Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

mi tez :p chodz nie za czesto ale zdaza ;)) mam nadzieje ze jak stane na wage we wtorek to sie ruszy :P juz nie mowie o 8 z przodu ale aby sie ruszylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny hymm ja też lubię danio ,ale tam jest cukier więc nie jadłam bardzo się cieszę,że mówicie o spadku wagi po nim będę wcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Mi niestety jeszcze 12,5 kg.. więc długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze wiecej:-) a jak dzis spedzacie niedziele co dobreg jecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, No przecież mi chodziło o danio light i tez waga spada. ja jem produkty z duzą zawartością białek i jak najmniejszą ilością węgli. tłuszcz dopuszczam tylko do 3,5%. danio light ma owszem sporo wegli ale równiez sporo białka. nie mam opakowania ale waha sie to w granicach 9 białek i 10 wegli. dla mnie jest to jakas alternatywa na cos słodkiego i nie wpływa negatywnie na moja wage. mi zostało jeszcze niecałe 23kg do celu pierwszego i zdrowotnego a 33kg do wymarzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jeszcze tydzien.. wlasciwie do soboty i przechodze na 3 faze. ide na wesele ;) w te pare dni zgubie 1kg i bedzie moj cel osiagniety. Za bardzo mi się juz chce normalnego jedzenia, coraz gorzej to znosze wiec wole przejsc na 3 faze, ale za to bede wiecej cwiczyc jak tylko sie zrobi cieplej bede biegac. dzis spadek na wadze juz 71,1 ;) jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola92 a Tobie ile zostało do osiągnięcia celu? agusiex gratuluję spadku wagi :) Ja dziś zaczynam warzywka, więc na obiad będzie dukanowski bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana ale mi narobilas ochoty jak tylko zaczne II Faze odrazu robie dukanowy bigosik mniam mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo 16,2 :P wiec najwiecej tu bede :P moze do konca roku mi sie uda hehe :D ja dalej na P i dalej waga bez zmian o grr :( dzis na obiad makaron z twarogiem chyba a rano mialam owsianke z kawka ;d u mnie sloneczko a u Was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiek jak sie odchudzałam za pierwszym razem na forum była dziewczyna która przestrzegała III fazy tak jak zaleca dukan i zanim ja skaczyła to schudła jeszcze chyba z 5 kg wiec głowa do góry. pola ja mam przed soba co najmniej 23 kg wiec bedziemy sobie jeszcze długo towarzyszyc. ja dzis na sniadanie dwa jajka na twardo miały byc na miekko ale nie wyszlo. na drugie sniadanie owsianka a potem jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja właściwie mam czas do wakacji na utratę zbędnych kilogramów, a później wyjeżdżam na trzy miesiące... i wiem, że tam z Dukanem będzie ciężko :( Więc nie wiem jak mi to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana nie martw sie ;) na pewno dasz rade dobrze bedzie no ja jeszcze mam 16 tak mniej wiecej bo nie wiem czy wiecej odejdzie ciezko odhcodza te kg a tak syzbko przybywaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola dobrze powiedziane... żeby przytyć to chwila... a schudnąć to tak ciężko. Ale wierzmy, że do lata nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola-mi tez stoi waga ale ciesze sie ze do gory nie idzie po tych swietach,bo troszke zgrzeszylam agusiex-pieknie schudlas:)gratulacje i szacunek:)ja przejde chyna na 3/3 bo cos mnie te 5 mecza:)ty jakim systemem szlas? xgosiulenkax-dla ciebie tez gratki,fajnie ci zaczelo spadac,ja to chyba etapami spadam,raz stoi dlugo pozniej leci:) ja dzis wcinam rybe po grecku,ale musze troszke sie ograniczyc,bo znow jem 4 5 razy dziennie i pewnie dlatego mi stoi,teraz scisle dietka:) zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie grzeszylam bo tak sie balam w gore lub stania a tu du..;/ ja to mysle ze raczej do jesieni jak dobrze pojdzie i waga drgnie :D niby im szybciej kg odchodza tym pozniej szybciej wroca ale ;) o nie robilam tej rybki po grecku :P a zjadlabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)Jestem na 2 fazie,1P na 1Pw,raczej jestem grzeczna choc nie raz zdarzaja sie male grzeszki.Od 5-6 tygodni mam totalny zastoj,po swierach zrobilam sobie dni P,jestem na nich do dzis a waga nic.Zastanawiam sie czy nie przejsc na 3 faze mimo ze nie osiagnelam celu,poradzcie prosze.Moze sa wsrod was takie dukanki ktore mialy podobna przypadlosc,dopada mnie zniechecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spotkalam sie z wypowiedzia ze ktos dwa miesiace mial stop i pozniej ruszylo jak jestes wytwala to zostan naa diecie:-) razem ci pomozemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dwa miesiące na diecie bez spadku wagi? ojej.. nie wiem czy byłabym aż tak cierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Ale dwa miesiace to nie dam rady,az taki twardziel to nie jestem:)Zaplanowalam sobie ze do wakacji musze byc na fazie4,bo jak tu jechac na urlop bedac na diecie:)Wydaje mi sie ze to nie zrabialne.Podukam jeszcze do konca kwietnia na 2,wiecej bede cwiczyc i od maja przejde na 3.A myslalam ze jak mam nie duzo do zgubienia to pojdzie gladko a tu du...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile tu nowych osóbek:)) witajcie:)) jakie macie menu na dzisiaj:)) mam P+W wiec moze cos podpowiecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielone z niespodzianka (kapusta i pieczarkami) polecam!:D ja dzis mam jeszcze P :( a jutro sie waze zobaczymy co pokaze wyswietlacz wagi :P trzymajcie kciuki :D u mnie sloneczko a u Was? az chce sie zyc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja mam dzis bitki wolowowe-na grillu-zobaczymy jak wyjdzie ostatnio pieklam na parze i bylo tak twarde,do tego chyba salata lodowa a na wieczor moze serek i jade na aerobik w koncu,az sie boje:)U mnie tez sloneczko ale z wiatrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milego areobiku!:D nic sie nie boj:) ja wlasnie zorbilam cwiczenia Ewy-skalpel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola92 trzymam kciuki za wagę jutro :) I oczywiście od razu się pochwal. Ja właśnie zjadłam jajecznicę, a wcześniej 2 jogurty i otręby. W planach jest jeszcze sałatka warzywna z jogurtem naturalnym i... okaże się, czy coś jeszcze :P Mnie przeziębienie złapało.. kicham i ledwie mówię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×