Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

jestem przeciwna diecie dukana, kilka moich znajomych na niej było i wpłynęła na nie negatywnie. Uważam że trzeba jeść często i mało oraz uprawiać dużo sportu, to na pewno pomoże w zgubieniu zbędnych kg. Jogurty jak najbardziej są zdrowe i trzeba jeść w dużych ilościach. Dofinansowano ze środków Funduszu Promocji Mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmirabelkaaa masz -prawo miec swoje zdanie a ja mam prawo miec je w d***e :D ja robilam badania 3 miesiace po dukanie i co? badania swietne ! watroba tez wspaniala wiec nie pisz farmazonow jak ktos nie przeczyta ksiakzi i nie stosuje dokladnie do diety to niech sie nie udziela ze ojeju bo to przez dukana irytuja mnie takie wpisy. a co u was kochane? ja dzis tylko jadlam omleta bo mam problemy i nic nie chce mi sie jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelkaaaa... jutro mija mi miesiąc jak jestem na diecie, wczoraj robiłam badanie krwi, ekg serca, i pomiar ciśnienia, wszysto super. Pola jeść możesz mało, ale pamietaj , że musisz pić. jesli chcesz pogadac... moje gg 884102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzięki tej diecie czuję się o niebo lepiej.. mam dużo więcej siły, wiary w siebie i pozytywnej energii ;) Pola trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zdesperowana - ja pije kawę. Dzisiaj mija miesiąc jak jestem na diecie. Dzisiaj 5PW. Na obiad kapustka młoda z koperkiem, na sniadanie wędlina z warzywkami. całusy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesprowana!
A ja dostałam dziś @ i cały czas mi się chce jeść! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wam ja teraz z kawa dziekiuje za kciuki mam nadzieje ze sie ulozy.. ja juz 3 dzien jakos brak apetytu a waga stoi ale spoko pijd pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane. u mnie piękne słońce, zaczynam 5PP. Od dzisiaj sam nabiałek.Dzisiaj było ważenie, waga pokazała 64,40kg tj. - 7,60 kg od początku ( wczoraj minął miesiąc jak jestem na diecie) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, ja dzisiaj na sniadanie też jajecznica i kawka. Na obiad zrobię pyszne pancake's z białym serem. wczoraj znalazłam strone z super przepisami, jest nawet przepis na zrobienie żółtego sera. Już mam chrapkę na pizzę z dużą ilością żółtego sera... mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm... pizza, też mi się marzy :) Ja właśnie wcinam serek wiejski. Taka dziś piękna pogoda, że aż chce się żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! :) Znów mamy piękny poranek. Ja właśnie wcinam jogurt z otrębami i zapijam pyszną kawą. Zaraz lecę na zajęcia, a później prosto nad jezioro do znajomych. Wracam dopiero jutro, więc nie małe wyzwanie przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka niunie co u was? Ja wlasnie robie krem brokulowy :-) pierwszy dzien warzywek:-) u mnie burza jz sie zaczyna ojjj kiepskke lato.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×