Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość karoten bella
Widze ze temat zakladany w 2012 roku..zlecialo...a po kilku mies zaczelam brac anty i od stycznia tego roku dopiero starania sa juz na powaznie. A jestescie od poczatku tutaj? Dlugo czekalyscie na 2 kreski? Moze przyjdzie taki dzien ze i ja pochwale sie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Karoten bella ja od poczadku na forum nie jestem no fajnie z dziewczynami pogadac dobry lekarz to podstawa sama szukalam dobrego ja po 3cyklu zobaczylam 2 kreseczki. Zycze tobie szybkiego zajscia w ciaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staralam sie 4 mies o dzidziusia:-) :-) ja dziewczyny mam masaskryczne swieta boli mnie ciagle brzuch dostalam okres pierwszy od 15 miesiecy i bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć dziewczynki,witaj karoten bella,ja w ciąże zaszłam po 2,5 roku starań cieżko było,najpierw badania ginekologiczne,monitoring cyklu,badania hormonów w styczniu tego roku miałam miec laparoskopię i hsg,ale we wrześniu zaszłam w ciąże i uniknełam tego naszczęscie :-) brałam clostilbegyt ale bez potrzeby,póżniej duphaston i w 4 miesiącu brania duphastonu zaszłąm w upragnioną ciąże,przeszłam załamanie nerwowe póżniej to już tylko gorzej życze ci abyś zaszła w ciąże bo wiem co czujesz! ja testy robiłam co miesiąc i przez 2,5 roku nic a tu niespodziewanie ciąża i szok,szczęście i chyba tak dobiero zaczełam w to wierzyć jak zaczął mi brzusio rosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak tam po świętach? zleciało :) u nas dzisiaj tak cieplutko jest tylko wybrać się na spacer ps na szczescie teściówka mi nerwów nie napsóła heh pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej fasolka,po świętach dobrze,martwi mnie ból w dole brzucha z boku z prawej strony:-( jak mi do jutra nie przejdzie do jadę do szpitala,jedyne co mi przychodzi do głowy to albo wyrostek,nacisk dziecka na narządy,więzadła lub kolka nerkowa,martwię się ehhh,mam dosć szpitali ale zdrowie dziecka najważniejsze! teściówka moja nam się zapowiedziała że jak małe się urodzi to będzie częstym gosciem u nas !!! musze zamówić wiadro melisy i relanium ehhhhhhh... a jak ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No albo do lekarza idz watpie ze to wyrostek moze nacisk dziecka wiesz sie rozciaga mnie wczoraj podbrzusze bolalo i to dosyc wczoraj tez mniej ruchow dziecka czulam ale juz lepiej. No ja sie zdziwilam ze mi glowy nie zawracala tesciowa ale u ciebie to oby zartowala no ja nie chce zbyt czestych odwiedzin ale niestety to sa uroki jak za blizko sie mieszka. A twoja tesciowa jest samotna osoba? Powinny nas zrozumiec ja boje sie ze zbyt mi by dziecko rozpieszczala ale nie obylo sie bez tego ze musisz jesc za dwoje a ja na to nie dla dwojga:-) a jak teraz sie czujesz pszczolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,moja tesciówka jest razem z tesciem 35 lat po ślubie,jest osobą nadgorliwą bardzo pobożną i wśc****a wszystko by chciała wiedzieć! teściu to dupa wołowa heheh niemamy z mężem z nim tematu po zawsze jest jakieś ale Czuje się kiepsko od 3 rano się zaczeły bóle,mało tego pod piersią mam bordowo-fioletowy rumień chyba jakiś stan zapalny się zrobił :-( była moja mama i mnie trochę nastraszyła za 11 dni mam wizyte to mu pokaże piersi co do bóli w prawym boku to moja mama mówiła że niemam dużego brzucha i mały mnie bardzo uciska po narządach,ból masakryczny zaczełam 33 tydzień dzisiaj,także bobo daje mi popalić,dobrze że ciuszki poprałam poprasowałam i poukładałam w witrynie,środki pielęgnacyjne i butelki,smoczki i inne pierdoły też mam jutro zamawiamy łóżeczko na allegro,bo czuje że póżniej niedam rady,niespodziewałam się że to taki ból jest,fasolka dobrze że ci przeszło w który tydzień wkroczyłaś?a teściówka mówisz ze była jako tako heheh,my to się z nimi mamy co nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No musisz teraz na siebie uwazac no ja tez a to puzno masz termin u lekarza no wiesz twoj maz jeszcze sie jak by co odezwie a moj nie zbyt zwroci uwage a potem nie potrzebny stres no a odwiedziny gosci to jak sadzisz kiedy po porodzie? To milych jutrzejszych zakupow heh no ja dostalam ciuszki i bujaczek od kolezanki i tez musze poukladac wszystko:-) bo puzniej nie zbyt moge zle sie czuc no to zdrowka zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka123
Cześć dziewczyny! może zacznę od początku, czasami z narzeczonym kochamy się najpierw parę minutek bez, a później zakłada prezerwatywę. wczoraj jednak było inaczej, mój narzeczony był tak nakręcony, że w trakcie zdecydował się na stosunek przerywany, finał bardzo mnie zaskoczył. skończył na moim brzuszku, no wiadomo oczyściłam się i poszłam do łazienki. nie ukrywam, troszkę się przejęłam, bo nie wierzę w te 'stosunki przerywane' sprawdziłam palcem w pochwie i ukazał mi się biały śluz. coś przeczuwam, że mogło coś się mu wydobyć jak był jeszcze we mnie :/ dodam, że stało się to w dniu owulacji, do okresu jeszcze 12dni. jak myślicie mogło dojść do zapłodnienia? czy któraś miała choć troszkę podobny przypadek? kobietki, jeszcze chcę dodac, ze bardzo bym się cieszyła jakby się okazało, że będziemy miec dzidziusia, bardzo go pragnę, ale mój narzeczony to TYPOWY Piotruś Pan i jak nie (brzydko mówiąc) przypadkowa ciąża, to chyba będzie wiecznie tylko moim narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,no tez tak uważam że po porodzie jakieś 2 tygodnie bo trzeba będzie najpierw dojsc do siebie :-),coś mi się wydaję że mały mi uciska narządy bo ból się nasila jeszcze bardziej przy *****ch,ehhh a tu jeszcze 8 tygodni hehheh zrobiłam sobie sorbet ze swoich malinek mrożonych ;-) fasolka też uważaj na siebie i na niunie,jak zrobię pokoik to wrzucę na naszego imeila to zobaczycie mama domina co się z tobą dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Kornelia,ja przez całe życie z mężem uprawaliśmy miłosć bez zabezpieczenia tzw stosunek przerywany i niezaszłam w ciażę,dopiero póżniej jak się staralismy to dopiero po 2,5 roku starań zaszłam,ale wiesz jak to jest są różne opinie na ten temat,może spróbuj przekonać narzeczonego do dziecka i wtedy działajcie na luzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka123
pszczółka13, kochana, jak na razie udało mi się w końcu dogadać sprawę co do ślubu (dopiero za dwa latka), więc na razie nie w planach dzidziuś. on wie, że już bardzo bym chciała, wciąż mówię o dzieciach, poza tym dużo czasu spędzam z jego chrześnicą ;) ale jak za dwa tygodnie wyjdą dwie kreseczki, to i termin ślubu się przybliży i inne sprawy zaczną się okładać :D to będą dla mnie najdłuższe dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Moje kochane dziewczynki:-) :-) :-) wczoraj bylam u dziadkow meza i 500km zrobilismy:-) uwazajcie na bobaskow ja tez tak mialam ino brzuch bolal albo cos od razu jechalam sprawdzoc:-) :-) :-) swieta ale sie objadlam domis rosnie wysle wam zdj z weekendu sprawdzcie poczte:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Kornelia to w takim razie trzymam kciuki za II kreseczki :-) chociaż cięzko powiedzieć czy jest szansa na ciąże jak był stosunek przerywany,ale jak pisałam różnie to bywa i się słyszy że takie ciaże sie zdarzają... Dominka,to kawał drogi jechaliście,jak dziadki zadowoleni z prezentów? jak Domiś zniósł podróż? wielki buziak dla niego!!!od wirtualnej cioteczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ciekawe czy mój zrozumie te 2 tyg po porodzie heh a jeszcze sierpień i jak pomyśle że z meza strony niemcy przyjada bo własie w sierpniu przyjezdzaja mam nadzieje ze zrozumią i nie wpiją mi się do domku. Sorbet mniam jeszcze malinowy :) pychotka a ja mam tak smaka na jakieś ciacho że chyba jakieś upieke:) a no oczywiście koniecznie zdjęcie pokoiku dla maluszka trzeba zobaczyć a ja właśnie nie mam jeszcze pomysłu na kolor ścian :) a ja już 25tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kornelka no różne przypadki się zdarzają ale raczej małe szanse z przerywanego najgożej tak jak ktoś chce a partner niekoniecznie także lepiej jeszcze raz z nim pogadać lub no zaakceptować jego zdane a mieszkacie już razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina fajna z was rodzinka :) urocza a domis taki kochany:) słodziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dominka fajowe zdjęcie!!! fasolka my pokoik małego wytapetowaliśmy, szara tapeta i 2 biała w szare kwaiaty,pokój wygląda super,muj m zrobił nad komodą i witryną boks pod sufitem a w nim halogeny,jak już urządze go w całości to wrzuce zjęcie na naszą pocztę,jakie ciacho pichcisz? ja kupiłam dziś orzechy i rodzynki w czekoladzie miałam taką chęć a na obiad mam gołąbki z ziemniaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No brzmi ciekawie pokoik i tak nowoczesnie a nie tylko tapera w misie heh ja to mam na same babki smaka:-) golabki sama robiles? I jak zamowiliscie juz luzeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Gołąbki sama robię,a łózeczko przełożyliśmy na jutro bo muj m kończy parapet robić za oknem i kładzie płytki na balkonie,zamówimy jutro, małego to czuje dzisiaj pod żebrami i po bokach ,chyba jest juz spory bo jak się wierci to sprawia mi to ból aż mnie skręci ;-) fasolka już masz 25 tydzień o jeja to już też fajnie ale zleciało masakra,a ty jak planujesz zrobić pokoik dla małej? masz już pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wlasnie dzisiaj bylam w sklepie meblowym zobaczyc szafke do pokoju taka z pieskiem :-) typowo do pokoiku dzieciecego i planujemy w maju zakup tej szafki a musze sie do tapetowego przesc i poogladac tapetki bo narazie nie mam weny:-) no a luzeczko w czerwcu zamowimy a dzis sie dowiedzialam ze mama moja w prezecie wozyk nam podaruje tylko mamy sobie wybrac to wydatek jeden nam odejdzie:-) no leca te tygodnie no twoj maluszek juz duzy musi byc:-) a kiedy idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Na usg ide 5 maja,mam wizyte, fasolka mi też mama chce zprezentować wózek heheh,łózeczko juz zamówione na allegroo model,łóżeczka z szufladą kolor teak,z całym wyposażeniem pościel zoo ecree z baldachinem,także został tylko wózek :-) ale ta szfa to taka wysuwana mini garderoba czy komódka? dla twojej niuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Szafa taka garderoba w srodku ma puleczki miejsce zeby np kurtki powiesic:-) z abry a no to fajnie juz z glowy macie wydatek na wozyczek:-) ja wlasnie z tymi poscielami to nie mialam bym pojecia jaka wybrac:-) a co w sklad zestawu wchodzi? A ja na usg dopiero 14maja i pomiar glukozy przedemna ehh tyle czekania tam w laboratorium. Jakies plany na majowke macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
W skład wchodzi łóżeczko z szufladą,materac gryka-kokos,stelaż do baldachinu,baldachin,ochraniacz do łóżeczka,kołderka,podusia,podusia do wózka poszewki,ceratka na łóżeczko,rożek,ogólnie jest 18 elementów wejdz na allegro i wpisz łózeczko z szufladą i poscielą i tam śa różne modele,mój to ecree zoo,wogóle to ciężko mi sie było zdecydować ;-) dla twojej niuni jakie sliczne są :-) majówke spedzimy nad morzem u nas bo jestem słaba i obolała mam spuchnięte stopy także niedałabym rady gdzieś dalej się wybrać,taka szafa to super sprawa ja niemiałabym gdzie jej u siebie postawić bo nasze mieszkanie ma 36m także u małego stoi witryna ,komoda,łóżko i bedzie stało łóżeczko a wy jakie macie plany na majówkę?a muj czort szaleje aż mi sprawia ból,łobuz jeden heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zostajemy w domku z szwagierka grila zapalimy i bedzie super:-) :-) kurde moja przyjaciolka od zerowki rodzi za nie dlugo ma termin na drugiego maja wiec czekam z niecerpliwoscia:-) :-) tez bedzie miala synka:-) :-) widze ze wymieniacie sie info co gdzie kupic:-) :-) ja tez tak robilam i materac gryka kokos jest super:-) :-) :-) nie chce sie wtracac bo czytaam o baldachimie ja nie zakladalam bo czytalam ze kurz sie szybko osiada i takie tam ale to kazdy robi jak uwaza:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
to dużo elementów też szukam na allegro:) no ja musze jakąś szafke zakupić bo nie miałam bym gdzie ubranek dawać:) ja majóweczke to też nie zbyt daleko może się do wisły wybieżemy ale grill musi być:) no a potem dacie mi przepis na synusia heh:) niby się sprawdzają troche metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Coś w tym jest bo ja wiem dokładnie kiedy się począł nasz synuś :-) ja mam cykle 30,31 dniowe i w 18 dniu cyklu miałam owulację,miałam ból jajnika i to prawego i z niego była potwierdzona owulka przez gina,śluz,temp niemierzyłam w dzień owulki miałam plamienie co dało mi 100 % pewności i strzał w 10 ;-) znowu moja sister kochała się przed owulacją i ma córcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Trzeba bedzie wyprubowac:-) ponoc sie sprawdza tylko wlasnie trzeba precyzyjnie okreslic owulke no mysle ze u mnie sie sprawdzilo tylko zmylilo mnie to ze caly tydzien jajniki bolaly a jak zrobilam test owu i wyszedl pozytywny to przed owu te 24h no ja nie poczekalam i bede miec corke ale drugi synek mazy mi sie takze po 2latach sprobuje:-) lub poltora a wy puzniej na cureczke:-) pszczolka a siostrze synek sie teraz nie marzyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×