Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość gość
co z tym forum cholera!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowna!
W końcu dodały się wpisy.. i to wszystkie zaległe :D Pola92 nie powiedziałam, że grzeszyłam notorycznie. Powiedziałam, że zdarzały mi się grzechy... Monika.. Przepraszam, że ostatnio nie pojawiam się na gg, ale mam jakiś problem. Ciągle mi wyskakuje, że brak dostępu do serwera, czy jakoś tak.. i nie wiem dlaczego ;( U mnie tak jak obiecałam - wielka poprawa. Wszystko idzie zgodnie z planem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane, u mnie pogoda znowu po psem leje i mgła jak w Angli... dzisiaj 4 PP i jest świetnie. Zdesperowana cieszę się, że trzymasz się dietki. całusy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdesperowana ale jesli co tydz mniej wiecej to dlatego kg nie uciekaja:-) ale aby sie poprawic i isc dukanem dalej:-) co dzis macie na snadanko?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na śniadanie był jogurt naturalny z otrębami, a teraz w piekarniku jest chlebek kukurydziany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a jaki pieczecie chlebek? raz jalkis zrobilam byl okropny macie dobry i sprawdzony przepis ? u mnie paskudnie pada dzis mija cztery miesiace na diecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę chleb wg przepisu od Malinki:1,5 szkl. otrębów owsianych,0,5 szkl. otrębów pszennych,4 łyżki maki kukurydzianej,150g serka homo,3 jajka,łyżka jogurtu,łyżeczka proszku do pieczenia,przyprawy( ja dodaję po łyżeczce soli, pieprzu, po dwie łyżeczki papryki słodkiej, oregano i czosnku) foremkę keksówkę wykładam papierem do pieczenia i do piekarnika, najpierw 30 min na 200 stopni a potem na ok 20-25 min na 180 stopni. wychodzi nie za wysoki, ale ja kroję go na 4 cześci i robie kanapki w poprzek. stracza mi na 4 dni i mam codziennie 3 kanapki. pyczny. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowna!
A ja: 175g mąki kukurydzianej, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 2 jajka, 150 ml chudego jogurtu... piekę ok. 15-20 minut... i też pyszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje na pewno ktorys zrobie po weekendzie:-) ja wlasnuie po obiadku polpeciki w sosie pomidorowym mniam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,jest nadzieja że to kaffe się poprawi i będzie można posty normalnie dodawać. Ja miałam dziś na śniadanko owsiankę z otrębów robiłam (bardzo dobra :) ) na obiad pierś w papirusie i potem był jogurt 0%. Na kolację chyba będzie twaróg albo jajeczka,jeszcze zobaczę. Zaczęłam pić wodę smakową,bo Monia zagroziła że dostanę po d***e jak wody nie będę pić. Mimo tego że zimno to staram się małymi łyczkami. Zdesperowana dobrze że się ogarnęłaś i wróciłaś na odpowiedni tor :) Mam nadzieję że jesz wystarczającą ilość białka tj. gram na każdy kg swojej wagi bo z tego co czytałam to zbyt mała ilość sprawi że nie schudniemy no i trzeba węglowodany sprawdzać bo często to co zawiera duzo białka ma też dużo węgli a jak przekroczysz chyba 30 dziennie to reszta się zamienia w sadełko coś w tym stylu ale trzeba by to jeszcze doczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki malinka! :) Ja właśnie szykuję kolację, chlebek kukurydziany z szynką i jajkiem.. Na niedziele zaplanowałam sobie ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana - u mnie 4PP się kończy. Powinnam się zważyć w niedziele rano, ale jestem u rodziców i wracam dopiero własnie w niedzele po południu do domu, więc zważę zię w poniedziałek i napiszę w stopce zmiany, ale może być słabo bo jestem przed @... od niedzieli znowu warzywka, mniam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam od niedzieli warzywna i już mi się marzy dukanowski bigos :D Monika czekam na Twoje zmiany w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez 5 PP Kochana, ale na razie tylko zrobiłam sobie kawę i wskoczyłam z powrotem do łóżka.. O śniadaniu pomyślę za chwilę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz byc twarda, dla siebie i dumna z tego co osiągniesz. To co najfajniejsze nie przychodzi łatwo. Każde zwycięstwo smakuje wspaniale. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane Dukanki :P ja dzis w super humorku :D co prawda mam @ :(( ale na wadze 83.3 wiec po 4 miesiacach stosowania diety na wadze jest mnie 18.9kg mniej! wiem ze jeszcze duuuuzo mnie ale :) strasznie sie ciesze i jest warto dietowac! :Pna sniadanko nie wiem co zjem na bank kawa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo tak.. zwycięstwo smakuje cudownie :) Cieszę się, że jesteście tu ze mną ;) Ja właśnie zjadłam chlebek kukurydziany z grillowaną szynką.. mmm pycha :) A teraz robię bigos na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dukanki,ja dziś zmieniłam stopkę. Miałam się nie ważyć po tym tygodniu bo grzeszki większe niż zwykle ale zauważyłam że nie przeszkadza to w spadku mojej wagi :) Więc dziś waga pokazała 76,6 kg. Jestem zadowolona,zdaję sobie sprawę że zawsze mogło być więcej ale to tempo mi odpowiada. Pozdrawiam Was w tą okropną deszczową pogodę,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dukanki,ja dziś zmieniłam stopkę. Miałam się nie ważyć po tym tygodniu bo grzeszki większe niż zwykle ale zauważyłam że nie przeszkadza to w spadku mojej wagi :) Więc dziś waga pokazała 76,6 kg. Jestem zadowolona,zdaję sobie sprawę że zawsze mogło być więcej ale to tempo mi odpowiada. Pozdrawiam Was w tą okropną deszczową pogodę,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×