Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

CZesc dziewczyny :) ja dzis wczesnie wstalam ale jestem zajeta, zaraz znowu w droge, dzis rano, sniadanie- 2 kromki chlebka dukanowego z filadelfia light- toche i wedzonym lososiem-sporo, skropione sokiem z cytryny plus 2 kiszone ogory, woda dzis bo pic mi sie chcialo, herbaty nie parzylam, na obiad-lunch-jak zwal, - 2 miski ogorkowej z wczoraj zabielanej mlekiem odtl. i z 8 paluszkow suimi z sokiem z cytry.. teraz pije kawe .. musze napisac ze przed 15 min bylam w kibelku i mnie z lekka przeczyscilo :O to ta zupa, zamawoda i kiszonki... raczej na pewno, hmmm ogolnie czuje sie dobrze, a dzis na kolacje warza sie od rana filety z lososia z plastrami cytrynki, dla famili warza sie z talarami ziemniaczanymi na spodzie, ja zjem tylko rybke z odtl. tataskim sosem :) ciekawa jestem jak wyjdzie ryba z wolnowaru, patrzylam i sa przepisy, mam nadzieje ze ok ;) a i na deser wciagne activie na pewno 0% :) Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanie serek ze sczypiorkiem i bialko z jajka gotowanego ,kawa, na obiad watróbka z cebulka duszona , czerwona herbata i kawka +woda, a na kolacje juz przygotowalam lososia z jajkiem i szczypiorkiem i do tego troche serka wiejskiego. upieklam pierwszy raz placki z otreb i musze przyznac .... PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dołącze się - na Dukana wróciłam wczoraj - czemu wróciłam? bo zaczełam tą dietę przy pierwszym wydaniu książki i schudłam w 3 miesiące 17 kg, do tego będąc po chemioterapii miałam fatalne wyniki a po dukanie moje wyniki wróciły do normy co bardzo zaskoczyło moich lekarzy, zaraz potem miałam robioną scuntygrafię nerek i nie wykazała żadnych zaburzeń - jedyne co, to faktycznie miałam problem z włosami potem zaszłam w ciąże, w czasie której niestety waga mi skoczyła o 28 kg (problemy endokrynologiczne) i nadal mam 10kg nadwagi w stosunku do wagi sprzed ciąży nie jestem pewna czy Dukan za drugim razem zadziała, ale przynajmniej spróbuję - póki co, po 1 dniu mam -1,3 na wadzie nie wiem jak się potoczyła dyskusja o serach topionych, ale zarówno serki topione typu light jak i mozzarella light raczej na 100% odpada, chyba że przez te kilka lat mojej nieobecności na forach coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana :) (jak na razie)
Hej Dziewczynki:) dziś kończę 2 dzień i mam mniej niecały kilogram :) hmmm...jestem ciekawa jak to z jutrem będzie bo idę na wesele do kumpeli a tam jedzenie się do człowieka uśmiecha he he :) dziś zjadłam 2 jaja,udko gotowane,3 plastry szynki i trochę twarogu a zaraz będę piekła chlebek,już się doczekać tego smaku nie mogę :) pozdrawiam i w dalszym ciągu trzymam kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-lista
Witam wszystkie dziewczyny. ja mialam zaczac od 02.01. i niestety zaczynam od jutra dopiero :/ tak zwlekalam i jak czytam wasze wypowiedzi to mi glupio ....ze dis juz 04.01 a ja ruszam od jutra :/ Na tej diecie schudlam 15 kg. 3 lata temu ale oczywiscie po trzech latach kilogramy wrocily i to z nawiazeczka 5-cio kilowa !!! teraz mam 20 kg do zrzucenia !!! rzucilam sie w wir jedzenia i prosze! Teraz mam zamiar wprowadzic system 1:1 jesc wiecej warzyw bo jak slysze te wszystkie opinie na temat tej diety to naprawde nie chcialabym sobie zaszkodzic...tym bardziej ,ze bede ja przeprowadzac drugi raz. uderzenoiwej zrobie 3 dni i potem jeden na jeden. trzymam kciuki za Was i za siebie... :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam 5 rolmopsów (czy jak to się tam nazywa, płatów śledzia w każdym razie:P ), serek wiejski 3% tłuszczu x2 , 10dkg polędwicy drobiowej, około 125 g gotowanego fileta z dodatkiem wywaru w którym był gotowany (czyli rosołu najnormalniej mówiąc) i się czuję jakbym słonia zjadła....a to dopiero 840 kcal...(nie żeby trzeba było lic zyć, ale mam taką manię i liczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
WITAM.JA ZACZĘŁAM DIETKĘ 13.12- MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ? start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 08.01.2013- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
K-lista- ja na tej diecie też schudłam 15 kg, potraktowałam luzacko fazę III i przytyłam 20. nie czas jednak na narzekanie, bierzemy się ostro za dietę- damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
jaheira jak milo Cie widzieć :P A ja kiedys tez byłam na dukanie i 3 fazy nie robiłam wcale i nic nie wróciło wiec to nie jest tak ze wszystkim wraca. Jak sie zaczyna człowiek obżerać bez opamiętania to wtedy wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi miło :) moja waga również nie wróciła, przez rok po skończeniu III etapu ( a nie pilnowałam go jakoś bardzo) waga nie drgnęła, właściwie nawet przez pierwsze trzy miesiące ciąży nadal było ok, bo jeszcze schudłam 3...ale potem jak ruszyło... teraz waże 63kg przy wzroście 158, ale mam jedno płuco i nadciśnienie i lekarz mi kazał zejść do 54 - bo organizm nie wybiera ( to ja juz sobie założyłąm że 54 jest blisko 52 więc niech będzie 52:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
ja chce 48 i bedzie 48 albo i 47. Musi być!!!! Tylko nie wiem czy na dukanie bedzie bo ostatnio juz mi na dukanie nie lecialo i trzebabylo zmienić dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zczelam w srode. mam 163 cm, i 68kg , nie mam wagi w domu ,moze to i lepiej , ale w poniedzialek sie zwaze bo skonczy mi sie 1 faza. dzis wieczor mnie troche goni do wc, ale nie jest zle , moze po otrebach. jurto mam pol makreli na sniadanie a na obiad reszte watrobki z dzis. pozdrawiam was chudzinki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Hejka U mnie dziś drugi dzień P- ważenie 9 stycznia- tak sobie obmyśliłam ważenie co dziesięć dni ( idę systemem 5/5). Faza I 13.12 -81,1 fazaII 20.12- 78,1 30.12- 77,2 09.01- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjo, Witam witam, zapraszam dziewczyny dolaczajcie sie :) x dzis sniadanie- na 'bogato' :P 2 kromki dukana, z fili i lososiem-musze go skonczyc :D do tego jajecznica-smazona bez oleju z 3 jajek i 2 ogorki kiszone :D zaszalalam, jestem pelna ze ho ho, nie mam jeszcze planu co pozniej, zostalo mi troche szynki wiec moze ja poddusze, na kolacje zas robie calej rodzine udka i podudka z kury-bez skory ;) z wolnowaru, z koprem wloskim-czy tez fankulem,jak zwal, pieczarkami i swiezym tymiankiem z krzaczka mmmm juz sobie wyobrazam ten aromat ;) mniam, ja oczywiscie kura sama, chociaz nie powiem z checia bym sprobowala tego kopru bo pierwszy raz robie te bulwy, dukan w ksiazce bardzo chwali ale oczywiscie nie przy uderzeniowej, hmm ale chyba sie skusze, trudno,o oglnie trzymama sie scisle produktow ;) aha i dzis rano uslyszalam od meza ze jest mnie MNIEJ TU I TAM :P hahaha, yeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira, kurcze bo kupilam 4 paczki mozarelli light!! ale coz zrobie 'pizze' z ciasta francuskiego rodzince to wykorzystam.. x ogolnie z serkow to jem codziennie tylyko phili light' cienko na kanapce z dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chudzinki!!! Wiecie czego sie boje ? Ze stane na wage w poniedzialek ,( 5 dni 1 faza) i okaze sie ze nic nie drgneło:( wtedy napewno strace motywacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocur, na pewno spadnie, ja sie wlasnie wazylam , dzis 3 dzien, jak pislaam 5 kg poszlo od sylwka na cos a'la dukanie plus mz i ogolnie zdrowe jedzenie, teraz sie zwazylam i mam jeszcze 2 kg mniej!!! heh ;) ale musze przyznac ze mi sie uderzenie dluzy juz ze wzg na brak warzyw moich kochanych! Acha i kocur nie patrz tylko namoje postepy ty wazysz 68 kg, 163cm, ja 175 statowalam z wago ciezkiej!!! dlatego mi tak idzie w dol, wiem zep ozniej beda zastoje! moim zdaniem badz cierpliwa i sie nie lam, bo jak sie poddasz to jo-jo murowane! A jakbys chciala zrezygnowac to tlyko nie rzucaj sie na zarcie tylko przejdz sobie spokojnie ma MZ i zdrowo! JA mam taki plan awaryjny jakby cos z dukanem nie poszlo! x a terazpokaze wam to: http://www.amekofoods.pl/ - co myslicie??? dziewczyna z 'sasiedniego' topiku polecila!! chyba zakupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry znowu cos pokickalam ;) nie od sylwka tylko od po swietach :D poszlo 5 kg jak sie zaczelam ograniczac z zarelkiem :) a i startowalam z 115!!! kg!!! takze temu u mnie szybko spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Daphne . to jest moje pierwsza dieta , nigdy sie nie odchudzalam bo nie mialam takiej potrzeby. teraz podeszlam powaznie. Chyba mam silna wole skoro 2 lat temu za pierwszym podejsciem rzucilam palenie po 13 latach . bez wspomagania. sama. moze i tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, znam ludzi któzy jedli mozarellę light na DUkanie, ale najniższe zawartości tłuszczu ma Zott i Santa Lucia - pierwsza 8,5 a druga 9 % tłuszczu (z etgo co pamiętam) - więc jak na DUkana to dużo nie po to się katujemy jogurtami, serkami , mlekiem 0 lub 0,5 % żeby potem sobie dowalić prawie 10% z kawałka mozarelli :) ale oczywiście każdy robi jak uważa, jak czytam dzisiejsze przepisy to jednak 4 lata temu zasady były znacznie bardziej restrykcyjne, więc może ja się powinnam douczyć a nie pouczać innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek no 7 kg to juz czuc troche po sadelku :) ze mniej, gratki z paleniem, mi sie wydaje ze plenie ciezej rzucic niz kg, wiele ludzi przeciez pali i sie odchudza bo po papierosie mniej jesc sie chce ;) podobno, ja nie iwem bo popalam tylko przy alko, tak dla rozrywki, na co dzien zero, smierdzi mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś zważyłam i po 2 dniach mam 1,7kg na minusie, czyli zamiast 64,4 jest 62,7 - nie za dużo, ale zawcze cieszy :) - chociaż wiem że to woda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheria, nom tez mam takie wrazenie, trzeba sie chyba zaopatrzyc w najnowsze wydanie dukana ;) co do mozzi to spr jeszcze ile ma % i raczej nie bede jadla, nie ma co wlasnie sobie dowalac niepotrzebnie tluszczu :) x oki narazie uciekam bo wstyd, w chalupie balagan i musze w koncu nastawic ta kure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym miom paleniem to bylo postanowienie noworoczne:) i dzis nawet o tym nie mysle. tylko mi sie przytylo. no i piwko na wieczor tez dalo popalic. moj maz mnie wspiera . nawet bym nie przypuszczala . a mam straszna ochote na nowego redsa -ananasowy pyszny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie poki jeszcze j estem to chcialabym was zapytac o alko??? Na czas diety zero? BO ja wczoraj przyznam bez bicia wypilam troche, wiem ze nie mozna ale ciezko mi jest sie powstrzymac, na pewno to na diete dobrze nie robi ale kurcze blaszka raz w tyg piwko smakowe ech, nie dam chyba rady zrezygnowac, a wczoraj bylo piwko jablkowe pyszny cydr mmm i do tego przyznam ze 2 kiliszki wina wytrawnego bialego... :O ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia . sama sie zastanawialam . moze ktos bardziej doswiadczony nam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
Witam dołączam sie do Diety. Zaczęłam od dzis na śniadanie zjadłam jogurt ale jestem juz po paru przekąskach bo ciagle chce mi sie jesc w wypiłam jogurt naturalny zjadłam dwa gotowane jajka i mleko z otrębami. Moja waga to 69 wzrost 171 a zamierzona waga 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko odpada całkowicie - poczytajcie jaki ma poziom węglowodanów :) ale jak już miałam dość po 2 miesiącach 100% abstynencji to zdarzało mi się raz na 2 tygodnie wypić trochę białego wina wytrawnego (najniższa ilość węglowodanów) Daphne, jak juz nie umiesz się powstrzymać, to lepsza jest czysta z colą zero albo właśnie białe wino wytrawne - piwo absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Właśnie wcinam emilki ze slodzikiem i decomoreno,żeby zabić głód słodyczowy . Za jakąś godzinkę kolacja- jajecznica na parze+ bułka dukana(wiem, że otręby lepiej rano ale jakoś dziś tak wyszło). po tych 4 dniach czuje się naprawdę dużo lżej, nie ważyłam się, ale myślę, że ok 2kg poszły.Nie jest to szczyt moich marzeń, ale lepiej to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×