Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość monika_pierwszy
Hej Pala... do lata to jeszcze trochę, kiepska wiosna. ja juz po pracy. fajnie jest w domku. miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na diecie dukana byłam raz i faktycznie schudłam, ale brakowało mi w niej owoców, które uwielbiam i mogłabym je jeść codziennie. Jogurty lubię w każdej postaci, dodaję je także do zup, sosów, sałatek, wszelkiego rodzaju serki i twarożki również, więc z tym nie miałam problemu:) Teraz już odstąpiłam od tej diety, jem często, małe porcję, ale staram się jeść zdrowo:) no i podstawa to ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! :) Ja właśnie siedzę w pociągu i wracam z udanego weekendu, pełnego pokus. Ale wszystko dobrze :) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Wam :) co u was u mnie rowne -20 kg dzis :D ale jeszce jeszce brakuje ale nic damy rade az mi slinka cieknie jak widze czeresnie a ich nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, u mnie 4 PP, na obiad pyszny okoń z piekarnika... mniam. Rodzince robie biszkopt z truskawkami i galaretką, będzie miło popatrzeć jak sie zajadają... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy mogę się z tą kawą przyłączyć.Ja też dukanka po raz drugi(1 przed 4 laty),dziewczyny z mojego forum przestały się odzywać a przecież w grupie rażniej. Dzisiaj mija 10 tygodni dietowych ,8 kg za mną .Szału nie ma ,ale powoli do przodu.Życzę miłego dnia,wreszcie świeci słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, Zdesperowana, ja tez przy kawce. dzisiaj 5PP, od jutra pyszne warzywka, mniam. u mnie piękne słońce - aż chce się życ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka witamy :) Fajnie, że jesteście przy porannej kawie. U mnie też piękna pogoda, niestety spędzę dzień w domu przy książkach, bo wieczorem mam egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie z kawka rozmyslam co tu zjesc :) u mnie bez zmian ciale Dukanuje :)) co uwas? skzoda ze pogoda paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, minał kolejny słoneczny dzień, od jutra u mnie warzywka. kupiłam dzisiaj świeży szpinak - jutro z czosneczkiem, mmmm pyszota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki,u mnie nadal brak neta,masakra,dieta średnio,tzn białko jem,i inne dozwolone produkty ale ciągle do tego warzywa więc dukan to już nie jest. Ale kg nadal pomału schodzą :) Malina witaj,to ja twoja przyszywana córka Malinka :) Monika wysłałam Ci wiadomość na facebooka,jak możesz to odczytaj. Myślę o Was dziewczynki i nie poddawajcie się :) Pozdrawiam i mam nadzieję że już wkrótce do Was wrócę bo bardzo mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malinko31,córeczko:)Jestem w pracy a dziewczyny opychają się truskawkami i czereśniami,ja tylko patrzę:( Jeszcze troche i przechodzę na III fazę chociaż owoce będę mogła jeść.Miłego dnia i buziaki Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak tylko widze czeresnie to mam sile do pasa haha :D truskawek to nie lubie :) ja dzis ost dzien pw od jutra p :D super ze piekna pogoda pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane. u mnie 2PW i piękne słońce. Ja ide spać, dopiero wróciłam z pracy. dobranoc, haha.Zapraszam na popołudniowa kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka jakie paluszki?;o ja wlasnie z KAwka i otrebkami udnaego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Kawa?? Pola - Malina wcina placuszki otrębowe, nie paluszki, haha. Ja na obiadek kalafior a potem kurczak wędzony. całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×