Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

a ja niedaleko wawy teraz slonce mam ale wieje:-) goraco mi sie zrobilo po kijach. jak mnie denerwuja te spojrzenia ludzi:-) ooo . ewwlin to zaaopatrz lodowke mamy w dukana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
ewelin100 przykro mi :( Musimy się jakoś trzymać dalej... A gdzie wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) I mnie dopadły pokusy :( wczoraj nie wytrzymałam najadlam sie czekoladek i paluszków ,wiem ze zle zorobilam ale dzis juz trzymam rygor waga naszczescie nie skoczyla i mam nadzieje ze wielkiego zastoju przez to nie bedzie .W Warszawie dzisiaj tak cieplutko ze spedziłam z synkiem caly dzionek na spacerku , aż chce się zyć nareszcie się dotleniłam i stwierdzilam ze ostro sie biore do roboty bo lato tuż tuż i trzeba jakos po ludzku wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
To wygląda na to, że wczorajszy dzień nie był udany dla większości z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja już po kolacji.. Dziś była sałatka warzywna z jogurtem naturalnym. Teraz piję ostatnią kawkę. I zaraz siadam do pracy magisterskiej... Więc dziś żadnego wieczornego wyjścia i żadnych pokus.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś pierwszy raz od kiedy dietuję zrobiłam wątróbkę drobiową z cebulką na wodzie pyszna była nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie ale to zajęło ok 15min co strasznie mnie cieszy a jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidze wątrobki nigdy nie lubilam :D ja wlasnie po kolacji dwa jaja na twardo :D dzis mialam kosci bylo ciacho ale nie skusilam sie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dobrze, że się nie skusiłaś na ciasto :) A ja się muszę pochwalić, że od dwóch dni piję znacznie więcej wody (ok.1,5 l) do tego 3 kawy i 0,5l coli zero.. ale przez to mam wrażenie, że mam brzuch jak balon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Tez muszę zrobić tą wątróbkę. Jeszcze ani razu nie robilam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana to super poprawa z woda:-) ja dzis 3lit. ale bez herbatwk tylko woda byla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
3 litry? Wow! jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, ze kiedyś tez uda mi się do tego dojść :) A naprawdę jak więcej pijesz, to szybciej chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie ja pisalam ze tak sie dzieje tylko ktos inny:-) ja nie zauwazylam czegos takiego:-) pozatym raz wmusilam w siebie tyle ;p ale jakos czesto do wc nie biegalam wiwc jaja beda jak wstane na wage a tu wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja mam całkiem udany dzien choc czarne chmury nad legnica i wisi cos w powietrzu to mi sie udało w pracy bez podjadania. zaraz ide na spacerek z dziecmi. znając mnie wróce wieczorem wiec do torby musze włożyc cos na ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski robilyscie badania przed dietaa? ja chyba zrobie tzn nie wiem ale ost kiepsko sie czuje i slabo mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola92 ja nie robiłam, ale skoro rzeczywiście czujesz się nie zbyt dobrze, to lepiej zrób.. wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej na takie diety.. U mnie dziś całkiem dobrze. Właśnie wróciłam z zakupów.. wróciłam z pełną siatką jedzenia, zapełniłam pół lodówki Dukanem :D Tak, by nic innego mnie już nie kusiło.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba w czwartek sie przejde w koncu to w pakiecie jest badania podstawowe jak wyjda ok to dobrze a jak nie ok :P no to chyba i tak nie przerwe Dukana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jak tak czytam to widze ,ze te podjadanie jest coraz czestsze. nie pozwalajacie sobie na takie cos! to zgubne i prowadzi do jeszcze wiekszych zachcianek!! ja co najwyzej bralam gryza ,jak bardzo czegos chcialam zasmakować. Nie wyobrazam sobie,zebym mogla zniweczyc swoje ciezkie wyrzeczenia zjedzeniem kawalka ciasta, czy rurek z kremem!! Dziewczyny kochane, nie robcie sobie same krzywdy, bo tym tylko psujecie dotychczasowe starania. Ja weszlam w faze 3 i jest cudownie moc jesc codziennie warzywa ,a juz nie wspomne o tym, ze owoce no i jutro mam ucztowy obiadek ;) ciesze się,jak tak czytam ,że wytrwalam i nie zlamalam sie ,zeby tak podjadac, i nie pisze tego zlosiwie czy cos. Tylko dla Waszego dobra, bo to Wasza cięzka praca, starania i wyrzeczenia.Kochane, to za duzo walki kosztuje ,zeby marnowAC EFEKTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiex masz racje u mnie zaczeło sie od swiat i tak poleciało najgorzej jak sie raz zerzre cos nie dozwolonego to potem jak taka fala nie da sie przestac, u mnie dzien bez podjadania. długi spacer i juz dotarłam do domu, dzieci zasypiaja a ja padam na twarz. dobranoc. agusiex trzymam kciuki za te 5 kg na 3 fazie. ide w twoje slady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex ja również przyznam Ci rację. Kurcze, koniec z podjadaniem! Mi to najgorzej jak gdzieś wychodzę ze znajomymi, np. na imprezę, do kawiarni.. Nie chcę rezygnować z życia towarzyskiego, ani ciągle mówić o tym, że nie jem, bo dieta :/ I tylko to mnie gubi. Bo jak cały dzień tylko uczelnia, dom, itp.. ( tak jak dziś ) to wręcz idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiex racja. dlatego ja nawet nie chce gryza bo jak sie zlamie to juz poleci i bedzie podjadanie. gratuluje celu i przejscia na nastepny etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Witajcie w dniu kolejnym! :) Ja dziś ostatni dzień na warzywkach i jutro znowu samo białko. Właśnie zjadłam makaron z sosem (oczywiście wszystko Dukanowskie) i do tego ogórki. A Wy co macie w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z sosem brzmi dobrze a jaki?:P pochwal sie :D ja wczoraj robilam zupe z krewetek o mniami mniami :D hehe a dzis leje i co z ,moimi kijami? chyba Ewka mnie czeka :P na sniadanko kawka plus owsianka na obiad pewnie dorwe miecho! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Sos pieczarkowy, ale taki z torebki, zakupiony na stronie Dukana :) Ja nie jadam krewetek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
Witam :) dawno mnie nie było ale widzę że same sukcesy. Dzisiaj mija mi pierwszy miesiąc i - 10 :):):)- bardzo się cieszę, ale chyba mnie łapie jakieś załamanie bo wszystkiego mi się chce... wmawiam sobie że mam silną wolę no ale chyba to nie wystarczy :( POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się każda z nas ma małe załamania mnie w takich chwilach motywuje to ile już osiągnęłam więc głowa do góry spinaj d...pę i się nię poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PODDAWAJ SIE! 10 kg to super osiagniecie, nie mozesz tego zniweczyc! dzeiwczyny , wiem ,ze jest ciezko, ale pomyslcie ile czasu dalyscie rade, to teraz tez dacie!! ja dzis dzien bialkowy, ide bo moje udko upieczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik swietnie i bardzo duzo w miesiac 10 kg! szok! ja bylam dzis u doktora po skierowanie na badania wiec zobacze jak Dukan wplywa.. jutro mam skoczyc na wage zobaczymy czy zmienie stopke. oby nie na 9 z przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×