-) HAHAH domyslam się kto stoi za tym donosem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no własnie córki bardzej za ojcem no a własnie chciałam żeby za mną też była heh a nie córeczka tatusia no ja jak zamówi cos z tablicy to z odbiorem własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ja dziś byłam w szpitalu po odbior wyniku histopatologicznego i zonk okazało się ze mam jakiś objaw długo przenoszonej martwej ciąży i musze szybko zrobić dodatkowo bete hcg zeby sprawdzić czy spadała od zabiegu, odrazu dali mi skierowanie i chcieli pobierac w szpitalu ale jak zobaczyłam te kolejki a ze byłam po nocce to poszlam do domu. Na krew pojde jutro prywatnie i w srode do mojego lekarza. mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok. pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
mimi,może twój organizm nie oczyścił się do końca po poronieniu i z tąd podwyzszone hcg, kiedy idziesz do szpitala? oby niewdał się jeszcze jakiś stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ide do szpitala. Bete sprawdze jutro i w środę pojde prywatnie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mimi1986 no oby wszystko dobrze było a przyczyne znasz bo tak niezbyt tam pisze na tych wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam przyczyny, może dowiem się czegoś więcej na wizycie u lekarza. Mam taka nadzieje. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lekarz pewnie ci powie jak to była twoja pierwsza ciąża że tak się czasem dzieje a szczególnie w pierszej ciąży życze powrotu do zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam juz wyniki z bety --- 2,39 wiec ladnie spadlo:) jutro lekarz i mam nadzieje ze powie mi same dobre wiesci, a najbardziej bym chciala zeby powiedzial ze po @ moge zaczac sie starac... heh niby trzeba czekac 2-3 miechy ale ja juz bym chciala..... zobaczymy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mi w szpitalu mówili że po pół roku a znowu prywatny po 3mies ale mam nadzieje że zaniedługo ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a jak tam mamuśki? dużo wam się przytyło no ja się boje że bede gruba puźniej :p heh a wam sprawdziła się płeć dziecka w kalendarzu chińskim ? niby pierdoły ale niektórym się sprawdza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no czas leci tak szybko ehhh ja już w 19tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No mi sie przytyło od początku ciaży 10 kilo ;-) wage omijam szerokim łukiem fasolka to za tydzień połówkowe :-) Mi własnie po 20 tyg szybko leci,weszłam na 27 tydzień już! mama domina,rośnie ci synuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja tylko 3kg do przodu narazie heh ale teraz to jest apetyt wszystko by się wchłoneło :p śledzik z kołoczem jabłkowym :) pycha :) no a ty pszczółka byłaś na prenatalnym ? bo ja mam na począdku kwietnia mieć drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,ja nierobiłam prenatalnych wogóle,muj gin twierdził ze jest wszystko w porządku i mi odradzał,ale teraz jak byłam w szpitalu z podejrzeniem cukrzycy ciązowej to 25 min mnie maglowali na usg,sprawdzali narządy wewnętrzne,raczki,paluszki,stópki,nosek i oczka,i wszystko jest w porządeczku :-) ja to bym wsuneła sledzika w oleju z cebulką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja miałam jedno prenatalne i było wporzadku a traz mi mowił że drugi mnie czeka ehhh a śledzik to tylko taki z cebulką pycha :) wczoraj całe opakowanko wszamałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
podczas karmienia to trzeba uważać na to co się je nistety a twój synek ma z wami pokój czy już osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 a ty bedzisz myślała puźniej o drugim dziecku wiem że to dopiero pierwsze no ale się zastanawiam niektóży mówią ze za duzy to wydatek bedzie ale ja jakoś jak pomyśle że ja bym była jedynaczką to oczywiste ze bym nie chciała nie ma to jak rodzenstwo:) i dla mojego malca też bym chcała puzniej rodzenswo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Chciałabym drugie,ale po roku musze wrócić do pracy :-( za 3,4 lata bedziemy mysleć o siostrzyczce dla synka :-) tak mnie boli kręgosłup dzisiaj okropnie i w prawej stronie tak zboku,ale się narobiłam wczoraj i dzisiaj :-( fasolka,a ty kiedy o drugie bedziesz się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to długo ja już myślałam tak po roku półtorej :) drugie :) tylko zobacze jak teraz bedzie :) no ja też jak zabardzo się np nasprzatam lub spacer taki do mamy zrobie długi to podbrzusze troche boli więc niestety trzeba się oszczędzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny jak tam ?:) ja właśnie pieke murzynka :p takiego smaczka miałam :) dziś zakupy udane :) kilka ciuszków dla maluszka już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,potwierdził ci gin córcie?czy kupowałaś raczej uniwersalne,ja dzisiaj byłam z u męża kuzynki i przywiezliśmy cały karton ciuszków,w sumie to mam 3 reklamówki :-) mama domina,co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×