Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

werka_bmw - ja taka sama eaga jak ty na poczatku 67 -68kg moj cel to 55 -52 ile masz wzrostu ? ja 167 tak starsznie chce schudnac ;( kupilam sobie nawet thermline forte i jeszcze cos podobnego do aqaslim .. musze stracic szyko na wadze wiem ze sie nie da a ja na dodatek sie obrzeram ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam w necie ze mają 0 węgli ale za to 18,3 tłuszczu wiec odpadają eh a tak mi sie kabanoska az zachciało i nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela ja 160 ale ważyłam zawsze 82 kg wiec teraz zjechac na 55kg to juz dla mnie bedzie super efekt chociaz jakby udalo sie do 50 to wcalebym sie nie obraziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie kupowalam ale z tego co wiem ludzie na Dukanie je jedza :P oj dasz rade zobaczysz Dieta Dukana nie jest straszna a bylam na wielu wiec wiem co mowie :) dasz rade jak cos mozesz zawsze sie wygadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już naewt nie licze na ilu dietach byłam a już nie wspomnę ilu specyfików używałam nie zawsze legalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorek-nie podlamuj sie mi tez jakis czas temu waga stala a nawet szla do gory troszke,pozniej fajnie zaczelo spadac ale zaczely sie swieta:)i nici waga stoi w dalszym ciagu a do tego caly czas mi sie chce slodkiego,teraz juz sie kontroluje,jestem zla na siebie ale wierze ze mi sie uda i dobija do 70:)DAMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie podlamuje caly czas wierze ze bedzie dobrze bo to pare kilo mniej to i tak spore osiagniecie ale dzieki za slowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja do bigosu dodaję chudą kiełbaskę z indyka, albo jakieś chude szynki.. tylko zawsze sprawdzam zawartość mięsa (żeby było ponad 90%). Dziewczyny jestem okropna. Wczoraj nie wytrzymałam i się złamałam. Miałam taki fatalny dzień, jakiś brak humoru i wieczorem wypiłam trzy redsy i do tego kilka chipsów :/ Nie wiem co mnie opętało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Mi na warzywach też waga czasem się podnosi.. nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie an warzywach aby nie bylo nic w gore :D pozdrawiam i witam heh :P ja wlasnie z kawka skzoda ze taka pogoda :( co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pola dziski za słowa wsparcia nie wiem co sie dzieje od świąt jak sie skusilam na kawałek ciasta tak teraz ciagle mi wpada cos nie dozwolonego. nie jest tego duzo ale zawsze cos. dzis jade na mega zakupy i wypełnie lodówke zeby mnie juz nic nie kusiło. u mnie waga równiez skacze raz chudne potem tyje potem stoje w miejscu i znow chudne i tak w kółko. teraz to nie mam sie co dziwic bo sama do tego dopuscilam ale kidy przestrzegalam diety rygorystycznie to tez tak mialam to moj trzeci raz z dukanem wiec moze dlatego tak wolno mi spada. jest to takie męczace a droga taka długa a juz za kilka miesiecy lato!!! przez ta pogode mam takie negatywne myslenie. ja do bigosu dawalam kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosilenka ale nie mozna tak ze Ci wpada nie jesz i juz!:D dlatego ja w swieta bylam twarda bo wiedzialam jak pojem jedno bd chciala i nastepne. ja tez dzis bylam na zakupach ale wylacznie dla siebie :) jak bd sie nad soba uzalac to bd jesc a nie schudniesz wiec bierz sie za siebie chcialabys wrocic do stanu wyjsciowego? bo ja nie mimo ze nie zrobilam sie mega fit :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja to wszystko wiem ale teoria swoje a praktyka swoje. ja mam taki jak by napad i nie moge sie powstrzymac a jak tylko przełknę to mi jest głupio i wstyd. stara a głupia. z moich zakupów nici nie mialam z kim zostawic dzieci a mały jest chory. mam w lodówce jogurt i serek danio i kilka jajek. jutro koniecznie musze jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czasami kusi ale mysle sobie no nie moge zjesc bo wroca kg i to mnie motywuje :) bedzie dobrze spokojnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax pamietasz mnie?? miałyśmy trzymac rygor w tej diecie... ja ani jednego odstepstwa nie miałam prócz swiat w ktore przekroczyłam dzienna dawke otrąb a waga spadła 1,4 po samych swietach... wiec kochana ja stratowałam z wiekszej wagi i troche wczesniej i wiem ze można jesli sie chce... moje jedzenie jest monotonne bo nie chce mi sie gotowac ale juz coraz blizej 3 fazy wiec badziej sobie bede mogła zaszalec... dziewczyny tyle juz osiagnelyscie:)) głowy do góry pomyslmy o lecie o krótkich kieckach szpileczkach... bedziemy takie seksi:)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pysiu zrobiło mi sie głupio. nie wiem co ja sobie wyobrażałam, że schudne 30 kg w miesiąc? musze sie uzbroic w cierpliwosc i byc bardziej konsekwentna. ale kur...ica mnie beierze jak widze ciagle te samą liczbe na wadze. byc moze nie mialabym takiego poczucia gdyby nie doswiadczenia z dukanem w poprzednich latach w tedy tak szybko zleciało a teraz tak wolno. no cóz macie racje nie ma co sie zalic tylko wziasc sie w garsc w koncu jestem gruba na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dukanki dziś mam same proteiny nawet się nie ważę zrobię to przed pw ,bo narazie się boję a jak tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax troche cierpliwosci:)) ja tez myslalam ze bedzie łatwiej... ale chce pokazac takiej jednej osobie której bardzo nie lubie ze jestem FAJNA... zawsze byłam od niej duzo wieksza a teraz jej sie przytyło i juz nie ma sie z czego smiac bo jestem lżejsza od niej:)) hurrra:) to jedna z moich motywacji... co wy na sledzika w zalewie octowej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm śledzik mniam pokaż tej FAJNEJ pani ,że masz nad nią przewagę ale w inteligentny sposób wtedy bardziej zaboli (zemsta jest słodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej xgosiulenkax-ja mam podobnie mam napady na slodkie i tak od swiat zjem i mam wyrzuty sumienia ale i tak siegam wku...mnie to,ale sie wezme bo musze sama sobie udowodnic ze mozna:) jak tak patrze na postyPysi ze jej sie udaje to mnie motywuje strasznie:)damy rade!Mnie gubia slodkosci bo nic innego mnie nie kusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Jejku, a myślałam, że to tylko ja tak mam.. mi też się zdarza złamać, strasznie ciężko mi nad tym panować. Mam nadzieję, że to jakoś bardzo negatywnie nie wpłynie na moją wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×