Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

zapomnialam to dopisac :) przepraszam:) dziekuje Wam ze mi odpisujecie. a do pracy co robicie sobie na obiadek:) gdzie nie ma mozliwosci gotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje wiec niema problemu ;)ale chyba zawsze mozna wszystko zrobic i w pojemniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja do pracy robię sobie sałatkę z gyrosa ale to na p+w a w P to dukanowe kanapki z pasta z tuńczyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA do pracy mam zawsze 2 dukanowe buleczki i jogurt owowcy jogobella light albo tutti 0% z biedronki polecam pyszne serki homo słodzone aspartamem. Obiady jem w domu. Ale tak na szybko to mozna kurczaka wedzonego np udka, czy skrzydelka kto co lubi. makrela wedzona. a na pw to jak najbardziej salatki zupy warzywne itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
zaniepokojona 89 przepis na chlebek - 2 łyżki otrąb owsianych 1 łyżka pszennych, jajko i łyżka jogurtu, dobrze wymieszaj i w mikrofale na 4 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- nie 4 etapu wcale nie robilam. Po ciązy zostalo 6 kg na plusie ale to juz tylko i wylacznie przez moje niezdrowe jedzenie . Kurcze u mnie dopiero 2 dzien diety a ja chyba juz wszystko zepsulam....zjadłam kurczaka z rozna w dodatku z niewielka iloscia skory co najgorsze :( czy to juz wszystko zepsulo? gdzie sie podziala moja silna wola ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
werka_bmw ładnie Ci się udało wtedy schudnąć.. powodzenia teraz też :) Ja dziś zjadłam jabłko. Pierwszy raz zjadłam coś z poza tego co dozwolone... ale cały dzień byłam poza domem, prawie nic nie jadłam, bo nie miałam czasu.. i w pewnym momencie byłam już tak głodna, że myślałam, że padnę...a tylko jabłko było koło mnie. Mam nadzieję, że mi nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Ci nie zaszkodzi:-) ale trzeba uwazac na takie wpaadki:-) hehe pilnujemy sie dziewczyny . mne determinuje to ze wolno waga leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
pola92 dzięki za wsparcie :) drugi raz się już nie złamię. Teraz będę pilnować, żeby zawsze mieć koło siebie chociaż jakiś odtłuczony jogurt, czy coś.. Asiorek_88... rzeczywiście fajna ta lista. Swojego czasu sama prowadziłam konto na Vitalii, tam też można zyskać dużo wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie stoi 10 dni waga ;( nic w dol. i tak wolno leci a tu jeszcze to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ponoć na tej diecie są czasem takie zastoje... Grunt to nie poddawać się. Zobaczysz, że jak już zacznie lecieć, to ekspresem od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Rozumiem, ja też się zawsze denerwuję... Ale głowa do góry, damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto miewalam postoje i np teraz tez mam, ale to mija, nie ma sie co zrażac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu jak byłam przez dłuższy czas na tej diecie tez miałam zastoje czasmi przez to sie lamałam i cos podjadlam ale to tylko zle wplywalo , wiec czekaj cierpliwie na spadek wagi napewno ruszy. Waga stoi lecz mierz się w centymetrach napewno ciałka ubywa. Przy poprzednim odchudzaniu udało mi sie zgubic 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam .. mam nadzieje ze sie poprawi, tez mialam mysli podjedzenia ale nie nie nie chce tego :-) wow 20kg to braawo piekny wynik:-) a ile ci to zajelo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skati
Hej dziewczyny. Ja mam juz za soba 4 dzien dukana. Nastawiam sie na 10 dni uderzeniowki. Jestem, tak brzydko mowiac 'obzarta'. Nie jestem nauczony jesc wiecej niz 1 posilek w ciagu dnia, wiec na dukanie jedzac sniadanie, obiad,deser,kolacje, wymiekam. Powiem Wam tak. 3 mc temu lekarze wykryli u mnie guza mozgu. bole glowy codziennie, ataki tak silne, ze trzeba bylo jezdzic na pogotowie po zastrzyk, od 2 dni, na dukanie - nie mam boli glowy!!! Niesamowite uczucie :-) Jestem pelna energii, nie odczuwam zmeczenia, a jem takie pysznosci, ze moja 6 letnia coreczka mowi, ze Ona tez dukana robi, bo na dukanie dobre jedzenie :-) Zjada moj obiad, podkrada deserki, ciesze sie, ze woli moje desery od normalnej sklepowej czekolady. I najwazniejsze, 4 dzien i na minusie 3-3,5kg, z rana waga wskazala 3,5. 2 lata temu na uderzeniowce zrzucilam 4,5kg wwiec pewnie teraz efekt bbedzie podobny. Ale to zaledwie kropla w morzu :-) A motywacja? W styczniu, po 15 latach rzucilam palenie, tak po prostu, z dnia na dzien, i sobie to tlumacze, ze jezeli najwiekszy nalog rzucilam bez problemu, to z dieta, na ktorej moge jesc takie pysznosci sobie nie poradze??? To niemozliwe :-) :-) Bedzie dobrze dziewczyny, wytrwamy!!! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skati-witamy cie,szacunek za rzucenie palenia,schudnac tez sie uda:) Dziewczyny gratuluje wtrwalosci w swieta ja troche nagrzeszylam,najgorsze ze zjadlam slodkie i teraz mam caly czas chec na slodkie,na szczescie waga stoi nie poszla do gory dzis mam dzien z warzywkami,zycze milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Skati miło, że do nas dołączyłaś. Powodzenia! :) Ja dziś jeszcze samo biało i od jutra warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczynki, ja miala chwile wage w gore ale niecale 0.5kg nie powiem, bo zmartwilo mnie to. Ale dzis waga rano pokazala grzecznie spadek 0,3 ale i to mnie cieszy, zwlaszcza po tym wahaniu. Zajadal mpomidorki z cebulka i jogurtem naturalnym na sniadanie mniaaam. TAka mialam ochote ze na sama mysl wczoraj ciekła mi slinka. 5 dni bialek to za duzo dla mnie, ciezko mi bez warzyw. wiec wracam na 1/1 to o wiele bardziej mi odpowiada.Wiecie z czym mam problem z rozpoznaniem wlasciwym kształtu mojej sylwetki, doboru kolorow. Szukam wlasnie cos w stylu porady stylisty, nie mam sie teraz w co ubierac. Kupujac juz nowe, chce dobrze dobierac ;/ zna ktos fajna stronke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia kobietki. Dzisiaj kolejny spadek wagi oby tak dalej :) Na sniadanko rybka wędzona. Pola- pierwsze 15 kg zgubilam przez 3 miesiace kolejne 5 juz nie pamietam w jakim czasie poniewaz juz raz bylam na diecie a raz nie i tak w kolo ale 5 zleciala przy takim trybie odchodzania to najwazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex.. ciekawy pomysł. Ja też myślę o zmianie garderoby na coś bardziej kobiecego ( ale to jak już schudnę oczywiście :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo szybko :) witam nowego clzonka forum :) ja dzis rano kawka plus owsianka :D i mam nadzieje ze w dół beda kilogramki ;p zaraz ide na kije ;) a z godzinke pochodze bo nie moge sobie darowac tego zatoju!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pewnie! Sport to zdrowie.. oby pomogło w walce z zastojem. Ja też właśnie wróciłam z siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie po świętach waga staneła i troche poszła w góre no ale to na własne życzenie. dzis wróciła do normy i mam nadzieje ze juz tak zostanie. u mnie białka drugi dzień i na sniadanie owsianka potem jogurt activia naturalny dwa naleśniki serkiem danio i jeszcze mam kurczaka w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ale jest też Danio light.. mi też się czasami zdarza go zjeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×