Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

witajcie dziekuje ze jestescie ze mna i ze zawsze moge liczyc na porządnego kopa od was!!! u mnie dzis za oknem słońce. waga zatrzymała sie na 93,0kg. w ubikacji byłam w sobote wiec czuje sie okropnie ciezko. dzis jestem pełna nadzieji ze wróce na prosty tor i szybko bede jechala nim do celu. postanowilam juz nic nie podjadac nawet ziarnka pesteczki. zjadlam sniadanie oczyswiście owsianke i biore sie za rybe bo na 10 do pracy. na 18 ide na areobik masakra az sie boje. mleko sypkie jest w realu takie w granatowym opakowaniu z mlekovity ma 3g białka, 4,7g wegli i 0,1g tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Mamy nowy dzień! Od dziś zero podjadania słodkości. Tylko Dukan.. Musi się udać. Miłego dnia :) Co dziś jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam: u mnie w pracy to sa same tyczki. jestem najgrubsza, nawet jak schudne do 70kg to i tak bede od nich grubsza. a jedna z moich koleżanek urodziła dziecko rok przede mna i wogole nie było widac ze w ciazy była. wkurza mnie to i strasznie dołuje. a najbardziej wkurza mnie to ze one wpierd.... co im popadnie i sa tyczkami. a na mnie patrza z takim politowaniem za każdym razem jak odmawiam jakies rzeczy do zjedzenia. bo wiecie jak to jest do kawy zawsze któras cos kupi i dzieli na wszystkie. och!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana to jest nas co najmnie dwie które zaczynaja tak jak by od nowa. u mnie dni p+w wiec robie rybe po grecku i ogórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosulenka a niech sobie beda patyczki :) a Ty abys dobrze czulan sie z sama soba!:) ja dzis ciut na wadze wiecej chyba przez PW :( jak bede miala 9 to wpadne w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax-ja w moim gronie tez jestem najgrubsza ale zawsze sobie tlumaczylam jestem jaka jestem,ale jak mam sie ubrac i ladnie wygladac to mnie szlak trafial,teraz czuje sie duzo lepiej i sie smieje ze juz mi dobrze ze soba:)Ale chcialabym sie nie wstydzic na plazy,od dzis tez nie podjadam a i w koncu mi sie waga ruszyla:)mam juz 86,4 wiec 11 kg do pierwszego celu:) Zdesperowana-trzymam kciuki za nie podjadanie,ty za nas tez trzymaj:) Ja po ciiazach zawsze bylam chudsza niz przed ciaza ale szybko to nadrabialam:)teraz mija rok od porodu i w ciagu tego roku przytylyma 11kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola-damy rade,tylko potrzebujemy cierpliwosci:)Jak ja bym chciala powiedziec ze schudlam co najmniej 20 kg,sama bez wspomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo :) Po 3 dniach warzyw spadek -300g ale dobre i to :) Dla dukanek które nie mogą wytrzymac bez słodkiego to proponuje robic deserki dukanowe , dziewczyny nie ma co podjadac innych tłusciochów a taki dukanowy deser zawsze w lodowce moze czekac na wasza chwile slabosci ja np mam ciagle ptasie mleczko , bo inaczej napewno skusilabym sie na cos co nam zakazane jednym slowem jestem uzalezniona od słodkości :P gosiulenka dzieki jutro sie przejade do reala :) Dzisiaj na obiadek piers z kurczaka z pieczarkami w sosie jogurtowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
XGOSIULENKAX ja też mam takie same załamki, cały czas mi się wydaje że wszyscy dookoła są jacyś tacy mali aby ja wielka. Ale musimy jakoś się nie dawać. Ja wczoraj troszkę podjadłam ale już o tym zapominam i idę do przodu. chyba nie muszę zaczynać od początku ??? jestem teraz na p+w. oj wspierajmy się wspierajmy bo np mi jest bardzo bardzo ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy. jestem z siebie dumna bo jedli karpatke a ja nie!!! wróciłam do domu zjadłam dwa plastry szyneczki i serek wiejski i pije kawusie i jade na zakupy. jeszcze cały dzień przede mna ale zawsze jest mi najgorzej w pracy a potem to jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka nono pysznosci ja chyba zrobie krem z brokulki mniami :D ja tez chce pokazac wszystkim ze potrafie o diecie wie najblizsza rodzina i moze 3 najblizszych znajomych reszta kolezanek nie :D a co ich to :D bede sie cieszych jak schudne do 75 wiec ze nie bede jakas chudzinka przy 170 .. hmm tak w ogole ciekawe jak bede wygladac?:P ja robilam dzis buleczke z patelni o mowie wam mega jak zwykla bulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
XGOSIULENKAX damy radę z niepodjadaniem! Nie przejmuj się innymi. Kiedyś i my bedziemy takie chudzinki i nam będą zazdrościć :) ewelin100 oczywiście, że trzymam kciuki :) W grupie zawsze raźniej :) Ja dziś od 6 na nogach. Właśnie wróciłam z egzaminu. Do tej pory zjadłam otręby, dwa jogurty i kawałek piersi z kurczaka. Teraz czas na kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Miałam egzamin na studiach z prawnych podstaw resocjalizacji i poszło całkiem dobrze.. jestem zadowolona, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wybaczcie, że się dawno nie odzywałam, ale zabiegana jestem strasznie. w święta sobie trochę pofolgowałam, ale od poniedziałku znowu na Dukanie, od początku :) tylko wiecie co.. powinnam już mieć miesiączkę, zawsze jest przed 10., a tu nic! miała któraś z was też takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak wam idzie u mnie 2gi dzień czystych p jeszcze 3 i się ważę aż się boję ale postanowiłam pić więcej wody bo ponoć efekty wtedy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i du...pa dopiero wróciłam do domu. na zakupach tak zgłodniałam ze kupilam 80 jajek. ale weszlam do tescia po dzieci i du...pa z głodu zjadłam dwie łyżi sałatki jarzynowej. jestem bardzo głodna a dopiero teraz moge cos zjesc. nie mam kiedy narobic jedzenia na potem i kiedy czuje głód nie mam nic pod reką. jestem taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
xgosiulenkax ja też miałam ten problem... a teraz nauczyłam się, że jak wychodzę na dłużej, to zawsze wrzucam coś do torebki, jakiś jogurt pitny, albo chociaż colę zero.. coś co chociaż na chwilę mnie zaspokoi....:) Może też spróbuj.. ?:) Ja właśnie wcinam budyń waniliowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
werka_bmw ten przepis wygląda rewelacyjnie.. ale mi ochoty narobilaś :P Też pewnie zrobię w któryś dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde polecam wyszlo tego sporo na dwa dni starczyloby spoko ale tak mi smakuje ze chyba dzisiaj wyczyszcze cała patelache hehe ja jeszcze urozmaiciłam to z cebulką duszoną ale za to przegielam z czosnkiem jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zdesperowana ja tak tez robiłam ze zawsze cos przy sobie mialam no ale dzis jakos wogole nie moge sie zoorganizowac i dopiero smaze rybe gotuje marchewki i zapycham sie to serkiem to jogurtem takie smieciowe jedzenie a jestem wciaz głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam powiedzieć ,że miałam tak wielką ochotę na pomidorową ......więc zrobiłam ale z produktów dozwolonych na p była pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja też czasem mam takie dni, że się najeść nie mogę :/ Oo.. ja właściwie jeszcze ani razy nie gotowałam zupy na Dukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie!!! ryba po grecku zrobiona choc po usmażeniu to tej ryby jak kot napłakał za to masa warzyw. kończę robic ogórkową, wiec na jutro mam juz warzywne obiadki reszta powinna pójść jak z płatka. dlatego ja to od jutra tak zaczne dietowanie bez pomyłek. choć denerwuje mnie taka moja słabość. potrafie sobie odmówic palenia papieosów (choc juz nie długo bo jak przestane karmic małego to znow zaczne), potrafie nie pic alkoholu a nie potrafie sobie odmowic jedzenia. a i nie bylam na areobiku bo mi czasu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i miałam zapytac. co sadzicie o tych tabletkach co uwalniaja wode z organizmu i nie pozwalaja sie jej zatrzymywac?? ja sie tak zastanawiam bo jak rano wstaje to mam bardzo spuchniete dłonie nie moge założyc pierscionków dopiero gdzies tak kolo 13-15. godz moge załozyc obrączke na palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzis jadlam na obiad warzywka zapiekane z misekiem a mrrrrall:-) upieklam buleczke bo jutro mnie czeka jeden dzien pracy hue hue:-) oczywiscie cwiczenia dzis byly pelna najedzona i czuje ze na wade wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax no ja nie wiem nic o takich tabletkach... mmoze inne dziewczyny beda cos wiedzialy... ja tez mam spuchniete palce ale znowu nie az tak... u mnie wazenie w sobote mam nadzieje zobaczyc 7 z przodu... chociaz mam taki okres ze nie wiem czy sie nie wykrwawie... a brzuch to mi rozerwie zaraz... a powiedzcie mi bierzecie cos jak jestescie chore?? ja dostałam dzis antybiotyk... i co myslicie moze sie waga zatrzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×