Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Dziekuje. Dostalismy od lekarza male wspomagacze dla meza bo biedactwo przemeczone w pracy i ciezko mu.wczoraj zadzialaly to mam nadzieje ze dzisiaj tez ;) trzymam kciuki za nas wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat no to owocnych staran :) ja nadal czekam teraz noe czuje nic kompletnie psychicznie wyluzowalam totalnie ale strasznie sie boje ze okres przyjdzie ale przynajmniej widok dwoch malutkich sarenek i ich mamy kolo dzialki poprawil mi humor :) sa slodziudkie zawsze przychodza do sasiadki na jablka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi nie poszlo dzisiaj ;) musze trzymac kciuki ze wczoraj wystarczylo. Jutro wieczorkiem poprawie i juz nic nie wymysle. Zobaczymy.oby jutro temp piszla do gory i bylo po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 24 dc nadal nie mam okresu ale ja mam cykle 25 lub 26 dniowe wiec narazie sie nie podniecam jedyne co mi jest to uczucie wilgoci co chwile zagladam z obawa ze juz okres sie zaczal kluja mnie czasem jajniki raz jeden raz drugi pachwiny tez czasem ciagna ale najbardziej niepokoi mnie fakt ze strasznie jestem slaba jak mucha normalnie zjem ale no jakbym tydzien nie jadla lub nie spala tal sie dzieje do 16 potem jes juz duzo lepiej, naczytalam sie ze jedna dziewcyna tez karmila i byla w ciazy o byla slaba jak mucha i oczywisie juz mam nadzieje ze ja tez w ciazy przez to jestem hihi teraz czekam na luziku jestem poprostu zadowolona ze tak malo czekania mi zostalo :) oby nie przyszedl daj Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapidek
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcj26
Może to zabrzmi dobijająco ale z mężem staramy się już prawie 3 lata, oczywiście bezskutecznie. Moje życie od 3 lat to istna sinusoida czasami mam już dość, potrzebuję wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCJ26 musisz być dzielna w końcu się uda.....ja w maju po 4 lata starania urodziłam w 35 tyg martwą córeczkę :( ta tragedia złamała mi życie ale nie poddałam się staramy się znowu z mężem w końcu musi nam się udać .... teraz jestem w 14 dc i staramy się co drugi dzień .... mam nadzieję że uda mi się zajść i tym razem urodzić żywe dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak afrodyta? Pokazuje Ci plodne i nie plodne? Ja juz po owulacji 2 dni. mialam w 10dc jeszcze nigdy tak wczesnie owulacji nie mialam wiec jestem strasznie zdezorientowana. Stosunek byl dzien przed wiec nie wiem ale ciesze sie ze juz po bo teraz moge sie kochac wtedy kiedy chce i na pelnym luzie ;) Jcj26 nie wiem jak to jest sie tyle starać o dziecko ale musisz byc silna. A robilas wszystkie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jcj26 bardzo ci wspolczuje ja staram sie drugi cykl a wlasciwie pierwszy bo zle obliczylam dni plodne w poprzednim miesiacu i jak teraz nie zajde to sie zalamie to jest straszne rozczarowanie jak przychodzi ten okres kurde no nie da sie o tym nie myslec ja jestem zalamana bo dzisiaj temp spadla pewnie jutro okres nadejdzie a brzuch mnie boli jaj na okres i jajniki kluja :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi, ja sie staram juz 7 cykl ;) im dluzej sie staram tym bardziej luzuje chociaz zawsze jest rozczarowanie jak przychodzi @. tez mierze temperaturke i jak mi spada to zawsze dostawalam @ :( chociaz i tak za kazdym razem modle sie zeby poszla spowrotem w gore :)trzymam kciuki. podobno siwezo po porodzie jest latwiej a Ty masz malenstwo wiec mysle ze nie bedziesz miala problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-) niebieski kwiat podobno tak jest,że z każdym miesiącem się bardziej luzuje. ja jakoś w tym wyluzowałam, sama nie wiem czemu. jcj26 zobaczysz, że się w końcu uda! musi! Karola8483 3 mam kciuki. Ja mam 12 dc i też staranka intensywne. Ale w razie co Castagnusa kupiłam ;-) _barbie_ jajniki mogą kłuć też na ciąże. 3 mam kciuki aby @ nie przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dzieki wielkie :) Niebieski kwiat ja juz jestem dawno po porodzie :) juz karmie prawie 16 miesiecy hihi i wlasnie sie staram sluzu tez nie mam moze w srodku taki jak woda troche tam wilgotno jest ahhh oczywiscie jeszcze mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT afrodyta super pokazuje dni płodne nie płodne i przejściowe czyli te mało płodne :) ..... ale my i tak nie tym się sugerujemy .... kochamy się co drugi dzień.....i tak do 30dc jeśli @ nie nadejdzie to teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Was to ja staraniami nie mogd nazwać to co robie. Moj maz ma mniejszy temperament i nie da rady co dwa dni ;) z wykresu u mnie wyszlo stosunek dwa dni przed owulacja wiec chyba szanse srednie ale cierpliwie czekam 11dni po owulacji na tescik i jak neg odstawiam progesteron. Trzymam za nas wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za was wszystkie trzymam kciuki u mnie 26 dc okresu nie ma ale ja czuje ze nadejdzie mam wrazenie jakbym miala zaraz peknac tam w srodku i krew mialaby sie wylac brzuch mnie caly czas boli i jajniki kluja dzisiaj zerwalam sie z lozka n kolana zeby sie pomodlic o ciaze i jak mnie zaklul prawy jajnik kurde masakra a najlepsze jest to ze mam nieregularne okresy i moge czekac nawdt do 35 dc ale po sluzie wszytko wskazuje na to ze ten cykl bedzie krotki kurcze ale ten bol brzucha i uczucie ze zaraz poleci sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam okres no coz wodocznie Bog tak chcial i kiedy indziej da mi dzidziusia bedziemy sie starali znowu co dwa dni ale tym razem kupie sobie testy owulacyjne bede madrzejsza hihi trymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) barbie przykro mi:-( mi sie chyba owulacja zbliza.naleze do tych co wyraznie ja czuja :-) z bolu sie mozna skrecic. niebieski kwiat wiem ze bierzesz progesteron.Mam do Ciebie pytanko:czytalam ze najlepiej na badanie isc 7 dni po owulacji,prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno. Ja podczas owulacji mam dość mocne mdłości, słyszałyście aby ktoś tak miał? Dziś od rana to już w pracy wysiedzieć nie mogę, tak mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najlepiej badac 6-7 dzien po owulacji progesteron. Ja mam czasami mdlosci przy owulacji:) a przy progesteronie to wszystkie oznaki na ciaze,,, sluz...mdlosci i zawroty glowy :) wiec juz przestalam sie sugerowac znakami bo co miesiac od trzech miesiecy od kiedy biore czuje sie na ciaze a w ciazy bylam tylko w jednym miesiacu:) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
cześć dziewczyny, ja mam zamiar zatestować za 4 dni to będzie około 12 dni po owulacji, nie nakręcam się bo nic nie czuje, żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat nie upatruje w tym ciąży :-) tylko nigdy tak nie miałam, od paru miesięcy mam mdłości w okolicy owulacji :-) i to takie konkretne. chciałam wiedzieć czy nie jestem osamotniona w tym :-) kingowa no to trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny....mam do Was pytanko.....od początku cyklu biorę castagnus i używam afrodyty teko testu na dp.....raz pokazuje dni nie płodne raz niby płodne a na 2 dzień znowu nie płodne....dziś jest 18 dzień mojego cyklu a ostatni trwał 34....co mnie martwi to jest to że mam bardzo niską tępke rano 36.2 nigdy takiej nie miałam ..... czy to może być przez Castagnus? kurcze co o tym sądzicie? kochamy się z mężem co drugi dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) karola8483 może to być przez Castagnus. Poczytałam na necie to sporo dziewczyn miało zaniżoną temperaturę podczas jego brania. Często też czuły się senne i miały wcześniej owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam, że zadbam nie tylko o zdrowie ciała, ale i ducha. Niby wszystko wg lekarza ze mną ok, a maluszka nadal nie mamy:( Znaleźliśmy z mężem w Poznaniu warsztaty płodności w centrum inspeerio - oprócz nas w grupie są trzy pary z tym problemem, wybieramy sobie tematy do dyskusji, wszystko pod opieką terapeuty. To dopiero kilka spotkań, ale już zauważyliśmy z mężem, że znowu zaczynamy czerpać radość z seksu i jesteśmy gotowi na radość a nie rozczarowanie. Myślę, że stres związany z oczekiwaniem w naszym przypadku był (mam nadzieję) chyba głównym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 myślę, że tak. Skoro inne dziewczyny też tak mają to znaczy, że to z powodu Castagnusa.Będzie ok :-) tiffany123 to trzymam kciuki, aby tak było, że teraz po warsztatach szybciutko się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, u mnie oczekiwań cd, w sumie dziś minął 21 dzień cyklu, @ spodziewam się za 5 dni ale test chyba zrobie wcześniej bo nie moge się doczekać, niestety objawów wskazujących na ciąże wciąż brak, o może jedynie dziś bolało mnie po lewej stronie tak jak jajnik z poromieniowaniem do tyłu, i na noge to jednak chyba nie objaw który mógłby coś wskazywać, karola z tępką różnie bywa ja jestem jak ryba i mam zawsze niską więc tym się nie sugeruje, a ty jaką masz wyjściową, może 36 to już 36,2 będzie skokiem, barbie ja też modle się do Boga o zdrową ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×