Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Mo widzialam wozeczek uroczy wkladki heh zobaczycie ze i tak nc nie pomoga ja wkladalam pieluche tetrowa a i tak przemakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo widzialam wozeczek uroczy wkladki heh zobaczycie ze i tak nc nie pomoga ja wkladalam pieluche tetrowa a i tak przemakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No to czekanie najgorsze a to na ostatniej wizycie kiedy lekarz mowil ze ci o szpitalu moze wczesniej da ci skierowanie a rozdraznienie to cie rozumiem tez mnie drazni wszystko a ja cochwile ubranka ogladam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No to czekanie najgorsze a to na ostatniej wizycie kiedy lekarz mowil ze ci o szpitalu moze wczesniej da ci skierowanie a rozdraznienie to cie rozumiem tez mnie drazni wszystko a ja cochwile ubranka ogladam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No to czekanie najgorsze a to na ostatniej wizycie kiedy lekarz mowil ze ci o szpitalu moze wczesniej da ci skierowanie a rozdraznienie to cie rozumiem tez mnie drazni wszystko a ja cochwile ubranka ogladam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Kurde co oni zrobili z kafeterią! musze wszystkie strony klikać aby tu dojśc! mama domina ,ja się prubuje nastawić pozytywnie ale wiem że jak zaczne panikować to dupa blada i bedą wzywać egzorcyste do mnie ;-) fasolka , jeszcze troszke i bedziesz miała księżniczke przy sobie :-) u nas zimno na dworze 12stopni brrrrrrr miałam iść do miasta ale się rozmyśliłam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No pozmieniali ta kafeterie ehh no u nas tez 12c zimno i od rana leje. No juz nie umie sie doczekac a teraz dopiero intensywniej czuje ruchy maluszka pewnie bedzie tego mi brakowac a kuzyn od mojego przyjezdza niemiec masakra wiec bede musiala jakos to przebolec . A ja dzisiaj odpoczywam sobie tez mialam isc na miasto ale w taka pogode to mi sie nie chce a jakie myslicie sa najlepsze pieluszku? Wystarczy narazie 2 paczki tych jedynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie ulubione tematy to wchodzicie i kolo ulubionego tem pisze przedz do statniej strony:-) ja uzywam baby love tesco niczym sie od pampersa nie roznia prawie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,ja mam dady z biedronki mają bdb opinię i dziecko niema po nich alergii,1 to mam 1 paczuszke ale tą małą najwyżej dokupie bo one są maleńkie a dzieko szybko rośnie i potem szkoda by leżały,tak było u mojej sister ,2 to mam dużą pakę także narazie póki co to starczy a chusteczek nawilzanych to mam 12 paczek heheh poszalałam a co :-) a mnie gardło boli i hyrlam,martwię się troche o niuńka bo mało co się rusza dzisiaj a powinno bć co 2 godz min 20 ruchów liczone tak nam tłumaczyłi w szpitalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A to nr 2 pieluszek sie lepiej przydadza?no ja myslalam o dwuch malych paczkach tych jedynek no poszalalas z tymi chusteczkami:-) no wlasnie chcialam jedna paczke z rossmana i z biedrony :-) a mama domisia jak twoja siostra sie czuje?dobrze ciaza sie rozwija? Pszczolka taka pogoda i moze maluszek tez to odczowa a jak mniej ruchow to do szpitala chyba trzeba ale spokojnie nie stresuj sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mam nadzieję albo zrobiłam się przewrażliwiona ;-) no to małą paczuszke to zawsze sobie można dokupić, a reszte kosmetyków,nozyczek,szczoteczki butelki itd masz już kupione? o dobre pytanie mama dominka jak siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dobrze robila bete i w srode do lekarza narazie wychodzi 6tydz.ja uzywalam dady ale baby love tesco sa ciensze:-) :-) :-) zjedz troszke czekolady to dzidzie pobudzi:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Zjadłam ciacho cisza,włączyłam głośno telewizor cisza,zaczełam się martwić,poszłam do łazienki pod ciepły prysznic i leniuszek wkońcu dał znać o sobie ;-) ja jakiś mam ciężki dzień dzisiaj,płaczliwy,pokłóciłam się z mężem,poszedł do pracy pokłócony zemną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
To normalne ze klutliwa jestes teraz no martwisz sie tez mi wszystko przeszkadza a szczegolnie jak mezus balagani heh no maluszek sobie spal:-) nozyczki z opcinaczem juz mam a jutro wlasnie chcialam sie wybrac na zakupy bo szczotke do wloskow i termometr do kompieli a tak jeszcze zakupy mnie czekaja :-) puzniej sie obawiam ze odkladam na puzniej wszystko . A jakis stojaczek na wanienke myslicie ze potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,już mi przeszły te nerwy,chyba odchodzi mi czop sluzowy zobaczyłam na wkładce , a od paru dni mnie boli krocze jakbym miała zakwasy ;-) wszystkie moje koleżanki z sali szpitalnej urodziły prucz mnie ale miały cc,no ciekawa jestem,będe siebie bacznie obserwować,heheh mnie tez drażni jak muj bałagani zaraz krzycze mówi że od jakiegoś czasu zrobiłam się nieznośna,biedny się zemną ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj skad ja o znam:-) :-) :-) nie martw sie przejdzie mu heh ja chyba pojde do lekarza jak maz wroci z slowacji ale tak sie boje bo nie chce przestac karmic a wiadomo nie wszystko mozna brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No juz lada chwila i dzidzia bedzie:-) :-) a to lekarz mowil ze takie objawy moga byc niepokojace? No ja to teraz senna jestem a ty jszcze 2 tyg masz do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czop sluzowy to taka galareta mnie tez krocze bolalo tydzien przrd porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdj na poczte:-) :-) :-) a zapomnialam wam sie pochwalic ostatniio na dzien mamy od synka rozyczki takie malutkie dostalam:-) :-) :-) wyslijcie jakies swoje fotki:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
twój synuś uroczy uśmich ma :) no postaram się coś wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Jaki słodki ma usmieszek,śliczny chłopczyk! fasolka,ile ci przybyło kg bo mi w sumie 14kg od początku ciąży ja już wrzuce jak urodze z Miłoszkiem foteczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mi sie przytyło 5kg jak narazie wczoraj wyprzedaz u nas w m1 była zakupiłam taka maleńka kurteczke wiosenno-jesienna ale ostatnie sztuki były rozm 62 a chciałam ciut wieksza ciekawe czy sie przyda heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:-) po mnie ma chyba ten usmiech dzis ciagle mowi tata i nawet nagralam go jak to mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pocieche macie :) no dużo 24kg a dużo jadłaś ? bo czasem mało jedza a szybciej na wadze przybieraja a ja ciągle mam małego głoda wkuża mnie już to bo musze się zmuszać by coś wszamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×