Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Ewekin1000 ja bylam 1/1 i szczerzew powiem ,ze nie przestrzegalam zakazu alkoholu, wypilam sobie piwko raz na 2 tygodnie , czasem wino, a chudne dalej. od przyszego tygodnia postanawiam przejsc na 3 faze i wiecej cwiczyc, poczytalam rozne inne fora i pisza lludzie ze dalej chudna nawet na 3 fazie. Swietnie, mi sie to podoba.!! aa i spadek opczywiscie;) zostalo 0,9 do celu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczwiscie do celu pierwszego czyli 70. a do lata mam nadzieje jeszcze te 5 sie uda jakos zgubić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiex gratuluje w szybkim czasie i az tyle kg :) powiem jedno gratuluje i wielkie wow :) 5kg na pewno dasz rade;) duzo cwiczysz? ja kolo poludnia Ewka teraz 1.5godz marszu z kijami chyba jutro nie wstane haha:D zdesperowana dzieki za wiare ;) oby sie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex wielkie gratulacje :) Ja nie wiem co sie dzis ze mną dzieje.. ale cały czas chce mi się jeść, normalnie nie mogę się powstrzymać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malo cwicze , max 3 razy w tygodniu po 0,5h na steperze, teraz zaczelam brzuszki i cwiczenia na brzuch, nie mialam nigdy czasu. teraz na 3 fazie chce zwiekszyc cwiczenia ,bo wiecej rzeczy bedzie do jedzenia.takze trzeba bedzie zrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Właściwie tak.. przypada na piątek :/ Czuję się okropnie... Ciągle czegoś szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba bd ale mi daleko do 3 etapu :p a znacie kogos kto cwiczy no np 4 dni w tyg ? bo niby na Dukanie silowe nie wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dziewczyny... a jak Wy jecie? O konkretnych godzinach - regularnie? Czy po prostu jak macie ochotę - byleby produkty dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Yyy... A dlaczego siłownia nie wskazana? Bo o tym nie słyszalam.. Ja ten tydzień przed świętami to byłam 6 razy na siłowni :p Opuściłam tylko jeden dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do ilosci posilkow to ja jem 5 posiłków codziennie raczej o stalych porach, czasem skubne pomiedzy jakiegos ogorka, czy troche salaty. nie glodze sie, mam ochote to jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt duzy wysilek nie wskazany, bo organizm nie ma siły to po pierwsze ,po drugie ma za malo kalorii dziennego spozywania. Nadmierny wysilek moze bardzo osłabic, powodoowac omdlenia itp. takze z glową cwiczyc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
U mnie jak zawsze kłopot z regularnym jedzeniem.. Muszę coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana a ksiazke to czytala?:p w 2 fazie brak cwiczen spacery zeby nie krztaltowac rzezby no chyba ze masz idealna sylwetke i masz w czym:P ja posilki roznie nie ma idelanej godizny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Zaczełam dzisiaj II fazę najadlam sie mlodej kapuchy i nie moge sie juz doczekac dni samych protein tak sie czuje napęczniała. Na fazie uderzeniowej zgubiłam 3 kg coraz blizej do celu chociaz licze sie z tym ze teraz juz ta waga bedzie pewnie wolno spadać. Ja tam jem wtedy gdy jestem glodna a nie o stalych porach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana a ksiazke to czytala?:p w 2 fazie brak cwiczen spacery zeby nie krztaltowac rzezby no chyba ze masz idealna sylwetke i masz w czym:P ja posilki roznie nie ma idelanej godizny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
No właśnie nie do końca :P Moja Siostra na tej diecie schudła prawie 15 kg i odchudzam się według Jej wskazówek.. ;) Ale właściwie nie czuję na tej diecie osłabienia.. czasem nawet się zastanawiam czy nie jem za dużo tego białka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadwn problem policzyc na opakowaniu czy z tabel ktore sa w necie:-) mi tez sie tak wydawalo ale jak zobaczylam ile co ma to chyba jem akurat moze ciut mniej bialka:-) aa widzisz ja juz sie naczytalam naslchalam ale wole sie stosowac do rad z ksiazki:-) bo kazdego organizm moze inaczej reagowac. dziewczynki waga sie ruszyla!:-) 8 z przodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zrób stopke bedziemy obserwowac... pamietam jak ja sie cieszyłąm z 8 z przodu... gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze tylko 5 kg Ci brakuje! super na pewno Ci sie uda ale zmiana musi byc :) :) szybko Ci kg odeszly mialas zastoje?:) no i oby tak dalej!:P okej juz robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ja dzis odebrałam karte do fitness klubów i na baseny masakra bo az zal nie skorzystac bo place za nia ok20zł a moge codziennie chodzic gdzie chce i ile chce a mi sie tak nie chce. waga stoi, ostatni dzis dzien protein ale dzis sie zlamalam i zjadłam potezny kawal karpatki. tak mi wstyd. ale to przez ta wage tak wolno teraz spada. ze czuje sie rozczarowana. wogóle juz nie wiem co mam jesc ciagle to samo nie mam pomysłów. chyba potrzebuje kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulenka co to za smuty! daje Ci kopa i to poteznego!! teraz za to ze zjadlas ta karpatke smigaj na silke jeszcze praktycznie za darmo:-) nie jeden chcialby wykorzystac .zobacz straacilas tyle kg chcialabys zeby wrocily? ja w dwa miesiacer dyszke stracilam i musimy trZymac sie diety i nie poddawac a zastoj mialam dwa tyg. pij cwicz spaceruj i nie marudz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×