Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Dzisiaj postanowiłam przejść już na III fazę,10 kg za mną a taki był mój cel.Jestem przeziębiona,pobolewają mnie nerki i organizm odmawia współpracy.Teraz będę jadła więcej warzyw i jakieś owoce,może się zregenuruję.Po powrocie do domu muszę też zrobić badania.Na poranną kawę nie mam niestety czasu ,do 15 lipca,potem już wszystko wróci do normy.Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie 3PW. Malina przeziębienie minie, pamiętaj o wodzie, to podstawa dobrego samopoczucia. Ja w pracy mam klimatyzację, to super wynalazek cywilizacyjny, lecz wczoraj moje gardło odmówiło współpracy, haha, jeszcze jakaś alergia na starość się przyplątała, haha. Dzisiaj pochmurny dzień, dla mnie dobrze, bo góra prania do prasowania czeka. całusy i dużo słońca w sercu życzę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
W końcu WEEKEND :-) Przechodzę teraz 1:1 bo ciągle wkradają mi się jakieś warzywa, może będzie mi łatwiej. Malina51 gratuluję osiągniętej wagi, wielkie brawa dla Ciebie. Niedługo urodzinki myślałam że uda mi się osiągnąć 75 kg ale niestety jeszcze 2 kg więc nie rady ale może do końca wakacji się uda , sierpień znowu urlop ale jakoś dam radę Mój synek właśnie zajada bułkę z masełkiem, piękny zapach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piję poranną kawę. Piękny słoneczny dzień za oknem a ja do pracy. życzę wam miłego dnia. całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. wczoraj minął drugi miesiąc mojej dietki. Zaraz się zważę i dam znać, chociaż jestem przed @ i wynik może nie być ciekawy. ostatnia waga to 63,70 czyli 8,40 za mną. Malina gratuluję przejścia na III fazę. mnie się już marzy obiad na full. haha. całusy przesyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Dzięki za gratulację,ale to dopiero początek utrwalania(koniec będzie pod koniec pazdziernika) i będę zadowolona na koniec jeśli uda mi sie utrzymac ten spadek.Byłam 2 dni w domu i było super.Dogadzałam jedzeniowo męzowi i sobie,owocki tez były.Czuje się trochę lepiej,jeszcze biorę leki ,ale przeziębienie powoli mija.Zyczę miłej słonecznej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loolitaa
Dzisiaj pierwszy dzień pierwszej fazy - uderzeniowej. Obiadek - dorsz - pychotka :) Dziewczyny ile powinna trwać u mnie faza uderzeniowa? Mam 177cm wzrostu i ważę 76kg. Dodam że schudłam od października 10kg ale to na innej diecie. Miałam przerwę a teraz chcę przejść na dukana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Loolita,jeżeli chcesz schudnać około 10 kg,wystarczy 5 dni.Życzę powodzenia i miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!Czemu tu tak cicho,odezwijcie się kobitki:) Mój urlop dobiegł końca ,dzisiaj już wracam do domu.Jak narazie dobrze mi idzie na tej III fazie.Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarło następne forum , ha ,ha Ł===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Myślę, że nie umarło, raczej czeka na kolejne zebranie sił i ruszenie do ataku. Ja ostatnio mam słabe dni więc zbieram siły do kolejnej mobilizacji, i mam nadzieję, że przyjdzie znowu taki dzień że zacznę od początku. Nie jest źle od początku roku schudłam 18 kg, od 1,5 miesiąca podjadam słodycze, wiec 1kg jest taki ruchomy, chudnę i tyję. Ale muszę chwilę odsapnąć, nie pozwolę aby kg wrócił ciągle się pilnuję. No niestety to wszystko nie jest takie proste ale będzie ok. Dziewczyny nie poddawajcie się, chwila odpoczynku to nie tragedia ale najważniejsze aby nie trwała długo ,a determinacja nadeszła szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
gościu, chyba miałeś rację , szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,nie miał racji ,bo się odzywam.III faza leci do przodu,a waga stoi w miejscu.Czuję się teraz super we własnej skórze(do wesela jeszcze 5 tygodni).Wszystkie kreacje sprzed lat kilku pasują.Szkoda ,że wraz z wagą lat też nie ubywa:))Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Malina51 , nie przejmuj się wiekiem, Najważniejsze, że czujesz się super, masz świetną wagę, nie jedna dwudziestka by Ci jej pozazdrościła. Cieszę się że ktoś się w końcu odezwał. Dziewczyny ja też mam teraz kryzys ale ciągle walczę i mam nadzieję, że się uda. Malina51 zazdroszczę Ci tej trzeciej fazy ale zapracowałaś na to wielkie Gratulacje. Ja dziś na śniadanko jajka gotowane + kawka Dziewczyny odezwijcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że się nie przejmuję,widz,e przecież te młode dziewczyny:)) Podobam się sobie,otoczeniu i najwazniejsze mężowi(chociaz jemu wcześniej też się podobałam).Za 4 dni jadę kupować sobie kreację na wesele,myślę,że będę wyglądała super:)) Kobitki odzywajcie się.Wzloty i upadfki ,to przecież wszystko ludzkie.Nikt nie może powqiedzieć,że jest bez wad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikaBUM
Ja jestem 5 dzień na 1 fazie bo mam dużo do schudnięcia, a czas nagli...Jak do tej pory udało mi się zrzucić 4kg ale jakoś tego po sobie nie widze:/ Do tego denerwuje mnie fakt, że jak zjem coś to od razu jest +1kg więcej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Witaj koleżanko Nie wchodz na wagę za często najlepiej raz dziennie i to rano, jak będziesz trzymać się diety to codziennie coś ci będzie spadać , a to bardzo motywuje. Zdarzają się zastoje ale je trzeba przetrwać. życzę powodzenia ja zamierzałam schudnąć 25 kg, narazie 18 za mną te pozostałe strasznie ciężko idą , ale dam radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikaBUM
@nawrócona dukanka, a w jakim czasiew Ci się to udało? Czy ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Na diecie byłam od 7 stycznia praktycznie do połowy maja . W tym czasie udało mi się schudnąć 18 kg ,nie ćwiczyłam systematycznie nieraz rower rolki, ale sporadycznie mam dwójkę dzieci i pracuje więc mało mam czasu na ćwiczenia ale myslę że to tylko wymówka :-) no i praktycznie od końca maja kryzys ciągle wkradają mi się owoce jakieś słodycze, przybrałam 1 kg ale walczę mam nadzieję że znajdę jeszcze siłę w sobie nA OSTATNIE 7 KG. Więc dziewczyny nie poddawajcie się bardzo liczę na to forum na Was że z Wami dam radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lato, wakacje a waga rośnie!!! Przy wzroście 168 cm mam 84,4 kg! Kiedyś byłam na dukanie i udało mi się schudnąć. Później znowu ale niestety po dwóch dniach dietkowania odezwała się wątroba. Teraz znów muszę zacząć bo pierwsze kg na dukanie szybko lecą i to mnie motywuje. Zjadłam jajko, popiłam kawką ze słodzikiem i mam nadzieję że jakoś pójdzie. Mam kłopoty z popijaniem wody ale muszę przetrwać. Dlatego zalogowałam się tu i czekam na wsparcie. Powodzenia dla stosujących dietkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Witaj agatolla Ja też jestem drugi raz na diecie Myślę że za każdym razem jest trudniej wrócić ja wróciłam po dwóch latach. Za pierwszym razem byłam krótko schudłam ok 6 kg, szybko się poddałam, teraz 18, mam jeszcze 7 ale jest już strasznie ciężko . Zaglądam na to forum aby się zmotywować, ale ostatnio strasznie tu cicho... Trzymam za Ciebie kciuki pisz o swoich postępach to zawsze motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,rzeczywiście tu cicho.Jestem teraz pochlonięta sprawami wesela,ale trzymam się ,dzisiaj mam białka.Powiem Wam,że odkąd codziennie na tej III fazie są warzywa,to nawet ten jeden dzień proteinowy w tygodniu jest problemem.Jednak trzeba się trzymac(równ mam miesiąc do wesla córki).Buziaki i życze wytrwałości(opłaca się ,jak się słyszy tyle komplementów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie jestem na tej diecie 3 dzień, czuje się trochę słabo, jakby nie miałam energii, w drugim dniu przez cały dzień bolała mnie głowa, proszę napiszcie jak wy się czułyście na początku diety, Najbardziej męczy mnie jedzenie jajek i piersi z kurczaka, ale powiem szczerze nie mam wilczego głodu jak przy innych dietach, wiec mam nadzieje że wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien na inna diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie ma takiego fora na którym faktycznie ktoś pisze, będę musiała sama przejść przez tą dietę sama, ale się nie poddam a rada że mam przejść na inna to chyba nie pisze ktoś kto na tej diecie już jest , bo by mi doradził żebym się nie poddawałam , dzisiaj jest mój 5 dzień diety i czuje się już dobrze , wszystkie objawy minęła, a na innych forach wyczytałam ze to normalne u niektórych. ps, dla wszystkich które zaczynają dietę i nie maja wsparcia , ---nie poddawajcie się bo warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Witaj nowa Dukanko Pewnie że warto, schudłam 17 kg jeszcze mam troszkę ale jakoś nie mogę się zebrać a ta cisza na tym forum raczej nie pomaga .... Ale to ogromna satysfakcja zakładać coraz mniejsze rozmiary, kupiłam sobię seksowną czerwoną sukienkę n którą wcześniej patrzyłabym tylko wzdychając, więc się nie poddawaj , bo naprawdę warto. Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dukanki. Ja zaczęłam dietę wczoraj i nawet wytrwałam ten dzień. Piszę nawet bo dwa lata temu na dukanie schudłam w trzy miesiące 12 kg no a potem dieta mi sie znudzila i zrezygnowałam. Potem było kilka prób powrotu niestety bez powodzenia i od wczoraj postanowiłam znów zacząć ale bez Was nie dam rady ;(. Ciągle tylko słyszę przestań żreć. Boję się pokazać n ulicy. Rodzina mnie nie wspiera bo tylko mówią "od jednego ciastka nie przytyjesz". Probowalam juz różnych diet w życiu ale wiem że Dukan jest zdecydowanie najlepszy. Mam nadzieję że tym razem się nie poddam bo już nie mogę na siebie patrzeć. Ważę 85,8 kg przy wzroście 164. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,miesiąc w III fazie,jest niewielki wzrost wagi,ale to dlatego ,ze zbyt sobie pofolgowałam.Dzisiaj dzień białkowy i trzeba się ogarnąc ,bo do wesela już tylko 3 tygodnie.Kreacje kupione,wyglądam super.Teraz tylko konsekwencja ,bo szkoda by było mojego wysiłku.Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny ,trzymajcie sie i piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane "stare" i nowe dukanki. Dla tych co mnie znaja przypominam : na diecie od 06 maja tego roku. Waga obecna 62,70 kg i dalej walczę. Waga spada teraz słabo bo niestety pokusiłam się o pyszne truskawki, pachnące maliny itp. letnie przysmaki. Postaram się bywać częściej i wspierać nowe laseczki. W razie "W" zapraszam na gg 884102. Całusy i trzymajcie się chłodno w te upały. PS. dla nowych dziewczyn : rano pijemy kawę , wszystkie razem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×