Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Kochane ja przechodze kryzys ;( zamiast jogurcikow i chudego mieska jem chipsy czekoladki i tluste kielbachy ;( Musze sie znowu zmotywowac ale to tak ciezko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StokrotkaMM - nie poddwaaj sie ! musiasz pamietac o tym ze jak cwiczysz spalasz tkanke tluszczowa ale wyrabiasz miesnia a miesnia waza wiecej niz tluszcz.. cwicz dalej i nie poddawaj sie . ja cwiczylam i waga caly czas stala ale weszlam w spodnie o 2 numery mniejsze . i stracialam duzo zbednego brzucha (pociazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, 250g twarogu, jedno jajo i dwie lyzki skrobi ziemniaczanej. wszystko mieszamy robimy rulon z masy i kroimy jak na tradycyjne kopytka wrzucamy do gotujacej wody na okolo 2min:-) dziewczyny popatrzcie na efekty i nie poddawajcie sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny nie poddawajcie się,tak czasami jest że waga stoi,ale centymetry lecą. Ja też wczoraj pofolgowałam i zjadłam naleśniki normalne domowe:( Trudno od czasu do czasu są gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola,a można skrobię ziemniaczaną???Bo czytałam że tylko mąkę kukurydzianą,ale nie wiem. Moja koleżanka jadła budyń,a tu się dowiedziałam że nie wolno. Więc jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kto jest jak sie nie czyta ksiazek. jest pewien wywiad z dr dukanem i jest tam powiedziane ze dozwolona jest jedna lyzka dziennie skrobi ziemniaczanej wiec :-) a do kopytek tylko i wylacznie ziemniaczana. juz nie raz czytalam te glupie spory, trzeba sie wczytac moi drodzy:-) budyn rowniez dozwlony ale na skrobi..:-) ja jem i chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola92 - jak tak latwo idzie ci odchudzanie to podziel sie znami swoim jadlospisem .. jestem tak zalosna ze szkoda gadac.. i wszystkim zazdrosze ! prosze napisz nam jakis jadlospisik ja sobie go wdrukuje i powiesze na lodowce.. inaczej chyba nie dam rady.. jem ciagle jem i tyle przez to ze nie mam pracy i sie obrzeram juz naprawde mam sie dosyc ;( ahhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki problem poszperac w necie i poszukac i jesc to co sie lubi? zaden wystarcza checi. a jak ktos podchodzi negatywnie no to niestety. ja codziennie jem cos innego wiec nie bede pisac tu jadlospisu. nie wszystkim podchodzi dieta Dukana. moze Tobie akurat nie? polcam bloga zkotemwkuchni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dzięki:)nie czytałam książki bo jej nie posiadam,ale ciesze się,że Ty tu jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xangela dasz radę,ja też nie mam pracy Siedziałam i jadłam i spałam,ale w koncu postanowiłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny robi sie nie ciekawie ja tez nie mam pracy... nie ma za co:) ja na poczatku czytalam w necie ale bylo tyle niescislosci ze przeczytalam ksiazkew ciagu jednego dnia :) poszukaj na chomikuj wersji na komputerze warto przeczytac i nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez korzystam z tego bloga jest swietny, polecam leczo ,najpyszniejsze przynajmniej dla mnie. Muszę się pochwalić ,że mam 16kg za sobą ;) kolejny zbędny kg opuscił mnie. Jestem mu za to wdzieczna.. miłego dniaaa!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez nie pracuje bo zdniem porodu mnie zwolniono:(U mnie waga stala 2 tyg a nawet skakala do gory i w koncu zaczelo leciec w dol jest juz 88.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje utraconego kg:-) oo lecza jeszcze nie robilam, niestety teraz mam proteinki ;( idzicie metoda 5/5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie 1/1 i dziala bardzo dobrze. No ja wskocze sobie na 3 faze ale do lata postanowilam zgubić jeszcze 5 kg i wtedy to juz bedzie mega!ale wroce sobie moze w maju na 2 faze ;) niech organizm troche odpocznie ,bo brakuje mi strasznie owocow itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie schudlas mije gratulacje duzo i w szybkim czasie:-) ja ide metoda 5/5.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja też jem budyń. I tez metoda 5/5.. Dzisiaj mój 10 dzień. Na jutro przewiduję ważenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dziewczyny, a czy Wy na tej diecie liczycie biało? Czy po prostu jecie produkty białkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie nie licze, ale wiem ze powinno sie jem na oko:-) tyle ile potrzebuje...:-) i jakos przez dwa miesiace na razie chudne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co liczyć białko? Białko nie posiada praktycznie żadnego zaplecza energetycznego a tym bardziej zdolności do jej magazynowania. Lepiej jest zjeść go za dużo niż za mało... nadwyżką pójdzie w kupę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem Sudafed popity kawą może przynieść lepsze skupienie albo wręcz zbyt duże - nadpobudliwość i kłopoty ze skupieniem, ale o wpływie na głód nie słyszałam :) Ale nie polecam eksperymentowania z lekami i używkami. Można chudnąć przyjemnie - na wczasach odchudzających z Primaverą na przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
No właśnie z tym białkiem, to wyczytałam informację, że powinno sie liczyć.. i się wystraszyłam, bo ja też nie liczę, tylko jem, ile mi potrzeba :P A na święta to duuużo jajek będę jadła :P heh.. A tak poważnie, to pewnie dukanowski bigos, chuda szynka... do kawy sernik z przepisów Dukana.. Nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) ja robie sernik, zurek, salatka warzywna, to na bank a co jeszcze zobaczymy a no i jaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie szok juz myslalam ze waga mi sie psuje ale jest ok dzisiaj na wadze 87,1 jestem happy moja wytrwalosc przyniosla skutek po takim zastoju jaki mialam.A na swieta robie muffiny dukana serniczek dukanowski,bigos i faszerownae jaja wszystko szykuje pod siebie :)Moj maz sie dowiedzial ile wazylam byl w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×